Sign in to follow this  
Followers 0

Трубозгин ТГН-127


Трубозгин ТГН-127

31,500.00 UAH


Запити до продавця 0 (посмотреть)
До завершення 27 days and 20 hours -
Доступна Кількість 1
Цена 31,500.00 UAH
Зробити запит
Упакуввння Упаковка за счет покупателя в тару транспортной компании
Оплата Наличные, Перевод на пластиковую карту
Умови пплати оплата при отриманні из рук в руки, або попередня плата на карту Приватбанка
Отримання Самовывоз
Допумови по доставці механізоване завнтаження у ваше авто за мій рахуночок
Повернення Не возможен
Бронювання 48 годин
Нові лоти в телеграм-боті!

Description

Йде суцільна розпродажа свого обладнання.
Продаю самовивозом або можу загрузити курьєру транспортної компанії. Механізоване навантаження на відкритий кузов забезпечую я. Продаю яке є без негатву та претензій потім. Дивіться нв місті що берете уважно. Якщо берете у сліпу, то на мене не нарікайте. Що незрозуміло запитуйте.
Трубозгин гідравлічний у робочому стані. У комплекті три матриці трикутні,радіусом 550,800 та 1500 мм. Она матриця плоска радіусом 2000мм.Ці матриці будуть відвантажені разом зі станком. Ціна вказана за станок з ціми чотирма матрицями.Станок можно вмикнути і перевірити в роботі.
Можно гнути круглі труби різних діаметрів до 108мм зі стінками до 10мм. та деяки профільні, у широкому діапазоні радіусів від 550мм до безмежності. можна гнути дуги та кіьця діаметром від 2000мм до безмежності.
Ще є чотири матриці підтрубу ВГП, але на них гнути неможливо. Зкладає трубу. ЦІ матиці завод до станка у комплект додавав, але зараз іх відгрузити неможливо. Може з часом їх можна буде передати.
Ще є одна матриця під профільні труби перестроювана від 40 до 100 мм, але вона зараз недоступна. Може з часом її можна буде передати.


Вопросы и ответы

There are no questions to display.