• Объявления

  • softm

   Участникам барахолки   10.07.2020

   3.16. В барахолке создана Категория "Послуги/Услуги" , в которой можно указать какие услуги вы производите и продать их в виде сделок. Если у вас цена услуги не определена- прошу ее уточнять в ходе завершения сделки. Если вы не хотите чтобы ваша услуга была видна - оформляйте ее как "приватный лот" для заказчика.

memoliza

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  138/5
 • Публикации

  55
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

О memoliza

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Левко
 1. Трохи перефразую питання - чи є там хоча б 120мм глибини коли дверцята відкриті?
 2. Добрий день! Які розміри самої шафи (без отої скоби ззаду)?
 3. Я теж до них довго придивлявся, а потім купив пару і все стало ясно Їх можна ставити на площину, при умові що висоти різцетримача вистачає. В тих різців вершина пластинки розташована в площині що проходить через вісь державки і паралельна тим двом лискам. Тобто якщо сумістити вісь державки з віссю шпінделя - вершина пластинки буде на правильній висоті. Якщо взяти наприклад мій ТВ-16, де від площини різцетримача до осі центрів 10мм, то під державку діаметром 8мм треба підкладку 6мм (10 - 8/2), а під державку 12мм підкласти 4мм (10 - 12/2). Враховуючи що максимальна висота державки в мене 14мм, то напряму я зможу поставити різці до 8мм, більші не влізуть. З касетами вочевидь ситуація подібна - треба щоб вистачало діапазону регулювання.
 4. Вам фактично по суті відповіли. У вас НС-12, можливо НС-12А. Детальний опис можна нагуглити (наприклад http://stanki-katalog.ru/sprav_ns12.htm). Ідентифікувати його без шильдика нереально, якщо треба щось відремонтувати чи замінити - знімайте вузол, заміряйте і тоді шукайте по факту. Моя особиста думка - він збірний, з вузлів різних станків. Те що він зафарбований насмерть теж наводить на різні думки. Більшість вузлів або однакові у всіх станках цього типу, або є буквально дві-три варіації. По відновленні/ремонті/вдосконаленні теж інформації море, в тому числі і тут на форумі, і перед тим як питати типові питання гарним тоном було б пошукати відповіді самостійно. Я коли купив свій НС-12А - то був перший станок в моєму житті, досвіду було нуль, і то всю необхідну інформацію знайшов самотужки. Довжина ручок в мого станка 150мм + кулька на кінці. З КМ2 в шпінделі їх не буває, бувають з КМ1, необхідність конуса морзе в тому станку сумнівна (на мою думку). Фрезерні станки з НС-12 теж роблять, результати теж не такі однозначні. Про розмір плити - теж дивне запитання. На фото видно що плита трошки більша за стіл, можна відштовхуватись від цього. Або від бюджету на таку плиту. Або від того яку зможете дістати. А взагалі (знову ж, на мою думку) - сам шик це поставити координатний стіл. Патрони теж ставлять різні, залежно від можливостей і вподобань. Зокрема в мене Holzmann ZKBF 1616 (на ключ), китаєць під австрійським брендом, досить якісний і не за всі гроші. Посадка В16, під сверла 3-16мм, але по факту я без проблем брав в нього сверла до 1.5мм.
 5. Ніт звісно ж На звичаних радіальних. В пінолі теж радіальні, хоча я не знаю наскільки то добре. Коли купляв там такі стояли, то й поміняв на аналогічні нові.
 6. В мене в пінолі 203, а на двох 205 крутиться шків пінолі
 7. @Dyaday_Roma Ви ще пошукайте теми по НС-12 на форумі, їх тут в достатку є
 8. Я думаю це збірна солянка. Порожнисту колону бачив тільки в литовських НС-12А, але в них стіл завжди з пазами і пружина повернення пінолі захована в ступиці.
 9. Дозволю собі не погодитись. Просто не варто її ґвалтувати установкою Win10 з усім супутнім барахлом. В мене досі є і працює Asus K50IN куплений на першому курсі університету (ага, 12 років тому), і я досі на ньому працюю час від часу. Так, він не зрівняється з моїм десктопом, але він досі витягує найсвіжішу IDE/docker + запущені проекти, браузер і все таке.
 10. Крута залізяка, ще й за ті гроші - дуже вдала покупка! Практично задурно
 11. В мене мелькала така ідея. Тому з радістю почитаю відгуки про таке рішення (якщо хтось робив), ну і заодно - де брали самі сенсорні монітори
 12. То штука прикольна, але мені на таке цікавіше дивитись ніж робити Може одного дня створю тему і роздам кому буде потрібно.
 13. Моя скромна думка: 1. ті які є (якщо вони в доброму стані та підходять по характеристиках) 2. якщо купляти - то нові Ну і здоровий глузд підказує що конденсатори з пошкодженнями (деформації, іржа і т.д.) використовувати не варто взагалі
 14. Я трохи не те мав на увазі Замовники - ті хто наймає програмістів розробляти конкретну програму - не заморочуються такими речами. Програмісти не додають підтримки доступності (воно взагалі задумане для людей з обмеженими можливостями). Ну а потім ці програми "невидимі" для скрінрідерів. Сайтів це теж стосується в рівній мірі
 15. Я звичайно в цьому плані теж грішний - каюсь. Просто замовники за реалізацію такого функціоналу зазвичай не платять ("не наша цільова аудиторія"). Ну а я ж теж не мать тереза... Ви можете попробувати щось з того що видасть гугл на запит "windows voice control"/"windows screen reader" - можливо щось вам і підійде. Про реалізацію під ключ - не чув щоб хтось таке робив, однак мало що :-)