Trudovik

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Trudovik

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкассы
 • Имя Пользователя
  Трудовик
 1. Не розумію, чому фігурують глушники. Українським законодавством вони не заборонені. Може просто для яскравості сюжету...
 2. Ок, як тільки щось потрібно буде зробить "по уму", відразу звернусь до вас.
 3. Дякую. Тільки трохи тупонув з перехідною плитою(добре видно на останньому фото) - можна було використати рідну, на якій стоїть власне пантограф. Вона, по перше, чугунна і була б жорсткішою, а по друге, можна було б вар'ювати з вильотом голови. Пару разів стикався з тим, що його не вистачає, коли на габаритних деталях за одну установку треба сверлити отвори по периметру. Ще плюсом цієї конструкції є великий "зєв", точно не пам'ятаю, якщо кого зацікавить, можу помірять.. Можна сверлити досить габаритні деталі, листовий матеріал, наприклад.
 4. Згадався діалог з фільму "80-е": - Убока картошки - это же...!!! Ты когда-нибудь была на уборке картошки? Это же такой кайф, это так интересно! Я даже не знаю, что может быть лучше!!! -Вань, ты в Дисней-Ленде был?
 5. На Алі Експрес такі є. Позиціонуються, як система, котра не дає можливості припідніматись деталі при затисканні.
 6. Отвору по центру столу немає взагалі, чи то просто якась пробка. Якщо є, то яка форма - КМ ітд? І яка вага столу?
 7. Отвору по центру столу немає взагалі, чи то просто якась пробка. Якщо є, то яка форма - КМ ітд?
 8. Дякую. Я так спочатку і думав, але потім вирішив, що не такий то він вже й саморобний - просто гібрид двох станків.
 9. Перше і друге фото чомусь помінялись місцями, як помінять - не знаю. Якщо це в силах модератора, то прохання поміняти.
 10. На останньому фото показав, як реалізований підйом пінолі - на мотузку - внизу груз, через ролик він тягне піноль вверх. Плюсом цієї конструкції є рівномірність зусилля підйому, а ще буває, коли нарізаю різьбу, то перекидаю мотузок в зворотньому напрямку, щоб піноль піддавлювала вниз. Груз набірний - в трубу можна добавляти або забирати куски болванок. Загалом станок дуже подобається. Кернером користуватись практично перестав - все по лімбах - зацентровочним сверлом запозиціонувався по розмітці - і вперед, далі, якщо треба декілька отворів - все по лімбах. Також дуже зручно, що є вісь Z. При зміні інструменту різної довжини, наприклад, не потрібно заново позиціонуватись. Красу наводить буду літом, зимою фарбувать було якось не дуже...
 11. Я в свій час рятував від здачі в брухт пару пантографів. Всі спроби зробити з нього фрезер, що бачив в неті, не подобались. Жорсткості, як для фрезерного, сумнівно, що можна добитись в тих конструкціях, які я бачив. Тому вирішив зробить такий собі гібрид пантографа і НС112. Ось що вийшло:
 12. Вважаю, що хоч один повинен бути радіально-упорним, якщо я вас правильно зрозумів. Чи там ще залишився вгорі упорний?
 13. Підкажіть будь-ласка, на автоподачі що за регулятор обертів двигуна редуктора, китаєць, чи саморобний? Мені потрібно для однієї приспособи.