Reiter

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  298
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

О Reiter

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. З приводу змащення мав на увазі чи подається масло на направляючі станини? Чи є масло канали? Чи все змащується вручну?
 2. Є корпус 100го патрона з планетаркою.... Треба глянути стан...
 3. А піклаки під суппорт на тому ж 1к62 не з текстоліту хіба? Ок. А як на рахунок поліформальдегіду ?
 4. Чому не працюватиме схема шліфованої станини + проставки під суппорт з текстоліту, зедексу чи бронзи? Коєфіцієнт тертя сталь- текстоліт зі змащенням 0,02 - 0,06. (Чугун-чугун - 0,07).
 5. Народ, а як організоване на китайський станочках змащування направляючих?
 6. Поможіть визначити звідки лімб ?
 7. Від чого головка? Між корпусом і пінолью бронза. Люфт приблизно 0,1 мм
 8. Дякую. Просять 2500 - думаю норм ціна
 9. Фото не маю. Продають поворотні станочні лещата 125 мм. Стан ідеаьний. Не в солідолі, але на станку не стояли - стан нових. Яка реальна ціна щоб не переплачувати?
 10. Маю на увазі якщо брати невеликий станочок зі 125 мм патроном,то який ВМЦ обрати? 350 достатньо? Чи 500 ? Чи потрібні ці 500 мм, якщо по діаметру заготовка обмежена 125 патроном?
 11. Народ, які оптимальні висота центрів і ВМЦ при 125 патроні? 350, 400, 500 (це я про ВМЦ) ?
 12. Та його ціна з прийомки 450 грн ) Ну його мабуть. Дякую за поради. Краще пропановий використовуватиму. Один порізав на буржуйку - товщина металу в нормі. Я так розумію, що пропанові не гниють? А просто повітряні ресивери через конденсат гниють? Чи я помиляюсь ?
 13. Не маю чим провести гідравлічну перевірку. Є пропановий балон, але хотілось побільше ресивер от і задумався. Але таки стрьомно
 14. Наткнувся на прийомці на купку ресиверів. В основному всі ржаві, а один наче норм. Ще фарба лишилась ну і трохи ржавий. Вага 30 кг. По розміру літрів на 100. Кажуть з тепловозів. Чи можна такий використовувати для ресивера компрессора ? Тиск 8 атм. Чи якщо він на прийомці, то краще не зв'язуватись ? Товщину стінки не поміряєш.... Боюсь щоб не вийшов "бум"
 15. Прийму в дар або за невелику ціну ящик (кейс) під зварювальний інвертор. З моїм сталася біда - впала на нього важка залізяка