Reiter

Користувачі
 • Продажи

  34/5
 • Покупки

  16/5
 • Публікації

  3 779
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  7
`

Reiter останній раз здобув день на лютого 25

Reiter має найбільш улюблений контент!

Репутація

452 Відмінна

3 підписника

Про Reiter

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження 07.12.89

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  0
 1. Ми з дружиною шукали ліжко довгенько. І врешті знайшли це оголошення. Воно було тільки опубліковане і нам пощастило, що я першим зателефонував. Ліжко (без матраца) з підйомним механізмом під матрац шириною 180 см + 2 тумби ми забрали за 10 тис + транспорті витрати (своїм авто забирали). Нове таке в рази дорожче. Недавно купили по місцю ліжко для гостей. Частково дерев'яне + дсп з матрацом шириною 160 см в чудовому стані за 2 тис.
 2. А резинову фарбу не розглядали? Вона оцинковки наче норм липне. І має бути стійкою
 3. Думаю стиль "нємножка малаточкам пабіт" буде в самий раз Тим паче, що плюс молоткової - не така вимоглива до якості нанесення
 4. В мене в гаражі покладена плитка якась "совдеповська". Багато де вде викришилася і взагалі вона якась темна наче брудна постійно В планах замінити в майбутньому. Найдешевша плитка зараз в районі 300 грн за м2. А ща 330 грн м2 можна купити резинову плитку. Хтось таку використовував?
 5. З переїздами та іншими справами зовсім не до крану було. Але найближчим часом буду доробляти. Поки на отакому етапі
 6. Птдивився Стенлі. На вигляд нічого. І кейс є, як я люблю
 7. Якщо брати ЛШМ то краще з малим переднім роликом чи великим?
 8. В мене не знизу впирається, а збоку
 9. Та немає тут непереборного бажання придбати рубанок. Мені потрібен інструмент, який виконає поставлені задачі. Якщо ЛШМ для цього підійде краще, то розгляну покупку її. Тим паче для неї точно є робота. Якусь конкретно порадите?
 10. Завіси нові. А підшліфовувати треба, бо зовсім не закриваються. Впираються в раму. Якщо влітку зазор стане бвльшим - не страшно
 11. Ніколи ручним рубанком не працював. Боюсь що ям начухаю. Електрорубанком 100% вийде точніше і рівніше
 12. Циркулярки нема. Фрезер (ручний) є. Мені треба зняти десь 5 мм, бо не закриваються двері А чому рубанком ні? Як на мене, то найзручніше Болгарка є. Але скоріше болгаокою як нароблю ніж рубанком. Якось нелогічно таке робити болгаркою. Та ще й довго це буде і муторно.
 13. Всім привіт. Виникла потреба в електрорубанку. Наразі завдання доволі просте - зточити торець дверей. Але в подальшому, думаю, робота для нього знайдеться. Бюджет обмежений, нажаль. Тому потрібен хороший, але не дорогий рубанок (якщо так буває). Хотілося б Metabo, але по бюджеиу не влазю. Дуже дешевий китай не хочеться. Дивлюся на bosch pho 3100. Адекватна ціна і підкупає наявність кейса. Але головне в рубанку, наскільки розумію - це наскілтки рівна підошва. Помацати такий немає де. Може хтось таким користується і скаже як в нього і що? Ну або порадьте інший хороший рубанок з ціною +/- 3к.
 14. Давненько такого не було. Як продаю щось на ОЛХ то в основному через олх доставку. Буває люди просять так відправити. Вірю чесному слову і відправляю. Завжди все забирають. Продавав дещо за 800 грн. Подзвонив дядько із закарпаття. Попросив йому відправити так, бо він не вміє олх доставкою користуватись. Випросив за 600. Все запакував акуратно вдома і відправив. На другий день відмовив в замоаленні через олх доставку (закон підлості). Ну думаю так то й так, хай буде 600. Посилка прибула 13го. Досі на пошті. Сьогодні телефоную. Він почав розповідати, що втрапив до лікарні і мало не помер, тому забирати нічого не буде. Отаке. Правда чи ні про лікарню - не знаю. Але дуже не гарно з його боку. Тепер мушу замовляти доставку назад. За перпсилку втрачу ще 250 - 300 грн. Моя довіра до людей вичерпана. Відтепер тільки олх доставка або предоплата. Хоч такі ситуації й бувають раз на пару років. П.С. +380681861006 його телефон. Профончик Юрій Юлійович