куко

Користувачі
 • Продажи

  4/5
 • Покупки

  7/5
 • Публікації

  314
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  1
`

куко останній раз здобув день на січня 21 2023

куко має найбільш улюблений контент!

Репутація

99 Добра

Про куко

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження
 1. Інтересний блочок,не ширпотреб.Задавання струму на лінійки СД задається R62,R44 та R55 R56 відповідно це по керуванню двома польовиками,а остальні лінійки походу тими трьохватними трьома (з приводу них по печатці мені не видно)
 2. Я про фото і мав на увазі.В світильнику що попав мені на ремонт RGB підсвітка йшла окремою лєнтою і з окремим драйвером,доречі вона залишилась цілою,а чотири інші лінії (холодного і теплого світіння)заживлювались з окремої плати що містила на собі мікросхему приймача і чотири драйвери на основі мікросхем керування світлодіодами.В їх обвязці і є можливість задавати ток СД.В моєму випадку напруга на СД була в районі 180-200В,довжина лінійки 50 см,тобто включені вони були послідовно,що трохи інакше як в вашому випадку.Фотки я не поробив,а от кусок СД лєнти може відшукаю,сфоткаю.
 3. Схоже на діод.Фотку схеми драйвера можете тут виставити?Я недавно подібне ремонтував.Світлодіоди з таким маркуванням знайшов на лосі,взяв 5 метрів,якраз вистачило.А ток понизив резисторами в драйвері.В моєму випадку ремонту світики погоріли а драйвера цілі.
 4. Чіп карту як і 95 код виготовляє інститут а не лох контори,так що без лоха і жизнь плоха.Знаю про що говорю,так як обслуговую тахографи.
 5. Вже не шукаюВикроїв дві години вільного часу і зсамопалив приблуду
 6. Маєте в наявності чи можете виготовити?
 7. Спробував скористатись пошуком по темам на форумі на предмет обговорення чи продажу Вишбон 2,може не правильно пишу,але думаю що всі знають його призначення при заточці сверл до 3 мм.Отже,може хто продає чи виготовляє,маю інтерес у придбанні тут,а не на Лосі.Цікавлять пропозиції з фото.Скоріш за все це може бути 3D друк,ну і інші варіанти виготовлення.
 8. Воно і є ,замовляйте і тестуйте.Але якщо китайці забули перетворювач впаяти,то де є гарантія що вони не забули контроллер прошити
 9. Він.Ті два кондюки і резистор R46 R50 на другій стороні плати,можливо там 2,2 Ома ,бо більше по фото не видно.
 10. Локтайт 638 в мене вже три роки підшипники в передній бабці тримає.
 11. Аграрії використовують для боротьби з хворобами дерев і рослин
 12. Щось я не можу перевести вашу думку,це як?
 13. Глазки в барахолці зустрічались різних розмірів,кажись китайського виробника.