Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  720
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Reiter last won the day on 22 декабря 2018

Reiter had the most liked content!

Репутация

67 Хорошая

О Reiter

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Додам на обмін мікрометри. 1) Ричажний 0-25 з незрозумілими губками. Зовні потертий, але робочий. 2)Гладкий 0-25. Стан ідеальний за винятком невеличкого "дефекту". Хтось трошечки підпиляв корпус в районі кріплення нерухомої губки. Може десь не влазив - не знаю... Фото згодом.
 2. Особисто з 2011 року на оелікс (тоді ще торг.юа) купую і продаю. Скільки всього що і не згадаю вже. І дрібне і велике. І станки продавав і купував. І з предоплатою і без. За увесь час було всього пару раз щоб не забрали товар і він катався. І один раз намагався покупець збити ціну по місцю - принципово повернув товар і продав іншому за реальною ціною. Сам же завжди забираю посилки. Якщо просять предоплату - скидаю. Останнього разу була посилка 15 кг. Предоплату не скидав. Стан не задовольнив, але я оплатив доставку в дві сторони і відправив назад. На рахунок шахраїв - мабуть, просто відфільтровую зразу. Не попадався ніразу тьфу-тьфу. Зазвичай видно шахрайське оголошення в 99% випадків. Ну і в халяву не вірю
 3. Мені теж оливковий подобається, або "лікарняний"
 4. Трапились ось такі мікрометри. Перший ричажний, але з цікавими губками як на різьбовому, але вони не змінні. Другий гладкий 50-75. Виробництва ГДР. Цікавий своїм розміром. Барабан вдвічі більший від звичайного. Що за мікрометри такі ?
 5. Каже що не грівся. Використовував не великими періодами....
 6. Насправді 250 всього і то моя особиста ініціатива, міг не оплачувати доставку. Припускаю, що продавець міг не знати про дефект. Ок. Давайте розглянемо такий варіант. Є такий же компрессор. За словами продавця повністю робочий. Працював як звичайний гаражний комппессор. Охолоджувався повітрям (ось цей нюанс мене і непокоїть). Чи можна такий брати чи краще ні? Боюсь що він перегрівався. Чи краще брати той, що на автобусі стояв?
 7. Справа в тому, що це був найдорожчий варіант із знайдених на оелікс. Аж 1100 грн. І продавець щапевняв, що колись цю голову зняли і робили капіталку знайосі дядьки з ремонтного депо для його батька. Поиім иа голова валялась дуже довго і ось він її продає. Я сподівався, що стан буде кращим. Хоч і планував в будь-якому випадку перебирати. Але ось такий стук виявити не розраховував.. В такому стані можна за 700 грн взяти... А те, що там шатуни на голчатих підшипниках я знав. Власне і обрав цей тип компрессора, бо не треба з маслосистемою нічого мудрити....
 8. Заплатив 250 грн за покатушки компрессора і відправив його назад
 9. Дякую. Повернути можливість є.
 10. Приїхав забирати на пошту компрессор Ікаруса. Зі слів продавця колись давно його зняли з автобуса, зробиили капіталку і нікуди не ставили. Яка там була капіталка розтин покаже А біглий огляд виявив таке: крутиться, булькає, але є якийсь стук в районі колінвала ніби. В момент "реверсу". Коли крутиш в один бік, наче стуку не має. Це для нього нормально чи ні? Зняв відео.
 11. А мотору не "поплохєєт" ?
 12. Є плати керування на ардуіно. Там є гальмування. Але ціна звісно вище ніж тда. Я б механіку робив Особисто собі так і планую. Диск + суппорт від мопеда якогось + втягуюче стартера чи якийсь подібний механізм, що спрацьовуватиме при ннатисканні кнопки.
 13. Я думав що Сталь - китай. Купив якось набір викруток. Думав злижуться відразу, але поки що ні Правда я не дуже багато гими й користуюсь, але все ж....
 14. Фото патрона. Слідів установки чи роботи я не виявив. Іржа поверхнева від тривалого зберігання. Місцями є залишки консерванту. Кулачки рухаються плавно і легко. Я його не відмивав і не чистив. Також додам пару сателітів на 250го білоруса.