Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 Нулевая

О Reiter

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Дякую Солідворксом не користувався, але якось розберусь
 2. Давно хочу собі трубогиб, а ось зараз він ще й реально знадобився. Тому хочу собі його зробити. Пепедивився різні конструкції і зупинився на ричажній системі як на фото. Трубогиб потрібен універсальний. В даний мамент треба гнути трубу 22 мм. А в подальшому хочу щоб була можливість гнути і 27, 33, може 45. Як я розумію конструція універсальна і міняючи роліки можна гнути різні труби. Може в когось є креслення? Незрозуміло для мене діаметр роліка під конкретну трубу і розміщення отворів під фіксуючі пальці з урахування можливості встановлення роликів під різні труби. Буду вдячний за допомогу.
 3. Та штуеовина дуже крепкенька, але трохи малуваті посадочні під підшипники. Малого діаметру шпіндель вийде... В мене трохи не така як в барахолці
 4. Станочок буде під 125 патрончик. Ширина направляючих 150 мм. Основні вимоги до ПБ це точність, жорсткість і величенькі підшипники Вага цієї штуковини 32 кг. Розміри можу виміряти якщо треба. Підшипники живі. Крутиться легесенько і без посторонніх звуків.
 5. Хочу ПБ або корпус підшипників підходящий під використання в якості ПБ для мало токарного станка по металу.
 6. В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав. ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :((( Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий
 7. Дякую
 8. Стоять в мене 2 стареньких холодильники. На метал здати шкода. Давно подумую зробити з них шафи для інструменту. В мене вони вже зовсім ржавенькі внизу, але можна відновити. Плюс в тому, що теплоізольовані + від пилу теж повинен бути непоганий захист - герметично ж ніби. Особливо актуально для вимірювального інструменту, а тим більше зимою. Я все боюсь переносити вимірювальні прилади в майстерню саме через пил і можливу сирість взимку... Мінус в розмірах. Через те, що стінки "сенвіч" - шафи займатимуть більше місця.... Що думаєте? Чи може хто вже так робив?
 9. Провів такий тест. Біла ручка на чорному фоні. Світло від ЛЕД ламп. 220 перемінний струм. Єдине малесеньке віконечко затулив непрозорою тканиною. Рівномірне розмите зображення Так само як на вулиці. В мене якісь не такі лампочки? Спробую ще вночі для чистоти експерименту.
 10. Дякую
 11. Мерехтіння не помічав....
 12. Підкажіть що за звір. Які оберти, потужність і т.д.