alex77
КористувачіПро alex77
-
Звання
Постійний відвідувач
- День народження
Персональна інформація
- Країна
-
Дивно але не бачив жодного майстра, що їздить на тому, що зварив....
-
Верхние салазки разворачиваются на угол так, что-бы при одном обороте винта поперечно индикатор проходил 2,5 сотки. Это для 16К20 один оборот винта салазок = 5 соток с диаметра. Единственный недостаток - перемещение вперед, но размер то в конце везде делается, когда торец на ручном станке обычно подрезан в чисто. Даже на станке с уци в разы проще и точнее так точно подводить.
-
То тільки мат частину і то в натяг.... Колись на цей верстат ставив чпу, довелось модель повністю зробити, на той час той кіт вартував не адекватні кошти і був іграшковий по міцності....
-
120В 50/60Гц 4,5А за табличкою там вхід 120В 50Гц, все управління навідь як що там безколекторник зібрано далі, а ті великі 3 електроліти додатково підтверджують що змінка мережі випрямляється а далі схема управління. Те що там 5 пінів - або вони паралельні групами для підвищення струму і надійності або відносно можливо тих двох що поруч (дзвоніть на коротке між ними) за рахунок різної напруги оберти двигуна максимальна напруга 120В. Або між двома подається завжди 120В 50Гц, а інші завдають швидкість.
-
"координата по У після кожного циклу" к сожалению теряется смысл при переводе... Цикл используется в коде программы или цикл имеется ввиду код детали или вся программа. Одного разу два манагери переклали опис до креслення вала 2 вала в смітник... Проблему треба вирішувати з напрямку 1) як синхронізовані драйвери Y програмно "подчиненная ось"? 2) як після подачі напруги на стійку вісь знаходить початкове положення? Окрема плата чи сама стійка? Портал жорсткий, при збірці верстата був виставлений в прмий кут, на люфтах кареток там пару соток перекосу, далі клинить механіка, от серва одніеї сторони блудитиь бо її механіка пре. Індуктивні датчики то повезе не повезе, від температури вони до 0,1 і більше бачив пливуть. Коли така механіка верстат потрібно виключати тільки біля точки вирівнювання Y інакше буде механіка під навантаженням поки їде на базу. 3) підняти вище над столом і запустити без змін програму, заблокувавши ввімкнення шпинделя сухий прогон щось зміниться по уводу?
-
Рідкісна бо дуже "не стійка" і не практична, повільна фрезеровка і тільки прака попердньо проколупного з припуском пальцевою фрезою ступінчастим пазом.
-
Схоже на гон. Не може бути там такої міцності....
-
То у философов на диване варится, и даже без подогрева, расскажешь это в институте Патона. Сперва хоть справочник посмотрел бы в что в разделе свариваемость написано.
-
на 2-х тисках самое то если конечно губки в них не задирают, пристукивать нельзя, только во вторых тисках надо любым путем компенсацию кривизны заготовки делать ь (вторые тиски на столе должны быть зажаты после фиксации пластины)... Варить тем более там потом сварочные напряжения будут гнуть, а сталь 45 вообще варить нельзя....
-
судя по некоторым темам на контролере дольше всего увы... ..... То что фреза зажата в сверлильный патрон на не понять каком моторе и вылет не понять какой (под пенопласт) это явно не будет для денег никак, даже по воску. Все работает годами и мач и нс и линукс, с каждым надо уметь правильно собрать, естественно не на барахло наборе для GRBL.
-
Для такої сталі кромки може прихопити твердість, залежить від режиму і визначається пробною різкою зразка. Може стати так що після навіть лазера щоб уникнути мікротріщин і мати можливість мех обробки отворів прийдеться виконати термічку - нормалізацію. Діло йде до виготовлення оснастки для пресового згинання деталі. Ще можна на призматичному кромкогибі великим радіусом пуансона програмно задати гнуття великого радіуса з перестановкою.
-
Дядько Максим, але це може бути дуже просте для нього.
-
Але те що продають має конус зовні, а для рівного отвору повинно бути зовні ціліндр, а внутрішншй отвір - конус. Такі робив не раз достатньо просверлити стрижень з вуглецевої сталі потрібного діаметра центровкою до гострої кромки і закалити.