Виктор Смирнов

Користувачі
 • Продажи

  2/5
 • Покупки

  73/4,97
 • Публікації

  1 311
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  34
`

Виктор Смирнов останній раз здобув день на квітня 4

Виктор Смирнов має найбільш улюблений контент!

Репутація

799 Відмінна

1 підписник

Про Виктор Смирнов

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Виктор

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  0

Відвідувачі профілю

16 004 перегляду профілю
 1. У американцев такой патрончик от 0-4 мм. Встречал мелкие цанги "проксоновские" ( в комплекте только 5 цанг. основных размеров),о зажиме свёрл меньше 1.0 проблематично, поэтому без мелких кулочковых никак не обойтись Добавте микроскоп, будете затачивать мелкие свёрла. Пастикового органайзера вполне хватит для мелких свёрл, туда держак мелким зерном, единственное условие . что бы в момент падения оганайзер не раскрылся, а вся нелочь не перемешалась.
 2. Вам пропонують правильні рішення, а Ви вперто супротивитесь. З 0,05 сотками, з куцею станінаю, з вашім ніком, можно ще років 5-7 працювати на верстаті без втручання в нього.
 3. Мабуть за це його вигнали з форуму. Зазвичай шабрят коли у Вас для цього все є, коли станина завелика, а ії перевезення туди-сюди не мало коштує. То може дійсно прорацювати це питання і віддати на шлифовку и невитрачатись на обладнення и не витрачати свій час?
 4. Ніколи не пізно НЕ робити. ))
 5. Микроэлектроника вообще многогранна. Всё зависит от её производителя в первую очередь от тех номиналов которые должны быть заложены и выдержаны за счёт ничего не украденного и не сокращённого цыкла процесса , а потом ещё тщятельно проверенного. Что-то полетит в космос, военным, на ответственные процессы, в сложные климатические условия, а что-то не совсем кондиционное пойдёт в большенстве в бытовуху и при поломке на каждом углу можно отремонтировать и тут уже как повезёт. Время летит быстро и всё меняется, куда делись катушечные и касетные магнитофоны, громоздкие видиомагнитофоны, плэеры, CD плэеры? Что сгорело а большенство рабочее, но никому не нужное. Мне на продольную подачу с 120 Вт. мотором, пч на 750 Вт за 34$ хватает за глаза, Накроется -отремонтиую, куплю новый, а может к тому времени меня не будет или токарных станков, все будут металическое печатать на принтерах, которым попутно будут подпирать кофемашину.
 6. В мене теж такі, той - наш, працює з 2012 року, на двигунах 0.55; 1,1; 0,750 квт. нарікань нема, якщо зайвого нічого не накрутите. Малий китаєць вивил на зовнешне керування- питань поки нема.
 7. Фрезеровать на горизонталке , калить , и шлифовать.
 8. Если с финансами напряг, то ставь что имеется в наличии, сможешь сразу работать. Проблема не в установке мотора, а диаметрах вала мотора и отверстии шкива. Слабому мотору нужен шкив с малым отверстием, при последущей утановке более мощного мотора, отверстие можно быстро расточить, а вот уменьшить его будет сложнее.
 9. Є планетарка і різцетримач з ручкою. В пріват.
 10. А в мене на наждаку теж такий, + тумблер на 3 положення/ Дуже ручно коли працюєшь з алмазними кругами.
 11. Як що Вам потрібно n12, то на тв-16, доволі точний результат 50;60;55;65.
 12. Шестерню на 100 зубів краще докупити, ( на жаль, Ви не назвали марку верстата) Для отримання дюймових різьб бажено мати в наборі шестерню на 127 зубів. Дюймові таблиці до деякіх верстатів в тому числі до деяких "n" мають видхилення і доволі велики , про що узнаете коли вже зробите ту різбу, даже прога не допоможе. Всі нові дюймові значення перевіряю на практиці і роблю помітки в таблицях, щобне було проблем в майбутьнему. Ось таблиця для орієнтиру, що шукати.
 13. Дякую!
 14. На сйогодя фрезерний верстат виглядає так Привід "Lenze 534" з невеличкими додатками. Працюе набагато краще замагазинний варіант, цілий день.