vespertinus

Помогите определиться с ценой

35 повідомлень у цій темі

12 минуты назад, sadmin сказал:

 

У тебя с чувством юмора беда :) Совсем беда :)

Напомните, когда вместе бухали, и на 'ты' перешли????

Тем более с ржавчиной...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На самом деле это была моя первая работа за деньги. Токарное дело я только начинаю осваивать. До этого точил только для себя и для знакомых. Сначала прислушался к совету одного видеоблогера и хотел взять почасово))) Но на эту маленькую детальку потратил 4 часа... И взять среднюю почасовую оплату 100 грн/ч. У меня язык не повернулся))) Насчёт точности и размеров. Все размеры в этой детали ровные- 10, 15, 35 и т.д мм. Сотки конечно не ловил, но по штангелю ( польский ) повторил, что бы было ровно. Спасибо всем откликнувшимся взял за работу 200грн и 50 за материал.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, bogdan1983 написав:

Приніс мені один чоловік недавно моторчика на 220 і вал там діаметром 9 мм.  Зроби, каже, меніщ щоб камені 22 і 32 ставали, і щоб не било. Робив я два флянці, втулку перехідну і гайку 22х1,5. І це все діло напресував на вал моторчика з відповідним допуском( розточного робив під Ф 9мм) Матеріал мій. Взяв 450, той скривив носа, сказав що може точило готове купити і більше не прийде...

Він купе нове точило, воно попрігае у нього по столу.... І той чоловік тільки за те щоб виправити косяки (за нові шайби с балансирами), за балансування віддасть 600грн-800грн.

А Ви еслі закотите его провчити , скажіть Що НЕМА Часу!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, PROTOLaB сказал:

Сколько времени заняла работа?  спеціально на металобазу за 30-40 км! А той чоловік сам з Володимир - Волинського, міг би заготовку і привезти. А то часом таке принесуть, що голову ламаєш з чого зробити, а ще час потратити на пошуки. Та не всі це розуміють на жаль...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, vespertinus написав:

Сотки конечно не ловил, но по штангелю ( польский ) повторил, что бы было ровно.

А Вот Это зря!

Как раз в этих узлах (насадки-удлинители, прижимные шайбы, кольца) соосность и сотки +-2 Очень важны!

от Этого и работа дорогая и кропотливая (регулировка, выставление и правка камня или алмаза)

 

Отменный Результат -- Включил точило... выключил..

  А на точиле как стояла монетка на ребре.. так и стоит! или точило НЕ на миллиметр НЕ ускакало под своим весом.

 

Плюс биение на дорожке камня или Алмаза 1-3 сотки.

И Вот за такой результат и Свой труд Нужно с клиента брать Деньгу!

 

А если он НЕ доволен ценой , ОН Вам НЕ НУЖЕН! (человек НЕ ценит чужой труд)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку