Дядя_Уеф

Пользователи
 • Продажи

  270/4.95
 • Покупки

  52/5
 • Content count

  4736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
`

Дядя_Уеф last won the day on January 9

Дядя_Уеф had the most liked content!

Community Reputation

665 Отличная

1 Follower

About Дядя_Уеф

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Дніпро
 • Имя Пользователя
  Сашко

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Днепр

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

7757 profile views
 1. При такому завантаженні не дивно. При рабовласницькому совку був 8-годинний робочий день. А у сучасній Німетчині люди працюють починаючи від 2 год на день. Хто 4 години , хто шість. Більше заробляти не хочуть, хочуть більше жити на добу. Колись купляв на одній Німецькій фірмі ланцюга шматок, та був здивований. Зв"язався з ними на початку літа, а дівчинка каже , що продадуть , немає питань , скільки мені потрібно, але після 1-го вересня, бо уся фірма у літній відпустці до осені. І так і сталося. 19 вересня я отримав ланцюжок. У коробочці з бірочкою. Оце підход до життя, та бізнесу. От у кого вчитися треба. Тоді й депресняка не буде. Але це я на словах такий, а сам працюю по 14 годин на добу і майже без вихідних. Ну так разів по три на рік буваю у приблизно вашому стані, а то й у гіршому буває. Стараюся більше спати, та більше замовників ціною обламувати. Неділя - дві і знов за старе. Ще не здох поки що.
 2. Ну я с Днепра. Могу помочь. Но не получится, что я к нему прикачу за 20 км, а там уже что-то ночевало?
 3. А це ж він?
 4. Якщо так, то можна що завгодно творити. Але моє життя проходило в умовах різкого невистачання ресурсів, і в мене сформувалося світосприйняття яке дозволяє робити тільки те що дає користь у добуванні ресурсів. Не скажу, що мені це гарно вдавалося, трохи всеж-таки розуму невистачало інколи. Але як би мені з молоду хтось розтлумачував що не треба так, а треба отак, то я мабуть більше зміг би корисного зробити. А якщо ресурсу повно, і не відомо на що час из задоволенням витратити, то творити токарні станки з металлопрокату, це не таке вже й погане заняття. Таке ж як наприклад мисливство, рибалка, слухання музики, споглядання витворів мистецтва, мандри і Т.і. Ресурси тільки забирає, але як приємно
 5. Як же мені болісно дивитися, як ви нераціонально використовуєте желізяки, а саме дороге, то час вашого единого життя. Але я був такий самий як і ви. Правда строїв не токарні станки з металопрокату, але то не має значення. Тепер дивлюся не те що я робив на протязі свого життя, та прикро зітхаю, що я хотів вигадати те, що люди на металобрухт вже здають массово. І там воно заначно толковіше й дешевше, ніж я видумував та проєктував. Крім того багато з цого так і залишиться недоробленим, а тим часом займає місце і потребує зберігання, яке небезкоштовне. Дуже прикро буває коли ти зліпив щось до половини, поклав частину свого життя на те, а тоді зрозумів, що треба було не так спочатку робити, або що воно нікому особливо і не потрібно. А ти вважав що воно буже користуватися попитом, коли ти це зробиш. Пробачте, що сиплю вам сіль на рану, але це через те що хочу застерегти вас від невірних дій, бо сам такий був, да і досі остаточно не позбавився від цього. А життя дуже коротке, щоб помилятися.
 6. Если гладкие и не точно такие, то могу посмотреть? Надо набор из разных диаметров?
 7. Вот это дело. Такой станочек для хобби самое оно. Да и в качестве ремонтного для основного оборудования он тоже ничего. Если вообще не на чем проточить -расточить, то это не жизнь для чипмейкера.
 8. А какой они длины? Там на них маркировка с величиной радиуса небита? Не могли бы грубо реальные радиусы оценить , внизу ложбинки?
 9. Получается, что весь совок страдал "меньшовартистью", а не только украинцы.
 10. не во всех. моя старшая специально искала. и таки нашла такую. у них и в рекламе сразу предупреждают. что у них только для тех. кто хочет по настоящему выучить и сдать.
 11. Власне треба декілька штук таких як на фото. Це ротаметр РС-3? Можно й аналоги бажано на 10-50 л/хв.
 12. Атуально тільки ЩК "мами".