Х-50

Користувачі
 • Продажи

  25/5
 • Покупки

  0/0
 • Публікації

  347
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

5 Нульова

1 підписник

Про Х-50

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Х-50
 1. Скажіть- який тип приймача оптичного сигналу стоїть в медіаконверетарх? Чи є там лавинний діод? Маркувань жодних немає, а на тих, в яких я маркування бачив- неможливо було знайти параметри. Який лазер та якої потужності стоїть там? Я так розумію, що приймач та передавач лазерного сигналу по оптоволокну стоять в одному корпусі? На меленькій платі, на якій це все змонтованостоять просто підсилювач сигналу та живлення лазерів- чи це готовий пеймач-передавач з обробкою сигналу та фільтрацією перешкод?
 2. Дякую. Подивився його характеристики- максимум чутливості в області низьких частот. Це він так спеціально спроектований-чи просто низької якості?
 3. Дякую. Це його "внутрішня схема" ? Чи схема підключення?
 4. Доброго дня! Дуже потрібна Ваша допомога. Знайшов такий отсь мікрофон конденсаторний(імовірно СРСР)-тільки з нього вдалося отримати більш-менш нормальний звук у тому застосуванні, яке міні потрібнее. Але не можу розібратися з підключенням- виходить дуже тихо. Там 3 виводи- мені здається всередині підсилювач. Яке маркування цього мікрофона та яка схема підключення? Яке живлення?Дуже потрібно, так як інші мікрофони не дають нормального звуку в цьому пристрої. Діаметр мікрофона 22,5 мм, висота 9 мм
 5. Думаю придбати собі. Але виникло питання- наскільки суттєва різниця між пультами Radiomaster TX12 Mark II ELRS Radiomaster TX14 та Radiomaster TX16 ? Пульт планую для квадракоптера та літака. Каналів наскільки я розумію що там щотам вистачає з запасом. Функціонал майже такий самий, АЛЕ ціна в 2 рази різниться майже. Чому так? Чи суттєві деталі? Хочеться взяти щось ремонтопридатне та нормальне "на виріст". Підкажіть будь ласка.Які функції є реально цінними в 16-му, що настільки він більше вартує?
 6. Дякую. А для 3-Д принтерів такий убогий драйвер підходить? там вимоги менше
 7. Дякую. Я розумію, що дешево не буде. Проте компи з таким портом потрапляють мені на очі періодично, і останній був не дуже древній(якийсь тонкий клієнт), якби знав то взяв би. Двигуни як не дивно знайдені на прийомці(штук 8), а чорний придбано за 300 грн на місцевому блошиному, добре що не не видрали мідяху з нього, бачив і таке. Плата там же знайдена. Тому на зекономлене будуть придбані більш менш нормальні драйвери. А можливо і контролер, але потім.
 8. Ну а почати та спробувати? І в чому проблема з нею? Яку порадите?
 9. Дякую всім. Скажітцією штукою їх живити можна? https://prom.ua/p1161479205-drajver-shagovogo-dvigatelya.html І що буде, якщо живити не від 70 В а наприрклад від 40 ?Що втратиться?Швидкість чи момент? І чи сумісні ці драйвери з цією платою керування ?
 10. Тобто ця плата це просто балансир та захист від перерозряду та перезаряду- і більше нічого? А яке зарядне порадите для збірки з 3-х акумуліторів? І як знайти характеристики цієї плати? Там на ієрогліфах все