• Announcements

memoliza

Гуру
 • Продажи

  6/5
 • Покупки

  188/5
 • Content count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Хорошая

About memoliza

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Левко

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Львів

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. В нас без жодних проблем видають всі чеки якщо попросити
 2. В мене зазвичай все навпаки Я боюсь механіку розбирати - є страх не зібрати потім як було. З електрикою такого нема - завжди все сміливо розбираю і без проблем (зазвичай) збираю назад. P.S. Перепрошую за офтоп
 3. Поняття об'ємної ваги існує не просто так. Будь-який транспорт крім вантажопідйомності має обмежений об'єм для перевезення вантажу. Посилка вичерпує ліміт як вантажопідйомності, так і доступного об'єму, тому ціну вам пишуть за ту характеристику, котру ваша посилка вичерпує швидше. Це в задачках сто кілограм заліза і сто кілограм пір'я важать однаково, а почнете пакувати їх в багажник - зразу різницю стане видно.
 4. Так а я про що? Тішить, що врешті-решт ми дійшли якогось консенсусу Між іншим, це хороше питання до топікстартера - ми ж так і не знаємо, які в нього потреби. Якщо йому потрібно разово відкрити/конвертувати файли - то можна і не паритись. А якщо для регулярної роботи - навіть не знаю, що й сказати.
 5. Ні. Якщо комп'ютер - основний робочий інструмент, то точно ні. В мене постійно зайнято 20-22Гб, в піку буває і в своп іде.
 6. Можна. Але не треба. І я роблю так само, - завжди стараюсь говорити тільки про те, в чому розуміюсь І повірте - в комп'ютерах я таки трохи розуміюсь. І стараюсь донеси думку, що на комп за $100 Win10 поставити можна, але комфортною робота за таким не буде. Для щоденної і комфортної роботи комп'ютер стартуватиме від $600-700. Ну і солідарний з коментатором вище - мій основний робочий комп'ютер, з котрим я заробляю на життя, коштував під $4000 на момент покупки, брався з запасом на апгрейд і апгрейдився вже двічі.
 7. Відкрив. За $100 якраз ідеальні машини під WinXP. P.S. А ви досить токсичний пан, самовпевнений і дещо нахабний (чи принаймні так виглядає). Якщо не секрет - чим займаєтесь?
 8. Я в своєму повідомленні так і написав Б/у буде однозначно дешевше, особливо якщо купляти не в зборі, а комплектуючі. Однак, не думаю що співмірну конфігурацію вийде купити на $100 - про це і писав вище. Розрахунки своїх конфігурацій додав для прикладу, щоб не бути голослівним - ціни взяв просто зі свого замовлення. Якщо мати знайомого оптовика, котрий зможе взяти комплектуючі десь на умовному Неосервісі - то вийде зекономити трохи, але на той момент мені це не вдалось, довелось купляти вроздріб
 9. Не хочу (і не буду) розводити холівари, далі буде сугубо моя думка що базується виключно на моєму досвіді роботи з десяткою. З якого боку десятка оптимізована - я не знаю. Ядро семірки з натягнутим убогим і глючним інтерфейсом, до всього потребує багато колупання щоб повідключати всялікий шлак - явно не варіант "встанови і користуйся". Два роки тому збирав простенький комп'ютер для певних потреб, Pentium 4 G4400 3.3GHz $90 + Asus HM110-K $50 + 8GB RAM $80 + HDD WD Red 2Tb $100 + найдешевший корпус з БЖ $30 + дріб'язок типу кабелів десь $30 = $380. І це далеко навіть не середній комп, я би туди не ставив ні Win10, ні Win7. Братові якраз під автокади всілякі зібрали комп'ютер практично вдвічі потужніший, щоб було більш-менш комфортно, там ще додалась відеокарта, вийшло десь $700 плюс монітор окремо. Не знаю звідки взагалі люди беруть ціни типу $100 за б/у комп'ютер, то десь треба певно в ломбарді сидіти, абощо, куди люди їх за безцінь здають.
 10. $400-600 за новий комп'ютер (тільки системник) який потягне Win7 так щоб залишилось достатньо місця ще для чогось. Це щоб останні версії автокада потягнуло, котрим треба Win7/8/10. За $100 можна купити хіба що б/у під WinXP (хоча, думаю, і таке має своє застосування)
 11. На рутрекері є до кольору до вибору, включно з релізами 2020 року. Певно ви не дуже шукали
 12. Доброго дня! Чи відомі характеристики цих двигунів?
 13. Які питання - такі відповіді P.S. "Знайдіть Х": "Обчисліть значення Х" - і геніальна простота в прольоті