Одессит

Користувачі
 • Продажи

  219/5
 • Покупки

  40/5
 • Публікації

  8 092
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  216
`

Одессит останній раз здобув день на лютого 19

Одессит має найбільш улюблений контент!

Репутація

4 691 Відмінна

10 підписників

Про Одессит

 • Звання
  Ветеран броунського руху
 • День народження 05.02.70

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Україна
 • Імʼя користувача
  Дядя Женя

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  2000
 1. От тільки вас згадав... Я не зовсім в курсі, але ті компресори високого тиску. Може є якісь відмінності.
 2. Справа виключно в відмінностях позначень: 1. За часів СРСР группа "А" - лінійна залежність опору від кута обертання "вала"; 2. группа "Б" - логоріфмична залежність опору від кута обертання "вала"; 3. Зворотньо логоріфмична; 4+ все решта. Сенс в тому, що в "буржуїв" - інші позначки.
 3. В @savelich здається є коробка від 1А616. На мою хвору пам'ять воно приблизно однакове.
 4. Просто я відпочив після наряду :) Звісно що трохи не в тему ТС. Але - є певні залежності. Як казав покійний "Гапон": "...В електроніки головне - механіка....".
 5. Не для привернення уваги. Просто зберегти щоб не забути...
 6. Так! Хоча можна під'єднати і до вхідних фаз ПЧ (наприклад L1/L3). В мене так один працює (бо в нього "мінус" не виведений на клемнік).
 7. Саме так. Зазвичай на клемнику ПЧ є виводи DC-шини. Туди тре присунути додатковий конденсатор (послідовну группу з двох з робочою напругою 400...450 вольт (бо напруга там буде 500+++)). Ємність залежить від вихідної потужності ПЧ.
 8. Звісно, зазвичай 1/4, 1/8, і навіть 1/16! В ТВ-16 (і не тільки) немає Тому думки дописувачів теми тре враховувати... Загалом: працювати без КП цілком можливо (якщо не дерти на всю "пластину"). Тому багато прикладів.
 9. Ну... Як би то пояснити... Трифазний споживач не має "провалу" споживання струму до "нуля" (тобто в однофазному завжди споживання від "нуля" до "піка"). А оскільки генерація ВИКЛЮЧНО трифазна - виникає питання балансування тих фаз. От на тому ті довбні і граються... А хто не довбні - в тих конденсаторів в ПЧ втричі меньше
 10. Перше: Якщо ваш ПЧ розрахований на 380 вхідної напруги - потрібно ту напругу десь взяти (або десь 540 вольт DC). Існує "третій" варіант: 3. В вас є ПЧ з 380 "по входу". 3.1 Всередині того ПЧ на DC-шині завжди будуть два (або группа (2х2...3х2...4х2) ПОСЛІДОВНО ввімкнених конденсаторів. В них є "середня точка". 3.2 Якщо середню точку з'єднання цих конденсаторів вітягти назовні (назвемо її умовним "нулем"), а будь який (або всі відразу) вхід з L1-L2-L3 під'днати до "фази" - отримаєте той самий подвоювач напруги. 4. Тре додати відповідний конденсатор до DC-шини (в трифазних він замалий з т.з. припустимих пульсацій). Накидав малюнок. Штрих-пунктиром: нові з'єднання. Сподіваюсь зрозуміло.
 11. Чесно кажучи немає ні часу, ні бажання. Набридло воно мені (головняка "за вуха" - вихід 50%). Придбайте китайську "базу", та прикрутить до неї свій шток. Там нічого не розмагнічується і тримає краще.
 12. Легко! Я показував як ПЧ 380 увімкнути в мережу 220. В самого дві таких приблуди працюють вже декілька років.
 13. Інакше вона падає. А так: "Їбанез" як "Їбанез" (русні - песдес)