Рідкісний свердлильний ОВП-16

Reiter
Автор: Reiter в Свердлильні верстати,
Довго підбирав собі свердлильний верстат (хто бачив мою тему знає :)). Ніяк не міг знайти "саме те". Хотілось і не маленький і не монстра вагою в тонну. І китай не дуже хотілось. Наближається мій ДН і якраз привід зробити собі подарунок. Думав взяти або зварювальний напівавтомат, або свердлильний.  З напіавтоматом визначився, який братиму, а на рахунок свердлильного моніторив постійно оголошення. І ось з'явилось оголошення про продаж ОВП-16. З усієї інформації була вказана лише вага 120 кг (як з'ясувалось по факту більше :)) і габаритні розміри (теж менші ніж реальні). Всього одне фото і щойно зареєстрований користувач оелікс По фото станок сподобався. Рухома голова, рухомий стіл, т-пази в підошві. Зателефонував. З'ясувалось що продає підприємство. Жодної додаткової інформації по станку ніхто надати не зміг, додаткових фото теж. Відправка неможлива, лише самовивіз. Знаходиться більше ніж за 400 км. Зважую все і вирішую їхати. Зателефонував, забронював, домовився що зможу приїхати і забрати станок якщо сподобається. Приїхав десь о 14 годині (п'ятниця). Зайшов на підприємство, відвели до директора. Там мені знов показали фото станка Далі цікавіше. На складі вже нікого, всі потікали. Станок продається по принципу аукціону і просто так його оплатити і забрати я не можу, бо треба оплатити по безналу. Коротше посварився трохи що ніхто не попереджав про ці нюанси. Ледве зміг подивитись станок (охорона пустила таки) і поїхав назад. Через незручності доставлені мені дезінформацією пообіцяли що станок мій без торгу. Далі вихідні і очікування понеділка. Понеділок на телефоні. Чекаю поки скинуть рахунок. За увесь день так і не дочекався. Вівторок починаю те ж саме зранку. До обіду вибив з них рахунок. Оплатив. Отримав підтвердження надходження коштів. Все! Можна їхати. Сьогодні о 5й ранку виїхали з дружиною. Дістались на місце, частково розібрали і ледве погрузили (я сподівався що там буде кому допомогти ) Ось веземо додому Дружина за кермом, а я ділюся радістю   Сказати що станок сподобався це не сказати нічого. Як для мене ідеальний варіант! Дорослий розмір, КМ2, рухома голова і стіл. Стіл крутиться і має нанесені градуси. Мотор німецький 220/380 на 550 Вт. Ременна передача. Оберти шпінделя (по пам'яті) 420, 750, 1320, 2380, 4000.    Був ще один цікавий момент. Сьогодні глянув на шильдик. Заводський номер #1. Тобто в мене перший (а може і єдиний) станок даної моделі. Не дивно, що в інтернеті жодних згадок про цей станок. Стан дуже хороший. Практично ідеальний. Детальніше роздивлятимуся вдома. Тоді будуть фото. Поки що лише те фото з оголошення. І на телефон як він позаду мене в багажнику лежить   Обійшовся 9 тисяч + 3 тисячі дорога (дві поїздки).  
  • 99 відповідей