Vitamin-C

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  206
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vitamin-C last won the day on 27 мая

Vitamin-C had the most liked content!

Репутация

20 Нулевая

О Vitamin-C

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Івано-Франківська обл.

Посетители профиля

95 просмотров профиля
 1. Я б краще віддав на покраску людям які це роблять.......Не так все просто.
 2. Так. 70-80 кг дробу це не великий об'єм - десь як два м'ячі, це ж сталь.
 3. Скажем так: на очистку диска Р16 затрачаю 45 хв., сопло 3,7мм, тиск 4,6 атм., витрата абразиву близько 70-80 кг (ДСК), компресор працює постійно. Компресор потрібен з більшою продуктивністю бо то не робота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. Для нанесення порошкової фарби використовую електростатичний розпилювач українського виробництва. На ньому можна виставляти 3 рівні напруги - 45, 65, 80 кільвольт, є режим псевдокипіння (флюїдізація) у бачку з порошком.
 5. Камера для піскоструйки саморобна, витяжка задопомогою "улитки" без фільтрів і циклону, пилюки небагато бо використовую дріб стальний. Циклон для такої справи потрібен бо порох осідає у трубопроводі і безпосередньо на лопастях витяжки і вона під час роботи сильно вібрує. Час від часу все очищаю.
 6. Піскоструйний апарат саморобний, напорного типу, сопло 3,7мм. В якості сопла використовую фільєри для протяжки дроту. Дозація абразиву здійснюється задопомогою звичайного 1/2 дюйм. водопровідного крану (працює нормально).
 7. Владимир Металл. Компресор СО-7Б (двиг. 4 кВт, 2880 об/хв.), видає в районі 590-600л/хв. Після компресора включено послідовно 4 ресівери по 80л (конденсат збирається у всіх ресіверах і чим дальше від компресора тим менше кондесату зливаю). Звичайно для піскоструйки потрібен компресор з більшою продуктивністю як мін. у два рази.
 8. Як же по-іншому можна пофарбувати порошковою фарбою у два кольори? Багато машин їздить на легкосплавах у два кольори. А може вони пофарбовані не порошковою фарбою?
 9. Я згоден. Мені висилали фото викрасок. Може у Вас у Тернополі можна купити порошкову фарбу, в нас тут близько немає.
 10. Так, тільки без лаку. Брав по 1-2 кг різного на пробу
 11. IMP. Як Ви фарбуєте легкосплав у два кольори. Заклеюєте малярним скотчем?
 12. Диск пофарбований в металік G213. Див. 1 фото з попередного поста.
 13. Різницю результату можна побачити на фото: нижня деталь очищена стальним дробом - верхня деталь склянним дробом. Склянна очистка надає деталі блиску.
 14. Це питання до мене? Якщо до мене - то купляли в Польщі, приблизно 700 грн за 25 кг. Пробував склом чистити стальні деталі - здирає слабо в порівнянні з дробом стальним або піском. Чистка склом - делікатна чистка, м'яка.