San1084

Користувачі
 • Продажи

  30/5
 • Покупки

  11/5
 • Публікації

  799
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  11
`

San1084 останній раз здобув день на лютого 15

San1084 має найбільш улюблений контент!

Репутація

263 Відмінна

1 підписник

Про San1084

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження 20.03.84

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Александр

Відвідувачі профілю

1 860 переглядів профілю
 1. Звичайно, чим більше, тим краще. Не знаю, мені чомусь до душі дизель. На рахунок транспортера, вже розглядав і на цепкі. Але в мене він буде складатися. Тому стрічковий. Оце надивився про шнековий подрібнювач, та бачив його в роботі. Але знайомий поставив 7.5 коників бензин, та через купу понижаюсих цепних передач.
 2. Я бачив відео, що арпал ставить маховик для трактора. Вага його 20кг. На ютубі Бобошко ставив його собі на подрібнювач до Т40. Зараз в мене рубає м'яку деревену до 60мм легко. Коли більше приходиться притримувати рукой, щоб знову набрав обирти. Коли закусює то просто буксує ремінь. Я не став його натягувати. Муфту ще ні разу не провернуло. Мабудь зробив якісно. Вона теж як запобіжник. Хай краще проверне, чим щось поламає. На рахунок поставити шестерні, то хочу щоб легше було двигуну. Треба буде поміряти оберти подрібнювача, навідь є чим, але завжди забуваю. Можливо варто підняти їх. Тому що коли перекидаю ремінь на більший шків, що на мотоблоці стоїть на вомі, то рубає швидше і 60-70мм не потрібно притримувати. Зараз 6к.с дизель. І не дуже зручно постійно відчипляти мотоблок, щоб відвезти щепу. Тому і хочу придбати на 9.к.с дизель. Він дуже економічний. Якщо домовлюся і мені продадуть мотоблок з водяним охолодженням 12к.с. то буде супер. Стоїть у нас в селі у знайомого. Він купив його, та попрацював 2 роки на ньому. Зараз проблеми зі здоров'ям і стоїть він на вулеці на половину в землі. Каже колеса зняв, а цого поставив на доску. Тільки я глянув, що він вже вигорів на сонці, та вріс в землю. Так вже років 3 стоїть. А мені потрібен сам двигун. Рубати 100мм я і не збираюсь. Таке і пилкою попиляю. Зараз у мене проблеми зі здоров'ям. Потрібно в спину ставити титанову пластину. Титан в мене є, але їм не підходить. 🤣 От і вживлю собі в спину 10 двигунів веймовських. Трохи все пішло не по плану. Але нічого. З залізом як робив, так і робитиму. Розміри обов'язково зкину. Тільки після вихідних. Креслення в мене тільки валів є. Відстань між центрами шестернів у всих своя. Тільки коли вищитував по формулі добавив +1.5 десятки. Ножі в мене 172мм. Як все буде добре займуся транспортером. Коштів не багато, тому спробую зробити з пожежного рукава. В розрізаном стані він 240мм. Скрибки будуть 340мм. Привідний вал зроблю з гумою.
 3. Я бачив ці станки у Юрія. Він їх купив. І це не станки, а витвори мистецтва! Золоті руки у творця!
 4. Далі в планах двигун поставити не менше 9к.с дизель, та зробити транспортер і вдосконалити привід. Хочу шків прибрати з привідрого валу, а поставити шестерню та зробити ще один вал знизу і поставити меньшу шестерню та надіти на нього шків, але трохи більший і важчий, можливо з іншого боку щей маховик. Шків я вже придбав. Таким чином хочу розгрузити двигун. Не знаю, що з цього вийде. Навідь арпал почав ставити на свої подрібнювачі маховики.
 5. Це добавлю ще фото як я робив ножі з ресори.
 6. Всім доброго здоров'я! Вирішив створити тему як я збирав свій подрібнювач. Надивившись відео в ютубі, подумав, а чому би і собі не зібрати. Все так легко! Виявилось навпаки! Давай шукати в першу чергу шестерні. По прийомках їх не знайшов, а зателефонував знайомий і в нього було те, що мені потрібно. Так я займаюсь продажем пластин дескар, шестерні були мої. І тут поїхав далі. Придбав залізо та купив 209 підшіпники, квадрат 60х60, шків. Кинувся, а потрібна ВФГ на НГФ. За тиждень зробив. Кажуть НГФ не для таких задач. На ТВ6м в самий притик виточив вали. Потім почистив та пофарбував шків. На прийомці знайшов ножі з победітом, але рубало добре доки не попало залізо. Пізніше замінив з ресори. Далі кортило трохи зібрати його. Виточив всі кришки на підшіпники, також квадратні вали виточив на ТВ6М. Як виявилось вони мали пузо. Прийшлось подумати, як їх вирівняти бе удг. Вийшло добре. Обкатувався індекаторм. Поїхавши в село почав варити бункера. Щоб пофарбувати зробив бистренько компресор. Результатом задоволений. Приїхавши в місто зібрав подрібнювач. Виточив самозажимну муфту теж на твшкі, та наживив ножі. Поки поставив 4 а не 8. Щоб була більша фракція. Ніж на 8 болтах М10 та міцність 12.9 По вазі вийшов заважкий. Грузили у двох з братом. Нарешті він в селі. Далі почав варити раму. І ось кінцевий результат!
 7. Я її бачив. Можливо і поторгуваться, але думаю я не один такий.
 8. Всім дякую за відповідь. Матиму на увазі. Буду шукати тепер від 675 як в мене Єреванчика щоб нічого не переробляти. Поки голова не на першому місці. Але не зважаючи на обставини в пошуках. Сьогодні вспів придбати віброопори до станка за копійки по 200грн в зборі з болтами і цілими притискачами, але треба фарбувати. Так залишилось придбати помпу сож та розібрати станок щоб пофарбувати. Але коли це буде навідь не знаю. Слава Україні!
 9. Дякую. Як раз на 676 ціни дешевші на олх. Одна є з 675 коштує як половина станку що купив.
 10. Всім привіт. Пвдскажіть будь ласка. В мене 675 без ВФГ. Таким купував. Тепер шукаю голову. З фрезерного 676 не підійде? І чи є різниця Ереван та Одесит? Дякую.
 11. Всім доброго вечора. Можливо хтось робив транспортер стрічковий? Попрацювавши подрібнювачем, вирішено робити транспортер. Планую робити складний і довжиною 2.5метра. Із заліза вже все є, а от стрічку яку ставити не знаю. На олх знайшов ширина 500мм та товщина 5мм коштує 250грн м/п. Мені потрібна десь 300мм. І якої товщини не знаю. Я от думаю стрічка вийде десь 1500грн як мінімум. Коштів вже майже немає. Так як збираю на двигун. Я згадав, що в мене є ціла бухта пожежного рукава. Він міцний. Якщо його розрізати то вийде 240мм + скребки 350 буде те що хотів. Тільки чи не буде він буксувати на котках? Вже думав котки обгорнути резиною( куском транспортера 4мм) Ось приложу фото куска рукава. Чи з цьго роя не вийде нічого? Буду дуже вдячний за пораду у виборі транспортерної стрічки і якої товщини потрібна? Можливо в кого є і лежить без діла міг би оміняти на щось.
 12. Доброго ранку. Гарно вийшло. В мене ось так зроблено. Хотів отримати максимум робочої відстані від столу. Ще й помучався щоб була поворотною.
 13. Оце відповідь! Дякую. В мене вже в планах було ставити двигун від класики. На олх вони не дорого. Побачив китайський розібраний у знайомого, так там товщина картера десь 2-3 мм. Ото і репнув при нагрузці. Я вже надивився відео про них. Ліфан теж ламається, але його рекомендують. Дома знайшов двигун 2СД. Новий. Стоїть вже років 10. Думав його переплавити на шківи, але шкода. В нього 2к.с. Хотів через редуктор його пустити, але думаю то тільки марную свій час. Шкода, що у нас в місті немає таких двигунів як вейма. По інтернету гарантія що є що немає. Шукати під відновлення за недорого, теж варіант. Треба дядькові сказати, хай повзнає за цей дизельний трьох циліндровий. Він в мене далекобійник зі стажем. Дякую. Щось буду думати.
 14. Всім доброго дня. Закінчив майже свій подрібнювач. Зосталось зробити транспортер. Зараз працює від мотоблоку зубр з дизельним двигуном 6к.с та від валу відпору потужності. Але не дуже зручно кожен раз підключати його, щоб відвезти дрова. Вирішив придбати окремий двигун. Коштують вони не дешево. Думав брати 7 к.с. але боюсь що буде за слабкий. Товариш поставив на шнековий подрібнювач, то в нього чомусь лопнув картер біля вух кріплення. Купувати мені дизель 9к.с чи бензин 15к.с. ціна в них майже однакова. Це по Китайським. І який вибрати марку двигуна. Вейма занадто дорого. Можливо можна поставити на 7к.с та погратися з шківами. Чи нічого не вийде? Ще планую замінити жовтий шків. Вага в нього 12кг та на один ремінь. Є трохи більший по деаметру і на 2 ремня та вага 20кг. Буду дуже вдячний за пораду.
 15. Обов'язково створю тему. Як самих розмірів тільки 50%. Валів, ножів та корпусу. Бункера варив з металу який був, раму під себе. Шестерні у всих різні. Міжцентрова відстань різна. Але я не жалкую що зробив. Відразу всі на мене кричали, що навіщо воно потрібне, тільки гроші на вітер. Після того як запустив, думка у всіх змінилася. Теща і моя мама дуже задоволені. Коли буваю в селі приходять просять перебити. От для цього і потрібен транспортер. Так як в причіп з авто добре б'є, бо висоту робив саме під нього. А в причіп з трактора приходиться висипати. В мене на мотоблоці стоїть двохручейний шків. Коли б'ю до 50мм одягаю ремінь на менший шків і оберти двигуна не на всю, те що зашкалює 50мм одягаю інший ремінь на більший шків. Щоб була більша швидкість. Шків що на подрібнювачі планую замінити на важчий, та на 2 реміня. Вже такий маю. Щоб не порвати вал відбору потужності зробив з ручника натяг реміня. Хай краще пробуксую, чим щось поламає.