Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 Нулевая

О Reiter

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав. ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :((( Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий
 2. Дякую
 3. Стоять в мене 2 стареньких холодильники. На метал здати шкода. Давно подумую зробити з них шафи для інструменту. В мене вони вже зовсім ржавенькі внизу, але можна відновити. Плюс в тому, що теплоізольовані + від пилу теж повинен бути непоганий захист - герметично ж ніби. Особливо актуально для вимірювального інструменту, а тим більше зимою. Я все боюсь переносити вимірювальні прилади в майстерню саме через пил і можливу сирість взимку... Мінус в розмірах. Через те, що стінки "сенвіч" - шафи займатимуть більше місця.... Що думаєте? Чи може хто вже так робив?
 4. Провів такий тест. Біла ручка на чорному фоні. Світло від ЛЕД ламп. 220 перемінний струм. Єдине малесеньке віконечко затулив непрозорою тканиною. Рівномірне розмите зображення Так само як на вулиці. В мене якісь не такі лампочки? Спробую ще вночі для чистоти експерименту.
 5. Дякую
 6. Мерехтіння не помічав....
 7. Підкажіть що за звір. Які оберти, потужність і т.д.
 8. Лампи розжарювання не варіант. Стояли - замвнив на лед. Швидко перегорають і башато жеруть. А освітлення на сьогоднішній день має бути ще й економним. На рахунок люмінісцентних подумаю. Ще один нюанс. Як краще розташовувати основне освітлення? В мене лампи посередині під стелею розвішані. Але висота приміщення маленька. Постійно сам собі тінь створюєш. Думаю може краще на стінах під стелею розмістити? Щоб світло з двох боків було? Як взагалі правильно?
 9. В мене в майстерні світлодіодні лампочки. Брав з температурою в 4 000 к (нейтральне денне світло) щоб на очі не давило. Але якось мені малувато того світла. Задумуюсь на тему замінити на лампи з температурою 6400 к (яскраве біле світло). Якщо порівнювати то проти останнього мої лампочки жовтим світять. Але з іншого боку боюсь що буде навантаження на зір. В кого як? І як краще? Яка світлова температура краще підходить для майстерні/гаража?
 10. Користуюсь так вже досить довго. Все добре
 11. Була така проблема колись з Colomix. За добу наче висохла. Не липла і т.д. А трохи притискаєш тканиною, наприкла - залишається рельєф. Потім "розгладжується" якщо обраче потерти чимось м'яким. Сушив потім ще 1,5 оби при температурі 35 - 40. Насилу висохла, але повилазили малесенькі цятки - наче як пухирці лопали з середини (наче від перегріву, хоча не перегрівав). Досі не зрозумів що то було чи така фарба трапилась чи я натупив. Грішу на одне - перед нанесенням не перемішав банку ретельно - могли речовини, що відповідають за полімерізацію на дні лишитись. Може і у Вас така проблема? Перемішували гарно?
 12. В мене достатньо вимірювального інструменту. Звичайні гладкі мікрометри і індикаторні. Всі "совєтські". Цікаво хто користується китайськими? Які вони по якості і точності в порівнянні з совком? На тому ж аліекспресі великий їх вибір. Подобаються наборами в одному ящичку... В самого з китайського лише штангенциркуль. Не жаліюсь
 13. Стійку з масивною основою можу запропонувати за 600 грн
 14. Виходить, якщо самому робити то краще транс ? Начало темы здесь