• Announcements

  • sadmin

   Увага для продавців в особистих повідомленнях.   08/01/22

   З 15/08/2022 в правила будуть внесені наступні зміни   в п.3.10 буде додано   Штраф нараховується якщо скарги не має на протязі 48 годин з моменту оплати чи відправки товару (що раніше), Також нараховується комісія по сумі отриманих коштів, чи вартості відправленого товара.   Просимо повідомляти по угоди в приватних повідомленнях якмога скоріше.
  • sadmin

   Зміним в правилах, п 3.9   08/04/22

   З 15/09/2022 п3.9 викладається в наступній редакції   3.9. У випадку відміни угоди (або/та за відсутності оплати на протязі  48 робочих годин с моменту бронювання) покупцю нараховується комісія, але не більше 10 грн. Комісія не нараховується, якщо обидві сторони в листуванні по угоді заявили згоду щодо її відміни.
Китайский Товар

Колесо поліуретанове з поліамідною основою поворотне з гальмом 80*30


Колесо поліуретанове з поліамідною основою поворотне з гальмом 80*30

200.00 UAH


Запити до продавця 0 (посмотреть)
До завершення 28 days and 13 hours -
Доступна Кількість 4
Цена 200.00 UAH
Зробити запит
Оплата Готівка, Переказ на пластикову карту, Накладений платіж
Отримання Самовивіз, Відправка Новою Поштою, Відправка Транспортною компанією
Повернення Возможен
Бронювання 48 годин
Нові лоти в телеграм-боті!

Description

Колесо поліуретан/поліамід має поворотний кронштейн із штампованої сталі з розміром майданчика 100х80, один підшипник ковзання та витримує навантаження до 130 кг. Підшипник під захистом пильовика. Обертання колеса фіксується гальмом.

Головна перевага: стійкість до впливу деяких кислот та мінеральних масел (незамінно в місцях з підвищеною забрудненістю), м'який хід, хороша маневреність, високі технічні та експлуатаційні характеристики.


Колесо полиуретан/полиамид имеет поворотный кронштейн из штампованной стали с размером площадки 100х80, один подшипник скольжения и выдерживает нагрузку до 130 кг. Подшипник под защитой пыльника. Вращение колеса фиксируется тормозом.

Главное преимущество: устойчивость к воздействию некоторых кислот и минеральных масел (незаменимо в местах с повышенной загрязненностью), мягкий ход, хорошая маневренность, высокие технические и эксплуатационные характеристики.