waleriy

Нгф 110 .. Куплю готовий вінт вертикальної подачі подовжений для більшого ходу по вертикалі

6 повідомлень у цій темі

Куплю готовий вінт вертикальної подачі подовжений для більшого ходу по вертикалі, або шукаю майстра який може виготовити вінт з гайкою, при потребі можу надати розміри 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, waleriy написав:

Куплю готовий вінт вертикальної подачі подовжений для більшого ходу по вертикалі, або шукаю майстра який може виготовити вінт з гайкою, при потребі можу надати розміри 

Было бы не плохо указать какой именно НГФ, поскольку увеличение хода по вертикали не одинаково.

Для Ш1 и Щ2 Нужно менять местами винт и стакан, делать вынос привода и делать составной стакан.

Для Ш3 и Ш4 нужен составной стакан, а винт вроде и не меняется.

Ш4 и Ш3 с высоким основанием возможен вариант короткого стакана и длинного винта уходящего в основание...

Так что...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене НГФ 110 Ш4, стакан можна залишити його рідний, вінт треба довший, переглядав відео де робили більшу подачу, в коментарях часто писали що не варто заморочуватися з цим адже є вже в продажу готові подовжені гвинти і коротша гайка, от я і шукаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, waleriy написав:

В мене НГФ 110 Ш4, стакан можна залишити його рідний, вінт треба довший, переглядав відео де робили більшу подачу, в коментарях часто писали що не варто заморочуватися з цим адже є вже в продажу готові подовжені гвинти і коротша гайка, от я і шукаю

там проблема не в довшому гвинті. а в довжині стакана.. його роблять меншим , або з двох частин. Коли працюєте з вфг зменшуєте висотую. коли треба працювати горизонтальним шпінделем ,збільшуєте.. На олх , та наче і тут проскакували такі готові рішення. при чому гвинт залишається той самий.. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію що якщо вкоротити стакан то стіл буде опускатися нижче, а мені ще потрібно що він міг піднятися максимально доверху 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, waleriy написав:

а мені ще потрібно що він міг піднятися максимально доверху 

А яка оснастка використовується?

Бо мені тяжко уявити щоб НГФ невистачало підйому. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку