2 повідомлення у цій темі

Мої вітання, вирішив перенести тему сюди про мої потуги з маленькими станками типу 1Д601. 

Підходить до завершення проект, зпочатку планувалось просто поздовжня подача загальнодоступними матеріалами, проте несподівано з"явився клієнт якому дуже зподобався станок і він попросив перевести його на ЧПУ "ШВИДЕНЬКО".

Тому не судіть строго! Варто розцінювати цю роботу як "для простих людей" і "як більшість зможе", вміру мінімального набору інструментів і мінімального звернення до професійних токарів і фрезерувальників.

Я не дуже фанат моделі 1Д601, пробував працювати на всіх станках що попадали до мене-жоден без прикладання рук не може називатись токарним, рідні супорта це взагалі щось!тому тут я їх викинув.

 

І  так назбирав я два станка, один був комплектним але з надломаними проблемними місцями, не сильно зношений і не сильно ржавий. Другий- солянка з окремо знайдених деталей, проте станина і ПБ нові.

Першу станину я носив на шліфовку верхньої площини, другий не став шліфувати. Мінімум ручної шабровки!плюс мінус 3 сотки. Перша станина мала прекрасну відливку, друга так собі. Останню я переніс(в тому ж заводі де шліфував) до фрезеровщика-він вивів поверхні під направляючі вали і зрізав паз прижиму ЗБ-це було помилкою!(довелося переробляти задню бабку).

 

Перша зборка на фото, по мірі продовження буду додаватити фото.

 

20170705_195702.jpg

20170705_195712.jpg

20170705_195741.jpg

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересно. Где продолжение?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку