sergo40

Користувачі
  • Продажи

    1/5
  • Покупки

    549/5
  • Публікації

    523
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    16
`

sergo40 останній раз здобув день на червня 22

sergo40 має найбільш улюблений контент!

Репутація

351 Відмінна

4 підписника

Про sergo40

  • Звання
    Реєстрація
  • День народження 02.02.73

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    Сергей

Відвідувачі профілю

2 365 переглядів профілю
  1. Нарешті з фрезеровкою чугуну можливо закінчено. А далі пришабрюваня, виготовлення нового клина, виготовлення підшипникового вузла опори гвинта, центруючої втулки під різцетримач, проміжної пластини під різцетримач, нових стаканів які одночасно будуть фіксувати проміжну пластину. Загалом як виявилось щоб відновити всю цю продольну роботи треба провести дуже багато.
  2. Продвинувся ще трохи з малою продольною. Принаймі вже є усвідомлення що з нею буде далі. Зробив оправку для фрези і одфрезерував ластохвіст, той де неробочий нетрогав. Зьом металу був 1,2 мм. Також на поворотному столі вирівняв низ, цей низ був не в паралель до верхньої бази на 1,3мм. з заводу, таке все криве що далі нікуди, таке враження що клепали все це в Астрахані аби здихатись. Тепер в добавок ще й рукожопство, оті 4 пластинки що на фото були підсутні під малу продольная і притягнуті до плити поперечки, мабуть так побороли розкачуваня малої продольної. В результаті її добряче вигнуло. Виявив цей прогин по верхній базі приклавши на краску до повірочної плити. По поверхнях нижньої частини МП зьоми будуть теж конскі приблизно +,-,1мм. це просто треш, але треба то треба. Всі ці зьоми металу сумарно добряче просажують висоту центра під різець, тому і вийде на мою думку проміжна пластина біля 10мм. про яку описував вище.
  3. Я так розумію мова про цей гвинт. Намалював ескіз з розмірами, виходить від дна до верхньої площини 12,5мм.
  4. Продовжив ще трохи з продольною. Обдерать фрезами її потрібно повністю. Фреза 55гр. в мене є бо і там теж треба. Бокові площини будуть в паралель до ластохвостів. Також буде зовсім друга система кріплення гвинта з підшипниками.
  5. Тепер хочу з Вами добрі люди порадитись, як краще зробити. Залишити площину як є, і в подальшому появляться нові потертості від шарика, та й різцетримач буде просівший. Чи інтегрувати проміжну стальну пластину на гвинтах яку завжди можна змінити, а також різцетримач повернеться на місце, якщо так то чи не замало 5мм товщини тіеї пластини, бо і гвинти треба сховати, та й сама жорсткість пластини важлива. Обнизить ще на самій плиті ще є куди. Яка ваша думка про це все.
  6. Продовжу. Тепер на черзі відновлення малої продольної. Розібрав її, що можу сказати, це просто кирдик. Вся вона якась крива ще з заводу, навіть клин гвинтом. А ще на додачу "професійне відновлення" площини під різцетримач. Як видно гарно всрано сварачкай. Стаканчиками теж кирдик, то не біда, будуть нові. Доречі була думка шукати іншу, та якось здається мені що куплю практично те саме в хлам конечне. Тому відновлюю мабуть те що є. Всю цю реставрацію успішно вибив. Для наглядності поклав фрагменти сварщика від бога по чугуну. І як то кажуть фреза мені на поміч. 5мм як і не було. Обдер на чорну, навколо втулки підберу пізніше.
  7. Добро всім здоров'я. Розібрався з фартухом. Добряче з ним награвся. Розбирав його повністю. Робив нові втулки, відновлював посадку штурвала на вал з новими шпонпазами, також відновлював шийку шестерні разом з втулкою яка ходить по валу подач, нові Пшонки і ще всякого дрібного.
  8. Поставив на місця коробку подач і коробку гітари. Коли до коробки подач притензій не було, то коробку гітари довелося розбирати повністю для заміни підшипників. Забули що туди теж треба заливати масло. Далі зайнявся задньою бабкою. Розібрав перемив, викрасив. Не сподобалось мені що немає фіксації нижньої підошви до корпусу бабки. Тому заморочився і доробив додаткове кріплення. Також пришабрив площини ЗБ одна до одної. Осталось зібрати її , і поки що відкласти в сторону, без нижньої підошви. Люфт пінолі ЗБ звісно ж є, на даному етапі ради цьому дати не зможу.
  9. Зробив ревізію коробці подач. Притензій до її стану немає. Передню кришку щоб одіти і попасти вилками, без знятої задньої ніяк. Можливо якщо всигну то і на станину її сьогодні поставлю.
  10. На лімбі що на поперечній подачі як набив додаткові цифри колись так і є. Звик до нього, ні разу не схибив. А на продольній стоїть звичайна примітивна лінійка. Довжина лінійки 500мм. Дуже зручно з нею.
  11. Дуже дякую всім за теплі і позитивні відгуки. Такі слова дуже мотивують до досягнення омріяного в подальшому. В мене така позиція що до омріяного потрібно мати бажання і обрати шлях для виконання, а посилання на труднощі як на мене не більше як виправдання свого ж не бажання до здійснення задуманого. Якось так у мене, можливо в чомусь не правий, бо в кожного свій шлях розвитку.
  12. Взяв собі за правило після роботи не залишати верстати з стружкою, а також кожної суботи прибирання по всій майстерні. Для цього купив будівельний пилосос, значно допомагає. До таких висновків прийшов після того, як зрозумів що в майстерні проводжу найбільше свого часу. То краще ж перебувати в відносній чистоті. Але в цьому році потрібно стелю і стіни вибілить, підлогу викрасить, і всі шкафчики і полички перемити.
  13. Доброго дня шановні колеги. Викрасив основний масив станка. Вирвав вікно в майстерні, розбив трохи стіну, і затягнув в майстерню. Стіну по новій заклав, і вікно на місце поставив. Зразу виставив його на опори. Так він вписався разом з іншими станочками. Ще вигляд з іншого ракурсу. За одно довелося переробити освітлення по майстерні. Також потрібно провести загальний ремонт побілка, покраски полу, і тд. А погода геть не сприяє, дощі майже щодня. От така в мене виходить майстерня, мій майбутній пенсійний фонд, бо мені вже 52 роки. А на старість від держави перспектива отримати велику дулю. Робочого стажу достатнього не маю, маю серйозні проблеми з зором, тому при бажанні піти кудись на офіційну роботу не можу пройти медкомісію майже нікуди. Вибачте якщо понесло трохи не по темі.
  14. Далі трохи про ПБ. Чорно тут було далі нікуди. На дні також було повно мулу. Соляркою з бензином промивочним пістолетом що до компресора довго всю чорноту мив. Потім заливши ще солярки, взяв продувочний пістолет(надівши на нього резинову трубку щоб доставати в усі кутки на дні) подавав туди повітря. Весь тей мул аж кипів. Потім злив. Далі так само нова порція солярки, сколочуваня, злив. Третя порція солярки та сама процедура, поки попередня відстоювалась, і так по кругу. Мул видалив, два дні пішло на це.
  15. Продовжу. Трохи більше як за тиждень розібрав, покладав зняті вузли, обшкріб і помив його. Тумбу витягнув щоб нормально вимити в середині бо там одночасно бак СОЖ, та й корито легше буде фарбувати. Отже підготувався до покраски.