alex77

Користувачі
 • Продажи

  5/5
 • Покупки

  9/5
 • Публікації

  171
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

32 Нульова

Найдено Клонов

1

Список клонов

Про alex77

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження

Персональна інформація

 • Країна
 1. Для такої сталі кромки може прихопити твердість, залежить від режиму і визначається пробною різкою зразка. Може стати так що після навіть лазера щоб уникнути мікротріщин і мати можливість мех обробки отворів прийдеться виконати термічку - нормалізацію. Діло йде до виготовлення оснастки для пресового згинання деталі. Ще можна на призматичному кромкогибі великим радіусом пуансона програмно задати гнуття великого радіуса з перестановкою.
 2. Дядько Максим, але це може бути дуже просте для нього.
 3. Але те що продають має конус зовні, а для рівного отвору повинно бути зовні ціліндр, а внутрішншй отвір - конус. Такі робив не раз достатньо просверлити стрижень з вуглецевої сталі потрібного діаметра центровкою до гострої кромки і закалити.
 4. Тільки марку твердосплву треба враховувати до матеріалу. А ще щоб твердосплав працював треба оберти на 16мм навалити під зав'язку того верстата. І від стружки синьої захищатися. Коли то твердосплав багатозубий треба ще і биття фрези щоб не було дике. Для ефективної праці твердосплавом дереться все двухперкою зі змінними пластинами а на чисто вже цільняком.
 5. На 160-м від різкого запуску і реверсу в коробці на шківі шпонки б'є. Навідь з частотником такого би не робив. Чуть кулачки викрутив і вони по станині чи супорту чеплятимуть.
 6. Для 250мм на 16К20 ссаньо не раз покупали с конусом прямо тут, но прошло уже 5 лет... Патрон барахло, усилие зажатия раза в 2 слабее стальных. На чпу 16к20 пруток дрейфует при обдирке, выкинули это барахло поставили бу поляка 2 года норм. Главное найти не с конусом, а с нужным количеством шпилек для конткретного ижа! Точность его какая есть на пару недель при серии.
 7. Перше питання що треба завдати - масив треєкторій. Дуже корисна річ коли наприклад в одній деталі багато складих однакових карманів, які оброблюються багатьма стратегіями. В нормальних програмах то миттєво роздаеться масивом а тут все як завжди... Пам'ятаю цей солід коли вони дерли з в рази на той момент розвинутої програми.
 8. Для простого є просте, там і пости прості - Estlcam. На пробу там все безкоштовно. Безумовно там є і косяки коли виступи в кармані і фреза не проходить воно пиле контур...
 9. "режими різання не для деревини, стратегія виборки кишені взагалі нікудишня. На нормальних режимах різання деревини з такою траєкторією станок почне скакати по столі. І через місяць розлетиться вісь Зет, через півтори вісь Ікс." Підтримую. Відповім на мові автора. В мастеркаме 2017в той версии что видел очень часто слетает настройка ПСК, даже если установлена галка блокирования, что может привести к отправке станка в неожданном направлении. Из-за этого пришлось с ним закончить. Пост для НС и мач там по памяти был с содержанием в названии или NC или MACH или линукс снс или фанук. Для пластиков и деревяшек убирается из траектории карман подвод/отвод и ставится врезание (прямо вниз). Это в первую очередь экономит механику станка. Все нормальные фрезы и даже по алюминию и стали поддерживают прямое врезание на адекватной скорости врезания. Для деревяшек применяется кукуруза, на крайняк победит 2-3 пера от алюминия. Для кукурузы и дуба Ф6мм старт от 16000 оборотов, раз есть подозрение в пропуске, 200 мм/мин (1000 мм/мин для нормального софта и компа на таком кармане) по вертикальной - 200, для слабого пусть 100 мм/мин. И сразу пылесос. В ноль же не возвращается? Тогда пропуск шагов. Запустить как есть код в воздухе и в ноль проверить, и сравнить с уходом на деревяшке. И с остановленным и с запущенным шпинделем сравнить в воздухе. А еще руками написать сразу по 3-м осям ехать туда - сюда и после воздуха посмотреть возврат в ноль.
 10. Яка ширина пазу? На фото є з різною шириною. Потрібно під М10 щоб проходив (10.1-10.5) є?
 11. Вітаю. Є 180х60х60 2 шт. або 240х60х60 чи 300х60х60 1 шт?
 12. На фото сміття на залишках консерванту чи то іржа точкова? На шліфованих поверхнях іржа є?
 13. Обов'язково мащення постійно. Диск повинен виходити як сильніше з заготовки над нею. Мащення гас жирний, або гас+масло. Для тесту можно ВД шку але воно не адекватно дорого вийде. Оберти потрібно достатньо точно задати як для диску що виробник дає для алюмінію. А не ті що просто є на циркулярці. А ще направляючу прокатати рівно к диску а не на глазок. Подібними дисками але зажатими між товстими шайбами аж під зуби фрезерував на фрезерному верстаті по металу канавки в алюмініі і міді з неймовірною скоростю і якістю.
 14. Років з 8 вісім довелось для одного стартапу купити китайську сверлилку на базарі, с ходу попався екземпляр без люфту пінолі при відпущеному гвинті контровочному. Замість труби на колоні перерблену колону зробив з цільного кругляка із фланцем за одно (була така можливість). На тій сверлилці купу профілю алюмініевого серійно пересверлив без проблем. А нещодавно була серійна робота по сверловці профіля на іншому підприестві, а там замість купити 2М112 купили !вно бош з люфтами той пластиковой бабки з рулем на трубі. Всі люфти не дають змоги серійки без розмітки по упорам. А відмазка для придбання бош проста - не треба ремені перекидати.
 15. В!рно! Ще є таке топтул (форма звичайна вміст аналогічно). Місяць назад нові ножиці по металу топтул луснули як скло!