Gromolapov

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  3/5
 • Публікації

  26
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

7 Нульова

Про Gromolapov

 • Звання
  Учасник
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 1. Так, з Харкова. На ОЛХ ше один такий продають.
 2. Сьогодні, нарешті, забрав станочок. Їхати недалеко, але, без маніпулятора нікуди(
 3. Наприкінці минулого тижня подзвонив товариш: "Ми тут по свої справах заїхали, але побачили невеликий фрезерний, згадав за тебе, приїзжай, подивись, локацію скину". Знаючі, що людина на станках розуміється, виїхав зразу). Станочка стояло два, але хлопці до мого приїзду вже трохи подивилися, і вибрали той, що здавався кращим). Називалося це чудо UNIMAC FM1. Ніби німець. Подивилися всі разом, покрутили, помацали, позаглядали всюди де могли, підключили, запустили... Працює. Ніби гарно працює. Сподобався) Купив. Лишив продавцю передпрату, на другий день завіз решту суми. Домовились, що заберу протягом тижня, (бо є проблема з місцем). Ось так, несподівано і раптово в мене з'явився невеликий фрезерний станок, про який я довго мріяв. P.S. В блог буду писати про приведення його до ладу, бо, як я розумію, такий станочок то є рідкість. Знайшов на нього тільки "правила эксплуатации" та пару фоток на ресурсах з продажу обладнання з Німеччини. Буду приводити до ладу! Може комусь мої "граблі" стануть у нагоді)
 4. ну что же, станочек работает))) моя первая пробная поделка
 5. Ну, почти... станок стоит по уровню, в ближайшее время займусь выставлением ПБ. Кстати, кто знает, обязательно станок ставить на все 6 опор, или достаточно 4-х будет?
 6. подзакинул темку(... да и времени особо уделить станочку не получалось, да еще и похвастаться нечем было( Долго игрался со шпинделем, все таки больше сотки биение для наших станков - архиплохо ... Уже грешил на гнутый шпиндель, но... Вот такой вот результат после замены подшипников, думаю, мне достаточно Попутно разобрал узел со шкивом, углубил проточки для стока масла из лабиринтов (масло текло на ремни)...
 7. Сегодня времени позониматься станочком небыло(, но руки чешутся. Притулил индикатор к шпинделю: Это на конусе 4 сотки(... причем на всех поверхностях картина одинакова. Бабку переднюю трогать очень-очень не хочется, но, по-ходу нужно будет... Собственно вопрос - полукольца? или еще куда-то смотреть? Прижимал переднюю крышку с прокладкой и без, ситуация одинаковая.