Jonhson

Користувачі
 • Продажи

  6/5
 • Покупки

  18/5
 • Публікації

  530
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

111 Відмінна

1 підписник

Про Jonhson

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Игорь

Відвідувачі профілю

3 402 перегляду профілю
 1. До нього ще блок керування йде. Ота вилка, що на ньому, це контакт з поплавку. Тож, сподіваюсь, ніхто її у розетку не втикне... ;-)
 2. Ну, есть к чему придраться ;-) Паять немного не так, упираешь жало в площадку и вывод, греешь, потом касаешься оловом вывода, или в месте касания жала и вывода. Но не самого жала паяльника. Оно плавится и растекается равномерно. Выводы D4-D7 хорошо пропаяны. А вот ТХ, RX - ты не догрел. Олово сидит на выводе, не растеклось по площадке.... Попробуй поднять температуру. Я грею 350 и выше паяльник. перегрев не так страшен на данном этапе. Поиграйся с температурой, поймай когда будет быстро и качественно прогревать. Медная оплетка предназначена для выпаивания. Ты ее накладываешь и через нее прогреваешь место пайки. В итоге олово растекается по оплетке и уходит в нее, освобождая вывод.... т.е. убирает все, а не излишки. Излишки убираются просто на жало паяльника. Я не спец, но муторно. Купи оловоотсос. Для выпайки. Канифоль - это флюс. Олово не смачивает окисленные поверхности. Для снятия тонкого слоя окисла и улучшения смачивания используется флюс. Самый простой и доступный - это канифоль. Или спиртовой раствор канифоли. Но она оставляет следы. Требует смытия спиртом. Есть более продвинутые флюсы, в виде жидкости, которые можно не смывать. Хотя, лучше все равно промывать. И не используй флюсы с кислотой! Паять хорошо, но со временем - окисляется все.... Почистить выводы и контакты перед пайкой можно обычным ластиком... Удачи!
 3. А мені, того року, загадали за спиляти від 2 до 6 кгрн ! Тож буду знати! Тепер буду продавати дерева на корню! ;-)
 4. Деякі розрахунки: 1 куб газу еквівалентний 10 квТгодинам електричної енергії 1 л пропану/гасу/дизелю - приблизно ,також на кожні 10 кв.м. потрібно приблизно 1 квт потужності. Постійно. Тож якщо лише вночі гріти - то подвійна потужність,... Електричний лічильник краще (моя думка) ставити двохтарифний. В мене в квартирі сьогодні 60/40 день/нічь витрати. Лічильник ставити незалежно від опалення! Воно того варте! Головне - шукайте імпортний, в який наші на лазили. (в мене швейцарський - після заміни мінус 20 % споживання стало) Котел електричний- гемор великий. Постійно вибиває, заростає і т.д. тож не варто вгоняти всю потужність в однмоу місці. Електрику краще розподілити. Тепла підлога, ТЕНи в батареях... Однак, знов таки, це моє власне ІМХО.
 5. Апну темку... Бо війна війною, а працювати - треба...
 6. При вивозі будь-чого із зони, наближеної до ЗБД, на блокпостах будуть питати, чи то обладнання Ваше і просити це довести будь-чим. Бо забагато таких, хто хоче поживитися чужим майном. Тож, треба цей фактор розуміти і якось довести право власності. Часи такі...
 7. Народ юзає таке рішення, коли не вистачає потужності генератора (інвертора). Працює. В мене на 3Ф насосі подібне рішення працює..
 8. Ну, так і в мене також ;-) Якщо є креслення - то зробити модель не так і важко. ;-) Час друку залежить від розмірів... Різь стандартна...
 9. Надрукувати?! На 3Д принтері...
 10. Ну можна ще й так порахувати: станка в мене немає, треба купити. Різці теж потрібні. А ще треба навчитись токарити, тож курси треба пройти. Ось все це порахувати і вийде ціна... ;-)
 11. Ющенко! Ющенко! На волне пиара он запускал котельную на соломе. Красиво собирали, скирдовали на полях.... Торжественно открыли... Даже какое-то время работала... Пока кто-то умный не посчитал. Так вот, сжигать солярку, которой заправляли машины для перевозки соломы - было бы эффективнее... Вопрос, "надо пару кубов воды прокачивать в час. Для теплового насоса...". А посчитайте, сколько это в деньгах на электрику?! Выгоднее напрямую обогреватель в розетку...
 12. Виміряти варто, щоб розуміти що та як. Але це моя порада... Робити тобі.
 13. Колись мені казали,щопід акрілові ванни треба ставити окремий піддон. Спеціально під кожну ванну свій. Але їх мало хто возив...
 14. Масложор - гаразд. Свічки чорні - теж. Компрессію виміряв? Я бі з цього почав. Із олією... Щоб виключити кільця... Глянув би ендоскопом... Може, тампросто кільця нові підкинути?
 15. Щоб булатяга потрібно, щоб кількість повітря, яке виходить із дому, була не меньш, ніж кількість повітря, яке входить додому Якщо у Вас вікна пластикові- вони майже герметичні. Звідки братися притоку повітря!? Ось і шукайте, як його подати. В кімнату, або в топку..... Бо ризик вчадити ніхто не відміняв.