sergo40

Користувачі
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  445/5
 • Публікації

  459
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  4
`

sergo40 останній раз здобув день на грудня 28 2023

sergo40 має найбільш улюблений контент!

Репутація

236 Відмінна

2 підписника

Про sergo40

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження 02.02.73

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Сергей

Відвідувачі профілю

1 783 перегляду профілю
 1. Додам ще інформації по системі смазки коробки в колоні, бо на кресленні в паспорті цього не має. Залив масло ІГП-18. Прогнав вал приводу рукою, масло успішно піднялося, і виявив ще один канал для зливу масла з задніх підшипників шпинделя, на фото для наглядності вставив проволку. Таким чином задня опора шпинделя мае вхідний канал до якого я провів трубку і вихідний для зливу щоб не гнало назовні через шпіндель. В свій час збираючи інформацію по 6т80ш(6т80, 6р10) бачив що на ранніх версіях така трубка до підшипників присутня, а на даних станках її немає і не тільки в мене. Навіть бачив відео де автор жалувався що на 6т80(чисто горизонтал) не довго ходили підшипники. Зробив висновок що це дуже серйозний косяк з заводу.
 2. Вирішив трохи скласти колону, авто валяеться все по кутках. Саме головне не давала спокою система смазки коробки. З паспорта вичитав що передня опора шпинделя смазуеться Циатім 201, а задня непреривно И-20, и всі шестерні теж И-20. Почав додивлятися кудою що біжить, і виявив що до задніх підшипників немае ніякої трубки, хоча отвір зверху є. Поганенько видно але отвір для масла там куди я вставив проволку, також з верху світиться технологічний отвір який був закритий штіфтом, через нього був засверлений той канал. Сам вал полий і мае отвори для розбризкування, але ж фантастика щоб в результаті розбризкування масло попало до того каналу вгорі. Тому вирішив добавити трубку до того каналу. З фото видно положення майбутньої трубки, з ліва де проводка. Доробив ще один комплект для трубки і знайшовши місце зробив врізку в вал. Тепер залишилося все зібрати. Не знаю як так могло бути з заводу.
 3. Ха ха що точно то точно колись дрель предел мечтаній. Сам маю китайчика і 2м112, і мрію добавить до них радіалку 2к52
 4. Вибачте вже додивився з тих фото що є. На вашому станку косяка не має. Шпонпаз від провороту з боку є. На деяких нс12 організовано по іншому і не вдало. Їх виготовляли навіть в колоніях ИТК тому і відмінностей багато. Ваш же зроблено по людські, до речі 3 пази столу не так часто попадаються в нс12.
 5. Зверніть увагу як організована фіксація від провороту пінолі в корпусі, бо не давно переробляв знайомому на НС 12 . Там може бути не вдала конструкція. Бажано щоб виклали фото, дам пораду, якщо знадобиться доробити. Там по доробці нічого складного.
 6. Щоб облаштувати аспірацію то звісно було б чудово і не тільки на токарний. Але й не просто це грамотно втілити. З бумагою не вийде, розмоче її СОЖ.
 7. Перевіряв все там добре. В мене є поняття що таке система СПИД металообробних верстатів. Питання підняв по вирішенню проблеми що із за конструктивної особливості МП стружка яка намагається попадати під різцетримач при повороті буде портить поверхню прилягання МП з різцетримачем, а коли вже вона там то і відбувається порушення системи СПИД, що призводить до негативних наслідків, які особливо проявляються при відрізанні, тому що різцедержка коли під нею стружка розкачуться що призводить до вібрації.
 8. Часто доробляють автоподачі для прикладу на НГФ використавши двигун від двірників авто. Але спочатку якщо не має опиту фрезерування краще покрутити руками, так швидше прийде розуміння що відбувається під час різання. Буде розуміння по підбору обертів, по подачі, по глибині зйому, по діаметру і кількості пер фрез, розуміння зустрічного і попутного фрезерування, як себе поводить різний матеріал. В загальному процес фрезерування включає купу нюансів.
 9. Дуже вчасна порада від Сергія Лавріненко. На своєму 2м112 змінив мотор на 900об. Практично одразу, чим нижчий діапазон обертів тим краще. А патрон у мене теж werk і не погано себе поводить є також интертул теж байдуже.
 10. В загальному той продувочний пістолет, а також пилосос таскаю по всій майстерні. Десь пройдуть треба, а десь зібрати. А пилосос з примітивним циклоном відпрацьовує геть не погано, прибирати значно краще якщо все це є.
 11. Колись і думав що непогано було б мати касетник. А от що і з стружкою буде легше навіть і не здогадувався. Дякую мабуть то і є найкращим рішенням.
 12. Точно. На майбутнє треба обживатися такою оснасткою. Закривае зразу декілька питань.
 13. Так все і відбувається, змітання і видування. Той продувочний пістолет прижився біля станків, в основному біля тв320, бо на малому немає такої проблеми. Остогидла ця процедура вкрай, також при видування в очі стружку впіймати запросто. Та мабуть така доля з тв320 дякуючи "геніальним інженерам-конструкторам радянської епохи" які в свій час десятиліття могли потратити на модернізацію любого механізму змінивши при цьому всього на всього розташування якогось болтика, а потім розказати що "в переди планети всей".
 14. Були думки придумати якісь скребки, або зробити канали і подавати повітря під тиском щоб видувало стружку.
 15. Ото в тій ямі вона збирається, і вимітаеться погано. Також при повороті зтрушуеться з полок держателя, і влітае в ту яму, а потім під держатель.