Pasha65

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    3/5
  • Публікації

    193
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    1
`

Pasha65 останній раз здобув день на грудня 17 2024

Pasha65 має найбільш улюблений контент!

Репутація

66 Добра

1 підписник

Про Pasha65

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження

Персональна інформація

  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    Паша

Відвідувачі профілю

1 323 перегляду профілю
  1. Доброго дня. На оцинковку потрібен спеціальний грунт, який підтравлює поверхню цинку і цим підвищує адгезію. Їх є багато варіантів, але ціна кратно вища звичайних грунтів. Стосовно ПФ115 на дах - невдалий вибір.
  2. Якось років 5 тому я приїхав на одне підприємство глянути пару станків і вибрати собі фрезера. Серед прочого в продажі був 1а616 з в усмерть убитими направляйками. Крім протертих борозд на призмі глибиною 2,4мм. (міряли щупами прикладаючи коротку лінійку і то не на всю станину, а лише на частину з відсунутим супортом), ше й задири, що сірник в них повністю ховався. І стоїло це щастя понад 1500Є, без торгу бо це підприємство, і є оціночний акт. Через тиждень заїхав забрати свого фрезера, а токарного вже не було, знайшовся покупець.
  3. На нижню раму вони не попадають, а на полу немає ні упорів ні слідів на ліноліумі від опирання.
  4. На цій плиті моделювались оптичні прилади для голографії.
  5. Є ось такий пристрій під чавунну плиту, дві рами у вигляді кубів. Зовнішній прикручений до пола, а внутрішній втановлений в ньому на ексцентриках, що дає змогу нахиляти плиту. У верхній частині обох встановлені рами з швеллера фактично по розмірам плити і обварені з обох сторін листом вісімкою, причому між собою ніяк не зв'язані (сфотографував так, щоб було видно зазори, фото 5,6). Тож питання - що це за такі "качелі", особливо який функціонал у верхніх рам. Також не зрозуміло призначення гвинтів з контргайками у вертикальних трубах внутрішнього куба. Болти довгі, заходять знизу у заглушену трубу, нічого не кріплять, ні в шо не впираються, одного я трохи викрутив (фото 8). Рама не самопал, поставлялась вмісті з плитою.
  6. Після рукожопної зборки можна перебрати, а тут Ви нічого не зробите, якість виготовлення деталей просто зашкварна. Враження, що алюмінієві деталі відливали просто у ямки в землі. А тумба зачотна.
  7. Цей двигун не силовий, його призначення крутити приводи для позиціювання, для чого його конструкція дозволяє дуже широке регулювання обертів (1:10000 і більше), а також відповідний старт-стоп. При споживанні 800W на валу максимум 350W та й момент 2,5нм., чого явно мало для безпосереднього різання. В 90х ремонтував випробовувальне обладнання, де ці движки крутили барабани з деталями на стенді, там якраз барабан мав точно зупинятись в певних позиціях, і відповідно був привід на тиристорах. Пощукаю, десь в гаражних закромах має бути документація зі схемою та й самі приводи з цим движком. Але повторюсь, цей мотор точно не для таких задач.
  8. І тут-же Ви пишете Станина перешліфована, клини подовжені - все перебрано і перероблено, тобто аж ніяк не по заводу. Можливо в ПБ з дуплексацією підшипників повний колхозінг, і коли осьова нагрузка від врізання різця направлена до патрона, то зазор в підшипнику збільшується і відповідно починається радіальний люфт. І навпаки при нагрузці від патрона підшипник дожимається. Однак це думка хоббіста.
  9. Так це "учні", а ось їх "наставники" знайшли ідеальне місце виклепувати криві прутки - в маслозборній канавці вздовш передньої призми 16К20.
  10. Гарно дякую за інфу, скачав.
  11. Доброго дня. Можливо хтось користує такий станок або має паспорт, потрібна інформація по шестерням гітар, а саме по кількісті зубів. Є відро шестерень і планки з номерами (кількістю зубів), як запевняє продавець від цього станка. Але є певні неспівпадіння, шестерень трохи більше, та й маркування зроблене по різному, тому є підозри що це від чогось другого.
  12. Полікор виглядає зовсім не так, більше нагадує скло. Ось взірець полікорової підложки на фото.