
Олек77
Користувачі
`
Олек77 останній раз здобув день на вересня 12 2024
Олек77 має найбільш улюблений контент!
Репутація
229 ВідміннаПро Олек77
-
Звання
Реєстрація
- День народження 27.12.77
Персональна інформація
- Стать
-
Країна
Украина
-
Імʼя користувача
Олексій
Налаштування Барахолки
-
Мінімальна сумма для пропозиції
0
Відвідувачі профілю
2 414 перегляду профілю
-
Доробіть і покажіть хоч просто роторну з результатами роботи. Бо, як казав один знайомий доцент: "Кандидатьська перетворюється у докторську, в результаті - ні того, ні іншого."
-
Як правило, магнітна галтовка - тема ювелірів. В них вироби неферомагнетики, тому галтовочні голки легенько переміщуються. Навряд то по сталі спрацює...
-
На оцинковку (гальванічну) не пробували віддати? Як правило, там є і знежирення і травлення, хоча осмолене масло буде суттєво більшою проблемою, ніж окалина. Десь +/-30-35 грн/кг виробів вийде навіть на підвісках. Чи виріб не допускає наводнення (легеньким відпалом 140-160С, 3 год після покриття нівелюється) в принципі?
-
Там перевищення гдк по цинку у повітрі буде у тисячі разів...
-
Чому ціаністий? Якраз для цинку є чудова альтернатива - цинкатний.
-
На дах - мінус. І розчин цинку бажано таки лужний. Отою "паяльною кислотою", у перспективі року, вийде більше мінуса, ніж плюса, навіть якщо умовно добре промити.
-
Згідний. Оцинковку якісно фарбувати важко. І, якщо "мокрими" фарбами, то має бути грунт призначений для грунтування оцинкованої поверхні. Порошковими, як дахові панелі роблять, це - цинкфосфат (або цирконат) - грунт - поліефірна порошкова фарба. Але то не для існуючого даху. В один шар, без якісної підготовки (не піскоструй, який зніме цинк), варіантів фарби, напевно, немає.
-
Ви не помилилися? Насправді алюміній настільки "прозорий" для рентгенівського випромінювання? Мова ж, швидше всього, про трубку з мідним/залізним/молібденовим анодом... Дійсно 20мм? Не 2 мм?
-
Це величина дискретності, яку висвітлить індикатор.(І на штангенциркулі соті висвічує). Виробник гарантує, що виріб має: Точність (різницю між послідовними вимірюваннями різних тисків, звичайно зі зміною тих тисків) не нижче ніж +/- 0,5% від максимуму шкали (тобто, для 25 бар - +/-0,125 бар). Відтворюваність (різницю між послідовними вимірюваннями одного й того ж тиску без зміни тиску) - не нижче ніж +/-0,1% від максимуму шкали (тобто, для 25 бар - +/-0,025бар). Ймовірно, точніше міряти воно може (якщо усе - правда), але того не покаже.
-
"Табуретку"з керамічної шамотної плити 20мм спробуйте поставити. Має трохи градієнт вирівняти, але на +/- 5 градусів я би навіть не розраховував.
-
http://pmplant.com/produkciya в цих хлопців не питали? Бо мені, на геть не набите на мікроструктуру око, воно виглядає як щось колоевтектичне для литого зразка, а евтектика там приблизно 35% хрому та 2,5% вуглецю (якщо не брати до уваги легування). Хоча у прокаті мало би ті кристаліти витягнути, а тут вони переважно правильної форми (якщо, звісно, шліф не перпендикулярно напряму прокату). P.S. Мікроструктури дивився ну десь років 20 тому... можу сиильно помилятися...
-
Тому таку крильчатку і роблять. У дійсно пилових - частенько взагалі загину лопастів немає - щоб нічого не чіплялось/легко скинулось. А для звичайних відцентрових, тільки в такому варіанті - спочатку фільтр, потім вентилятор.
-
У випадку відцентрового, просто сильно втратите у продуктивності. Напрям потоку повітря не зміниться.
-
Пушсало?
-
Основну складову воно визначає як (100% мінус всі визначені домішки). Статобробка просто так проведена, щоб за 100% сумарно з похибками не вилізти.