Дядя_Уеф

Користувачі
 • Продажи

  403/4,96
 • Покупки

  74/5
 • Публікації

  5 727
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  13
`

Дядя_Уеф останній раз здобув день на вересня 7 2022

Дядя_Уеф має найбільш улюблений контент!

Репутація

842 Відмінна

7 підписників

Про Дядя_Уеф

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
 • Імʼя користувача
  Сашко

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  0

Відвідувачі профілю

16 477 переглядів профілю
 1. Ну да про него родимого. Там внутри ламельки крутятся, по типу галетного переключателя, и меняется направление вращения. и это все содержит какойто прозрачный гель. Это так задумано, или он откуда то извне натек и его надо вымывать оттуда? я пока собрал его назад с "гелем". Все вроде б то работает.
 2. Да это этот шуруповерт. Диск этот своего номера не имеет. Там есть номер 4 над ним платка без номера и из-под нее выглядывает кружочек. Так вы не знаете про то что там за гель применяется. Или это мне что то мерещится?
 3. Я туда пысок свой всунул, из-за того, что туговато крутился диск , об выступ которого движок проворачивает контакты. Но он все таки крутился. Интересная штука получается. Погуглю эту тему поподробнее.
 4. Доброго дня шановне панство! Дісталася така викрутка без зарядного. Усе працює. Ну зазвичай відкрив подивитися, та зарядити аккуми. Зарядив. Автомат перестав заряджати на 4,12В. Малувато, але нехай. Дивлюсь він усередині жирний якийсь. І найбільше жира на кнопці керування. Думав з редуктору натекло. Подивився у середину перемикача напрямку обертання, а у середині якийсь прозорий гель. А тепер питання знаючим людям? це що така технологія тепер з"явилася, заповнювати порожнини у контактних коробочках гелем, що б не підгорали контакти і не залітала у середину пиляка. Я до того ніколи не бачив такого методу, завжди усередині вимикачів сухо і порожньо було? І що думаєте мені з тим робити? Мити отой увесь гель, чи так назад і скласти до купи? І ще питання. Для чого оті два хомути на редукторі ? один металевий ,з дроту, а інший пластиковий чорного кольору?
 5. Це зворотні діоди, по одному на гирлянду? Дякую за рекомендацію по температурі. Ще б резисторів десь понаходити для єксперименту.
 6. Схеми у мене немає, можу тільки фото плати драйвера виставити. Хочу вас попрохати фото вашої лєнти надати, та може знаєте схемку гірлянд у ній, то також покажіть. і який там ток на один фотодіод у вас вийшов? Які діоди стоять на ленті, розміри їх які? Звичайно якщо надхнення буде.
 7. Ви маєте на увазі , щоб поміряти температуру алюмінієвої рамки, яка для них слугує радіатором. Мабуть ви праві. Думаю, що RGB діоди взагалі не буду використовувати. Таким чином, підберу приємний мені колір світла, двома подавачами струму і зостанеться підібрати рівень струму, щоб забеспечіти потрібну температуру діодів. До речі , може вже відомо кому, яка температура радіатора повинна бути, що б діоди не перегрівалися віками. До речі, ще хотів запитати, там на фото видно щось чорненьке? Що це? їх там стоїть 6 шт. По одному на 18 секцій діодів.
 8. Покопав Гугла і знайшов, що діоди у корпусі 2835 бувають з потужністю 0.05, 0.2, 0.5 та 1 ВТ. Номінальнимй струм у них 20, 60, 150 та 300 ма відповідно. Відрізнити можно тільки по даташиту, а ззовні вони однакові. Феніта ля комедія. Як мені засвітити цей ліхтарик що б він не перегрівся і довго світив? не розумію. у ліхтарі 540 світляків . давати він винен 3500ЛМ. 6.5 Люм на штуку. Таке дає китайська підробка 0.06 вт при струмі 20ма. 18 світляків послідовно холодних це десь 60 в напруги на них. Якщо червоні то це ьуде 32в. На драйвері пишуть 24-29в 1200ма. таки мабуть це правда, що світлодіодне освітлення переживає ще фазу бурхливого розвитку.
 9. От така стрічка, з отакими діодами. Хто знає щось про них? Ном. струм? Потужність? Скільки люменів. Розміри 2.7х3.0мм та 2.8х2.8мм. Міряв лінійкою, тому розміри неточні. Люстра має дві таки стрічки.
 10. Капут не дуже. Коли подаю з мережі 220в, то мигтить червоним десь 2 рази на секунду. в мене ще й немає радіопульта для керування. На червоній гілці при тому 17в тестер показує. На ще двог гілках по 3-4в, а на останніх двох по нулю. Мені те керування не потрібне, я б хотів якось усе це постійним струмом запалити, та і досить. Схема, як мені здається це 18 діодів послідовно у одному ланцюгу, та шість таких ланцюгів у параллель.І по кожному з п"яти кольорів така схема У драйвері, як я дослідив, блок живлення, який надає постійну невідому напругу. Але на електроліті фільтра мах напруга 50в. Далі 5 транзисторних ключів , по одному на колір, Ключи керуються з плати радіокерування.
 11. Усі попередні ремонти ліхтариків пішли у небуття, а тут нова нагода трапилася. Світильнимк EGLÖ на п"ять ліній. Але драйверу капут. Давав 24В На кожний ланцюг. 1.Зеленим світить 39 ма 24в 2. Синім 33 ма 24в 3. Червоним. 232ма 19.5в блок до 200ма і пішов у захист 4.Теплобілий 140ма 24в 5.Холоднобілий 107ма 24в У середині 18 групп світиків трьох типів. 1. трьохкольорові розміром 2.8х2.8. 2.світики 3х2.7 теплого кольору. 3.світики 3х2.7 холодного кольору. Може знає хто, назву цих діодів та який їх номінальний ток повинен бути? Скільки мені току у яку гілку треба подати, що б не пергрівалися вони?
 12. Залишилось: 14 днів та 12 годин

  • Продаж
  • Состояние: Б/К - все працює

  Зарядний пристрій двохканальний до радіостанцій з 12в живленням. Штука військова з вмістом драгметалів.

  1 000,00гр

 13. Залишилось: 14 днів та 12 годин

  • Продаж
  • Состояние: На запчастини

  основа сверлільного станочка . Двигунчик також є. Потужність 70вт 8000об/хв. Але немає шківа і погнутий вал на двигунці.

  1 000,00гр

 14. Залишилось: 14 днів та 12 годин

  • Продаж
  • Состояние: На запчастини

  Заготовка стальна. Марка невідома.

  1 000,00гр