Jaroslav

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публікації

  57
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

0 Нульова

Про Jaroslav

Персональна інформація

 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Ярослав
 1. Який клас цих призм?
 2. Раджу подивитися актуальну ціну на Аліку на цей бренд. Купив дуже подібний прилад цього бренду за 19 долярів з доставкою...
 3. Дякую за світлини! Самий вал він не конусний, просто плотна посадку до втулки?
 4. В такому столі люфти нормовані? Чи є елемнти що дозволять вибрати люфт?
 5. Досить цікавий виріб, але функціонально це не стіл, це ручний привід чогось, тому не зрозуміло які там втулки, і чи нормовані люфти...
 6. Потрібно щоб ця платформа могла досить вільно обертатися... Від патрону 80ки можу і відмовитися. Оснастку можна постааити і напряму на платформу (столик). Можна посилання на пана Михайла?
 7. Тобто, місце куди дивиться моя стрілка там перетин 2.5 на 3мм?
 8. Дякую за відповідь! Теоретично, в першому варіанті люфт можно вибрати і воно повинно працбвати? Може, ще якийсь варіант порадите?
 9. Мені не потрібна точність самого патрону хай вона буде навіть +/- 1мм)) Мені потрібна відсутність люфтів у шпинделі.
 10. Добре, перетин там квадратовий? Товщина 2.5мм, а яка тоді ширина?
 11. Вітаю усіх, Виникла потреба отримати обертающуюся платформу в горизонтальній площині на яку можна поставити 80 патрон (K11-80) чи іншу модель патрону, не принципово. В патрон буде затискатися оснастка для центрування лінз. Тобто, гарантованно не повинно бути биття більше ніж 0.01мм в будь якому напрямку. Вибір впав на щось на кшталт такого: https://www.aliexpress.com/item/4000575922476.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67d938dat3trsO&mp=1 Чи такого, але не зрозуміло які там підшибники... https://www.aliexpress.com/item/1005005777488041.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67d938dat3trsO&mp=1 Я так розумію, більшу точність дають ролікові конічні підшибники. Дивився вже і в сторону такого, але щось занадто воно хардкорне))) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/perednya-babka-tokarniy-stanok-tv-16-na-pdshipnikah-yak-vfg-dlya-ngf-IDRNWxi.html?reason=observed_ad Але там бронзові втулки, які по ідеї дозволяють зробити мінімальні люфти. Можливо, є якесь інакше рішення отримати платформу що обертається з мінімальними люфтами і при цьому у відносно не великому бюджеті?
 12. Доброго дня, я правильно зрозумів, що перетин деталі що я помітив 2.5мм на 2.5мм?
 13. Так, цікавить товщина матеріалу лапок, так щоб зрозуміти наскількі він міцний...
 14. Доброго дня, Скажіть, а яка товщина матеріалу самого знімача?