Олек77
Користувачі
`
Олек77 останній раз здобув день на вересня 12
Олек77 має найбільш улюблений контент!
Репутація
216 ВідміннаПро Олек77
-
Звання
Реєстрація
- День народження 27.12.77
Персональна інформація
- Стать
-
Країна
Украина
-
Імʼя користувача
Олексій
Налаштування Барахолки
-
Мінімальна сумма для пропозиції
0
Відвідувачі профілю
2 207 переглядів профілю
-
А що більше непокоїть? Працююча незахищена розетка зліва безпосередньо біля раковини, чи закритий кришкою від розетки рівневий злив у раковині?
-
Там фарба заряджається за рахунок тертя, а де тертя - там і зношування. Потрібно своєчасно робити заміну, найперше - втулка інжектора та ствол. Притому, чим рідше міняється втулка інжектора, тим швидше доведеться робити заміну ствола. Не протисне канальний вентилятор нормальні фільтри для порошку. Просто викинуті гроші на щось, що ніби є, але не працює. За фарбування за межами камери треба бити. Бо те, що таким людям насрати на своїх малярів та якість фарбування то одне, а інше - барани-керівники з інших підприємств понадивлюються отої гімнороботи по ютубам і ходять ниють - "Ну люди ж фарбують!!!".
-
В них там є камера, судячи з усього двохпостава. Притому, попри закриті двері, трохи фарби на підлозі за межами камери видно. Рекомендована швидкість повітря у пройомах камери напилення 0,8м/с, а це не так вже й мало - на камеру з фото дуже приблизно 8 000м3/год витяжки буде потрібно. В нас є в роботі і трібо (ТР-2), і електростат (Electron E-coat Pro V2 (MultiColor)). Трібо - добре фарбує заглиблення, електростат - фарбує суттєво швидше та економніше плюс з металіками в нього краще.
-
Є кілька питань: Якій пістолет (модель) плануєте використовувати? Тому що, особиста думка, електростати з ціною трібіка - то щоб їх продавати, а не шоб ними фарбувати.. Чому без камери напилення? Фосфатування (я так розумію залізофосфат з "вбудованим" знежиренням) плануєте використовувати зануренням чи розпиленням (форсунки/мийка високого тиску)? Сушити після фосфатування будете у печі полімеризації?
-
Прошу вибачити - трохи неправильно висловився "ту систему освіти" слід було би написати "ту систему освіти, яка є зараз". Багато років ті, які могли би вчити дітей у ВНЗ йшли у промисловість/менеджмент, а не у аспірантуру - зарплати. Ті, хто міг би реально навчити у школі - теж. У освіту йшли ті, кого ну вже зовсім нікому не потрібно (не маю на увазі невеликого відсотка ентузиастів). В результаті маємо те, що маємо - як приходить сесія декани починають бігати по викладачах та скиглити: "Поставте, бо ж як виженемо, то ставки скоротять!". Тест пройдено - рівень апаратника локальних очисних споруд (ЛОС добре дозволять зрозуміти про рН та буферні розчини).
-
Навіщо Ви намагаєтесь вибілювати ту систему освіти? От повірте мені, за 15 років рівень перевірки кваліфікації хіміка технолога скотився від запитання: "Є 1л розчину з рН 4 та 1л розчину з рН 6. Який буде рН, якщо їх змішати?" - цікаве і суперечливе питання. З дійсно гідними претендентами було що обговорити. до питання: "ПІБ декана?", "ПІБ завкафедрою, на якій Ви робили диплом?" - у кращому випадку - лише прізвище. Закиди у озеро професійних знань - як у Мертве море.
-
А який ВНЗ зараз може випустити інженера??? Блін, та ніякий... бо при розмові на професійні теми, далеко не всі "випускники" ПІБ декана згадають.
-
Прибиральницями, лікарями, вчителями.... Шукати станочника на 20 000 грн/міс - це просто скотство. Кумів-братів-сватів-сраколизів нафіг непотрібних виженіть - знайдеться на зарплату працівникам.
-
Ви серйозно? Зварювальника на 30 000 (чистих) не знайдеш... а тут станочнику - 20...
-
На тиждень?
-
Навіть більше - у промисловості основну частину спеціалізованої хімії таки купують. Бо розробки 70-80х років економічні приблизно настільки ж, наскільки неефективні. А "списувати" нове = спеціалізована лабораторія з окремим штатом працівників (яких і без того не вистачає).
-
так завжди: коли тема вичерпує суть питання, можуть початися розмови по питаннм супутнім... Все ж вже розжували: підсилити перекриття таки бажано - або зверху (до речі, з рельса балка, як с 3,14@ди ракета), або знизу - колони/арка - як забажаєте.
-
Навряд, бо таніни іржу не змиють. Тільки темний шар сформують. Здебільшого там фосфорна + окис/гідрофосфат цинку + трохи азотної. Таніни - опціонально, бо створюють ефект "потужної роботи".
-
https://intercool.com.ua/instrumenty/vakuumnye-nasosy/vakuumnyj-nasos-ice-loong-vp-125.html - здається, там і брали. Тільки якшо шо, майте на увазі, що оті "вакуумні дюймові різьби" та загальнолюдські дюймові різьби дуже сильно відрізняються...
-
Кришку секунд за 20 присмоктує так, що піднімається тільки все разом (ручок на фото немає - давнішнє, завтра як не забуду зфотографую). Болти по контуру, бо задумувалась як камера у обидві сторони (на тиск та на вакуум). На вакуум у них сенсу немає (хіба кришку нафігась центрувати ). Хвилин за 10 стрілку на манометрі кладе (дегазація, швидше осушування, пластизолю).