Reiter

Користувачі
  • Продажи

    34/5
  • Покупки

    16/5
  • Публікації

    3 695
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    6
`

Reiter останній раз здобув день на червня 27 2021

Reiter має найбільш улюблений контент!

Репутація

445 Відмінна

3 підписника

Про Reiter

  • Звання
    Реєстрація
  • День народження 07.12.89

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Країна
    Украина

Налаштування Барахолки

  • Мінімальна сумма для пропозиції
    0
  1. Теж цікавився брикетами з листя. Все нічяк не доберусь до експерементів. Лише папір збираю А щепа штука цікава, але ж багато місця займає мабуть? Маю на увазі її зберігання. То ж добряча купа
  2. Ну тоді цілком можливо що мені достатньо буде збільшити кількість чи розмір радіаторів. Це було б ідеально. Бо довбати підлогу чи стіни нема особливого бажання
  3. Ну тоді повертаюсь до теми забору води зі свердловини Можна забирати на максимальному віддалені від ьудинку, десь під парканом на городі Я то планував прямо біля будинку воду забирати, виходить варіант не дуже хороший Тема від теплих стін перейгла до теми джерела тепла
  4. Ну норм. За таких умов можна й тепловим насосом гріти. Вже не вперше чую, що такої температури достатньо. Хоча самому якось не віриться. В мене радіатори асоціюються з темпепатурою в 70 - 80 градусів А який матеріал стін? Теплоопір рахували? Ну і по кілткості радіаторів. 100 шт? Чи 10? Радіатори як я зрозумів біметал? В мене сталеві 22 типу. В ідеалі було б просто додати радіаторів і не чіпати стіни й підлогу. Ось на днях запущу електроопалення другого поверху (перший поки що дровами буде), прогрію будинок гарно з тиждень, а тоді експерементуввтиму з температурою теплоносія щоб тримати комфортні 22 градуси (як менше, то дружина мерзне:) )
  5. Звісно фреонова. Грунтова вода поступає в теплообмінник в якому мідна труба з фреоном, який качає клмпрессор. Там є 2 кониури, теплообмінник і випарник. Вода зі свердловини поступає скажіми з температурою 8 градусів, а повертається з температурою 2 - 3 градуси. Різницю ми забираємо і акумулюємо. Вода зі свердловини не йде в систему опалення З неї лише відбирається тепло і передається в систему опалення.
  6. Можна детальніше? В чому небезпека? Якщо відбирати воду не безпосередньо під будинком, а метрів за 10? Чи краще тоді повертати в грунт, а не в річку? Будинок побудований в районі 2000 року. Тріщин фактично немає. Лише декілька під вікнами по шву і не більше 1 мм. Фундамент - блоки.
  7. 2 поверхи, 240 квадратів. Підвал не рахую. Вікна: на першому поверсі 8 широких вікон (ширина 1,5 м +). На другому поверсі: 2 широких і 11 вузьких (90 см) + балконні двері. Висота вікон 1,7 м.
  8. Там іще штукатурки 2 - 3 см. Думав штробити лише штукатурку. Краще зверху ще накинути, чи закрити гіпсокартоном.
  9. Ні, в таких масштабах гратися не планую. Немає в мене скільки зайвих грошей. Тойже тепловий насос якщо робити самому вийде 1000-1500 долл.
  10. Ну так і в мене вода грунтова на півні 2х метрів. Скидати хочу в річку, а не іншу свердловину. Відкачуватиму грунтові води - сухіше буде Ця штука проста як двері Там по факту немає чрму ламатись. Міеімкм деталей. А якщо щось і вийде з ладу, то міняється без проблем. Вся система - це насос для перекачки води зі свердловини, фільтр, иеплообмінник із пластикової труби, компрессор і шмат мідної труби. Ну і електронний контроллер. По фак у тойже холодильник Такі самі, але заводьські китайські коштують 250 - 300 тис грн! Єдина різниця, що там теплообмінник пластинчатий.
  11. То Ви, мабуть, плутаєте принцип роботи грунтового ТН і того що працює за принципом вода-вода. З грунтовим значно більше геморою. Там мідну трубу потрібно закопувати в землю на велику площу. Багато земляних робіт. З водою значно простіше. Просто прокачуємо воду через ТН. Головне щоб ця вода була не надто далеко і її було достатньо. Бо прокачувати треба багато. В моєму випадку декілька кубів за годину.
  12. Ну так. Беремо воду зі свердловини, прокачуємо через ТН, відбираємо тепло і повертаємо воду в іншу свердловину на відстані не менше 15 м від першої. Ну або в водойму.