Репутація
13 НульоваПро KabaH
-
Звання
Майже постійний відвідувач
- День народження
-
Так і зробив, тільки без запресовки, просто втулка яка накидається на перехідну конусну втулку перед тим як накрутити шомпол
-
Виявилося що для моєї перехідної втулки КМ4/КМ3 такий шомпол зробити неможливо, так як верхній отвір у втулці має діаметр близько 22мм, шо набагато більше ніж прохідний отвір у шпінделі, відповідно зробити "сходинку" на шомполі для витискання втулки не можливо. Довелося зробити звичайний шомпол з різьбою М12 на кінці. Але це не страшно, так як на перехідній втулці внизу нафрезеровані дві лиски і з допомогою ключа вона прекрасно знімається невеликим проворотом.
-
Фрези класні, питань немає. Маю такі. Але частенько буває треба працювати боковою поверхнею фрези, а ці фрези працюють тільки нижньою частиною.
-
Дякую. Зрозумів. Я б і не заморочувався, але інколи дводиться обробляти нержавійку, а на ній швидкоріз швико сідає, і монолітні твердосплавні фрези під цанговий патрон набагато дорожчі ніж фрези з напайними твердосплавними пластинами під КМ.
-
Шановна спільнота, може хто поділиться кресленнями шомпола на 676п для фрез з хвостовиком КМ3, який вставляється в перехідник КМ3-КМ4, щоб першою різьбою М12 витискало фрезу, а другою різьбою М14 витискало перехідник ?
-
Льогко .... прозорий термостійкий лак, чули про таке ? Зв'язування сірки це тільки один із багатьох причин чому використовують виключно мідь. Нержавійка - це мертвий пасивний метал, а мідь це активний метал який має каталітичні властивості в ряді органічних реакцій. Не вірите ? Візьміть нагріту мідну спіраль і опустіть в ємність з парами спирту, а потім перевірте запах і ви з подивом виявите приємний запах оцтового альдегіду, і таких реакцій які приводять до утворення альдегідів, ефірів і інших ароматичних сполук при участі міді сотні. Якщо не володієте французьским, то почитайте совкових авторів, таких як Скурихин (Химия коньяка и бренди) або Ньягу (Производство коньяка и кальвадоса в Молдавии), ці автори пояснюють чому саме мідь а не нержавійка.
-
Побільше дивіться на тех процеси виготовлення цих апаратів, або побільше читайте інтерв'ю їх виробників, наприклад того ж Рішара Прюло. Ніякої нержавйки ніхто в світі не використовує при виготовленні дистилятів. Виключно мідь. Так це дорого, але на те є цілий ряд причин чому нержавійка не використовується, не дивлячись на її "нешкідливість" та дешевизну
-
Олов'яна чума це зміна кристалічної гратки олова, при цьому олово залишається оловом, з мізерною розчинністю у воді. Температура фазового переходу білого олова в сіре десь під мінус 40 по Цельсію,"типова" температура для кухонного посуду. До важких металів відносяться хром, кобальт, нікель, мідь, цинк, миш'як, селен, срібло, кадмій, сурма, ртуть, талій і свинець. Олова в цьому списку нема. Хром - так взагалі основний компонент харчової нержавіючої сталі, і він може бути як диявольськи токсичним і канцерогенним (коли ступінь окислення +6), так і нетоксичним (ступінь окислення +3).
-
Повна маячня. Всі дистиляти (коньяки, арманьяки, кальвадоси, роми, ...) досі робляться виключно на мідному обладнанні і ніхто навіть не думає переходити на дешеву і нешкідливу нержавійку. І на те є цілий ряд причин. Я робив аналіз на мас-спектрометрі з індукційно зв'язаною плазмою, який показав вміст іонів міді менший ніж допустимий для питної води, що доводить те що самим шкідливим компонентом алкогольних напоїв є етанол. Але це тема трошки іншого профільного форуму. У якому Всесвіті олово - тяжкий метал ? Олов'яна чума ? Ви серйозно ? І яким же боком крихкість на морозі чистого олова впливає на організм ? Почитайте для початку Вікіпедію з приводу токсичності олова. (консервні банки і кришки досі лудять оловом) Ви із свинцем його часом не зплутали ?
-
Роблять з міді, а потім лудять оловом
-
Якщо "мідна" труба магнітиться магнітом, то це не мідна труба з домішками заліза, а залізна труба з домішками міді. Для водопроводу використовують мідь марки М0 і М1. У М1 вміст міді складає не менше 99.9% Із тих 0.1% домішок заліза менше ніж 0.005%. У М0 ще більш жорсткі допуски, але і коштує вона відповідно дорожче. Твердість визначається технологією виготовлення труби, а не складом. Труба М1 буває як жорстка так і м'яка. В ЄС мідь дозволено використовувати для водопроводу, теоретично якщо вода має кислотність вона може вимивати іони міді, практично я думаю на це можна забити. Я колись здав на аналіз хімікам самогон вигнаний на мідному змійовику який тривалий час не чистився, а там при перегонці кислот пре пристойна кількість, по результатам аналізу вміст міді склав 0.82мг/л при максимально допустимій в Україні 1мг/л і в ЄС 2мг/л. Так що думаю шкода від мідних труб перебільшена. Звичайно, якщо вода довго буде стояти в мідних трубах то вона таки набере іонів міді, але будь яку застійну воду в любих трубах спочатку зливають, бо тухлого запаху вона набере набагато більше. Стосовно пайки мідних труб, не забуваємо що м'які припої містять такі "корисні" елементи як свинець, а тверді - кадмій, за виключенням срібних припоїв, ті безкадмієві, яле і ціна на них відповідна. Був негативний досвід з міддю у системі опалення в багатоквартирному будинку, сусід на 10 поверсі розвів опалення мідними трубами, і на технічному поверсі в місці де був стик із будинковою стальною трубою через 18 років мідь стала як фольга, трубу можна було проткнути пальцем. Довелося міняти посадивши на твердий припой нову ділянку труби замість пошкодженої. Думаю що це результат якигось електрохімічних процесів.
-
Повна маячня. Немає там ніякого заліза. Мідь марки М1 складається на 99.9% із чистої міді. Твердість - залежить від обробки. Жорсткі труби піддають прокатці, тому вони і жорсткі. Не вірите ? Тоді нагрійте жорстку трубу пальником до червоного кольору і остудіть, і о чудо ... вона стане м'якою. М'які труби це вже відпалена мідь.
-
Болт що тримає круг на шпінделі вдалося викрутити тільки після прогріву пальником
-
Верстат перевіз. Поставив і піджав дерев'яні бруски між колоною і поперечним столом, та між колоною і поздовжним. Плюс додатково стягнув ременем. Станок проїхав 200км, стіл не вилетів. Тепер інша проблема, як зняти круг ? Яквсь нестандартна оправка і кріплення.
-