Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  331
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

26 Нулевая

О Reiter

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Знімаю з обміну, бо відправляю в барахолку.
 2. Осталось: 1 месяц и 16 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Абсолютно без "нафарбованих губ". Продаю яким взяв, бо не маю часу ним займатись. Станок по факту робочий, але потребує незначних робіт по доведенню. Комплектний за винятком шестерень гітари. Станина має сліди "рівняння цвяхів" але на роботу не вливає. Люфтить суппорт. Треба мабуть замінити планочки. Я фіксував суппорт і точив малою продольною. Чистота поверхні по сталі була досить непогана. Є люфти гвинтів, але то скоріше всього регулювання самих ручок, а не гвинт - гайка. Є заїзд на малу продольну. Є люфт пінолі ЗБ. Відломане одне вухо в мотора. Електрика вся на місці. Поставив конденсатори і станок працює від 220. Шпиндель крутиться легко, без люфтів. Патрон 100 мм, кулачки лише прямі + ключ. Гвинт крутиться, маточна гайка працює. Шківи цілі, контрпривід в нормі. На питання відповім, бажано по телефону. Можу зробити додаткові фото (деякі чомусь не завантажуються) Бажано самовивіз. Можу й відправити, але якщо назад він не поїде, бо гратись просто так з погрузкою туди-сюди не маю бажання.

  9,500.00 UAH

 3. Ну користуюсь не так щоб професійно, але як кажуть євреї "ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі". Ручних дрелей убив штуки 3. Це і Stern і щось іще. Злизувався редуктор... Тепер їх моторчики використовую в інших цілях. Останній дриль, що купив був китайський Armatech. Живе і досі. Доволі якісний от тільки патрон вже поганенький. Тільки вони хутко зникли з ринку бо були дорогими. Запчастин не знайдеш З Дніпро М купив лише перфоратор, як вже писав. Наче по якості не поганий, але я ним не багато працюю. Гарантія 2 роки.... Найбільш часто користуюсь "болгаркою" 125 мм. Китай. Задовбався міняти пару в редукторі, а мотор живучий.... Про серію мав на увазі, що хочу щоб той інструмент яким користуюсь був переважно ожнієї марки. Болгарка, дриль, шуруповерт, лобзик, фен і т.д Просто візуально приємно, коли все в одній кольоровій гаммі
 4. Хотілось почути аисновки з власного досвіду. В мене немає досвіду володіння проф. інструментом.
 5. В мене наразі купа різного китайського електроінструменту. Найкраще з нього це Дніпро М як на мене. Перфоратор брав. Працював ним не багато, але наче норм. В мене така натура, що люблю щоб усе було одної серії. Тобто хочу зібрати електроінструмент однієї марки. А отже треба визначитись з нею. Так як нічого крім китаю не використовував потребую допомоги. Що обрати: DeWalt, Bosch, Makita чи щось інше ? Чи може зараз якісний китай, той же Дніпро М не відстає ? ( вони наче з вищеперелічених лідерів злизують ) Буду вдячний за поради.
 6. Є коробочка манюсіньких підшипничків Але крім болгарки з Вашого списку нічо не цікавить
 7. В лічку
 8. Поки що на обмін: 1) Плашкотримач під плашки Ф 75/65 мм 2) Плашкотримач Ф 55/45 мм без ручок Хочу: 1) Плашкотримач такого ж типу під плашки 38/30 мм в гарному стані 2) Метчикотоимачі такого типу як на фото, але більшого розміру в гарному стані
 9. Та я маю на увазі що може вони навпаки трохи в більшу сторону підбрехують
 10. Тобто з патроном вже менше ? На китайцях так саио чи вони якось по своєму міряють?
 11. САБЖ. Як правильно? Від краю кулачків до початку пінолі чи від краю кулачків до початку центру вставленого в піноль? Коли вказують в паспорті ВМЦ то яку відстань мають на увазі?