• Announcements

  • sadmin

   Увага для продавців в особистих повідомленнях.   08/01/22

   З 15/08/2022 в правила будуть внесені наступні зміни   в п.3.10 буде додано   Штраф нараховується якщо скарги не має на протязі 48 годин з моменту оплати чи відправки товару (що раніше), Також нараховується комісія по сумі отриманих коштів, чи вартості відправленого товара.   Просимо повідомляти по угоди в приватних повідомленнях якмога скоріше.
  • sadmin

   Зміним в правилах, п 3.9   08/04/22

   З 15/09/2022 п3.9 викладається в наступній редакції   3.9. У випадку відміни угоди (або/та за відсутності оплати на протязі  48 робочих годин с моменту бронювання) покупцю нараховується комісія, але не більше 10 грн. Комісія не нараховується, якщо обидві сторони в листуванні по угоді заявили згоду щодо її відміни.
 • entries
  321
 • comments
  17
 • views
  15819

Точилко из водяного насоса

Sign in to follow this  
Followers 0
softm

493 views

Попался мне в руки вот такой двигатель для водяного насоса: Мощность 750ватт, “одна лошадиная”. Внутри уже есть пусковая схема,вап Ф13 мм и нержавеющий. Притом с резьбой на конце. Внизу перфорация На него думаю поставить алмазный круг или чашку. Вал очень тонкий, для применения в качестве точила, но что-то из него можно получить, это безусловно.


Прочитать полностью


0
Sign in to follow this  
Followers 0


0 Comments


There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now