Tarasyk

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  13
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О Tarasyk

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. цікавлять: 8) регуляторы ход 20-30-40 ампер коллекторные и бесколлекторные моторы. + коврик Humbrol можу купити й обміняти на те що цікавить для акваріума. П.С. компрессор ще є? шумний?
 2. Да, фітілі мають бути. З одного фітіля через трубку масло йде на втулку ходового гвинта, перевірте чи там є отвір(в мене не було) й поставте туди войлочну пробку, щоб зменшити потік масла. Якщо не поставити то масло постійно буде туди витікати й розтікатись по ходовому валу. Тоді кожного разу, після простою, при уксореній подачі масло з ходового вала буде розлітатись відцентровою силою.
 3. Різьба на плунжері насоса для витягування зворотним молотком, якщо закисне(якби не різьба, я б свій не вийняв). Гужони на каретці супорта(над призмою) прижимають фетр до призми, щоб масло з ванни над призмою не витікало за пильники. Про регулювання пардон не знаю, не чіпав.
 4. Коротше кажучи щоб фрикціон працював його треба раз 8-10 розібрати й зібрати. В дисках фрикціона важлива не кількість, а їх баланс між прямим ходом і реверсом. Можливо якщо диски нові й однакової товщини, то достатньо поставити по паспорту 25 і 15. Кількість дисків має бути такою щоб при розпущених фрикціонах собачка фрикціона стояла горизонтально, у мене при тій кількості що стояло, або при 26/15 собачка постійно була не в нейтралі, один фрікціон мусів вести(реверс в моєму випадку). Експериментальним шляхом(доводилося кілька раз знімати корзину реверса й забирати диски) добився горизонтальної собачки, після цього шпиндель в нейтралі стоїть навіть при відпущеному гальмі.
 5. Олег, дякую, можливо чатково ви й праві, але я гадаю що проблема ще десь. При відпущеному тормозі фрикіон веде, навіть при сильно відпущених корончатих гайках, чи повинно так бути? Я ще гадав що собачка на фрикціоні повинна давати фіксацію.
 6. Всім небайдужим доброго дня. Прошу допомоги у вирішенні проблеми неналежної роботи фрикціона. Маю станок 16к20 з фрикіоном який з моменту покупки працював так як йому заманеться. Головна проблема відсутність нейтралі. На даний момент було проведено наступні роботи: 1. Встановлено втулку під вертикальний вал керування фрикціону 2. Встановлену нову собачку фрикціона(спасибі Дядьку Максиму) 3. Виготовлено нову вилку керування фрикціона(стара була повністю металевою, без бронзових накладок й мала люфт в місці посадки на зубчату рейку) 4. Перечищено диски фрикціону від нагару(будо досить не багато). Диски на око рівні 5. Забрав зайві диски, було 28 прямий хід(залишив 26, по паспорту 25), на реверсі залишив 15, було 18. На даний момент при відпущеному тормозі патрон весь час кудись крутиться, при затягнутому можна виставити нейтраль, але зловити її після прямого ходу, або реверсу дуже важко. Додаю деякі фото й відео роботи.
  Все чітко, швидко й без проблем.
 7. Доброго всім дня. Є питання з приводу роботи грязевої фрези від K2 Basic. Пропрацювала кілька мийок й перестала закручувати струмінь. Може зробити кілька обертів й потім б'є в одну сторону. Судячи з кількості тем на форумах й відео на Youtube, така проблема досить поширене. Як можна вирішити дану проблему? Це гарантійний випадок? Купувати нову насадку вартістю в половину ціни апарата я відмовився. Дякую
 8. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Продам пристрій плавного пуску SIEMENS 3RW3038-1BB04. 72A 37kW 400V Використовувався кілька разів.

  3,150.00 UAH

 9. Шкода що ніде не повідомляли про захід, або я не чув. Добре що випадково проходив мимо. Хоча б поздоровались, познайомились.
 10. Вирішив проблему. Все виявилось надзвичайно просто(я на це сподіваюсь). Вал насправді клинило в правій опорі. На валу утворився наклеп, поступово ріс нагрібаючи чавун й вал клинило. Рекомендую заглянути в той вузол, на моєму станку, наприклад, в втулці навіть отвору для змащування не було. Наловчився знімати фартух з мінімумом зусиль. Треба підібрати ящик по висоті трішки нижче дна фартуха, просунути під фартух доски(доски для страховки прижав струбцинами до ящика), й опустити фартух на доски, а потім відтягти по досках в сторону. так набагато легше й простіше ніж з кран балкою. Фото вибачайте не робив, не мав часу.
 11. Так, зліва. Вибачай не сфотографував. В шестерні видовбано шпонпаз, шпонка лежить шпонпазі шестерні й одночасно стопорить гайку. Іншим боком їздить по ходовому валу, який відповідно проходить в середині шестерні.
 12. Доброго дня. Маю проблему з привідною шестернею фартуха 16К20. На ускорених подачах самозатягується корончата гайка шестерні. Повинна утримуватись шпонкою, але зачіплення рідної шпонки замале(приблизно 0,5 мм) гайка провертається й самозатягується. Рідна шпонка ледве достає до зубів гайки, виготовив нову з виступом під шліци гайки, але проблема залишилась(мабуть шпонка трохи задовга, й до виступу гайка ледве достає). На моєму станку стоїть дві шайби по різні боки від втулки, скільки їх повино бути? По яку сторону? Питання друге. Як краще знімати фартух? Теліжки спеціальної не маю, знімаю кран-балкою. Так як центр мас зміщений дуже тяжко утримувати фартух. Можливо хтось знає секрет?