Reiter

Пользователи
 • Публикации

  43
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

14 Нулевая

О Reiter

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Специфіка: мотоцикли плануються. Ну і всякі деталі на інші станки.... А маленький навіть не купляти думав. Станка купив, а "манічка" зібрати саморобний токарний лишилась Тим більше що на нього детальки лежать. От і думаю хай лежать поки буде час і натхнення чи продати їх та купити щось необхідніше зараз
 2. Ну а в мене вийшло так, що дістався 1к62. От думаю чи треба маленький чи ні? Зрозуміло, що на малому не зробиш того, що на великому, а от чи зручно виконувати роботи призначені для малого станка на великому?
 3. Суть питання така: чи потрібен в майстерні малий токарний (125 патрон) для виконання дрібних робіт, при наявності "дорослого" станка - 1к62? Тобто чи зручно, наприклад, точити якісь маленькі детальки на великому станку чи краще щоб для таких цілей ще й меньшенький брат був?
 4. Осталось: 28 дней и 3 часа

  • Продажа
  • БУ

  Продам фартук токарного станка 161. Состояние нормальное. Все шестерни в хорошем состоянии.

  1,600.00 UAH

 5. Дякую всім за поради. Кулачки залишив таки №2. Люфт в обох комлектах манімальний, напильник однаковий результат дає... Перший комплект переставляв - схояться так самл. Вибрав таки ті, що краще сходяться. А з приводу патрона. В мене 2 патрони (було) одного року випуску і оного заводу. Один точно новий, інший під питанням. Два мені ні до чого, треба було лишити собі один. Токарного під 125 патрон в мене немає. Патрончик я бережу на той час, коли такий станочок з"явиться, тому перевірити на станку не міг. Таки лишив той, що тугіший. Думаю, що якщо туго, значить зазори мінімальні, значить вироботки немає. Другий крутився дуже легко, а так як я не впевнений, що він абсолютно новий, то може вже працював.... Тому лишив такий той, що точно новий і тугенький. Сподіваюсь що не помилився )
 6. Скажіть ще відносно патрона. Два патрони. Один зажимається(крутиться) дуже легко - після змазки одним пальцем. Інший тугенько.Який кращий? Я наче думаю, що якщо туго, значить зазори мінімальні
 7. Всі кулачки правильно встановлені.....
 8. Та плотно наче обидва комплекти сидять )
 9. Є в мене два комплекти кулачків до 125го патрончика. Треба лишити один собі Поможіть визначити який кращий Варіант 1. Дістався разом з патроном. Кулачки нові. Номер з 3 цифр на всіх співпадає - точно комплект. От тільки не ідеально сходяться Варіант 2. Кулачки з іншого патрона. Начебто теж нові. На всіх кулачках набито 0. Сходяться краще від перших. Який комплект краще залишити собі?
 10. Не знаю, може й баян страшн й, але це придумав сам і ні в кого не підглядав Нічого особливого, але всеодно. Може для дорогого інструмента і не актуально - не знаю, в мене такого поки що немає. Лише бюджетний і середньої якості. Так от дістала мене проблема з проводами. Часто переламуються то біля вилки, то на вході в сам інструмент. Вирішив розібратись з цією проблемою раз і на завжди. Заодно замінив провод на якісний, еластичний, на якому не лопає ізоляція і не дубіє на морозі. Довжину теж збільшив до 3 метрів - як на мене оптимально. Проблему перелому провода вирішив дуже просто: за допомогою дверної пружини ннвеликого діаметра. Внутрішній діаметр пружини повністю співпав з діаметром провода. Пружину трошки розтягнув щоб легше гнулась. Тепер провод ніколи не переламається Так само зробив собі на дрель, шуруповерт і інший інструмент.
 11. Лежить в мене гвинт поперечної з лімбом найімовірніше, що таки від 1м63 Гайки правда нема( Різьба на гвинті в нормі, єдени, якась падлюка його трохи зігнула