RED

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  9/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  211
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О RED

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 31.08.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів

Посетители профиля

758 просмотров профиля
 1. Похоже на стенд для проверки биения Правилка для круга однозначно
 2. Фокус підійде, у наступній послідовності: 1) знімаєте вали поперечки та прижими 2) припіднімаєте стіл разом з поперечкою 3) кладете на консоль два деревяних бруса паралельно столу і підпираєте їх чимось надійним по краях, так щоб бруси мали точку опори і по середині (консоль) і по краях 4) опускаєте на ці бруси стіл з поперечкою 5) відкручуєте по краях стола опори гвинта продольної 6) знімаєте глуху опору, де немає лімба 7) відпускаєте клин 8) припіднімаєте стіл з поперечкою так, щоб тільки відірвати від брусів 9) крутите гвинт так, щоб поперечка почала відсуватись в ту сторону де зняли опору гвинта 10) коли поперечка почне вилазити зі стола треба щоб хтось другий потрошки нпомагав їй, бо вона переважить на себе 11) після того як поперечка спригне повністю з гвинта - можна знімати гвинт разом з другою опорою яка тримала його на столі. Міг щось пропустити, але взагальному ніби все по порядку згадав.
 3. Її необов'язково скидати з консолі, вали витягаються і так. А скинув я її зі станка за допомогою маніпулятора, що стоїтьна машині, яка мені його привезла )) Взагалі маючи таль та кусок двотавра або швеллера метра півтора, можна використати корпус самого станка як опору - знімаєте двигун який затягує оправки, шланг що іде до ВФГ, кладете зверху двотавр, добре фіксуєте його канатом чи ремнями до корпуса станка і маєте таку собі "горизонтальну стрілу крана", чіпляєте до неї таль і вперед) я так приводні двигуни знімав на обох станках. Що правда, на 6Т82Г-1 в якості стріли використовував хобот.
 4. Віброопори. Має суттєво зменшити шум. Двері електрошафи так само спробуйте притиснути.
 5. Ага, в мене так було. Щоб це побачити то треба як мінімум викрутити гвинт і подивитись при включеному станку чи капає масло всередині гайки. Та й взагалі на мій погляд там дуже малі ті маслоканали, вони можуть просто банально забитись...
 6. Ця нижня кришка зліва може створювати додатковий шум при роботі, за нею там майже пусто і получається ефект барабана. Попробуйте включити станок і притиснути кришку посередині рукою, якщо шуму стане менше - можна обезшумити кришку - з середини наклеїти автомобільну антивібраційну плівку, така чорна схожа на смолу клейка консистенція з одної сторони заклеєна фольгою, на авторинку можна найти. Другий барабан - це електрошафа. Попробуйте просто банально підставити щось під неї, скиньте її з петель щоб не торкалась станкп і запустіть станок без неї, думаю шуму стане ще менше. Я взагалі думав запхати все з електрошафи в цю порожнину що за нею знизу, про яку я вище говорив. Третя причина може бути задній кожух станка - також нехіла балалайка. Ну і ще пару причин які треба виявляти вже походу та думати як їх усунути.
 7. Посадочне цієї гайки, яке немає маслоканалів
 8. Не знаю як у 87 році робили, но в мене 88 року є одна прикра недоробка по заводу - не просверлений маслоканал до гайки поперечки, і як наслідок - гайка залишилась без різьби... добре що вал цілий, бо середина гайки бронзова. Власне гайка (всередині вона бронзова) з отворами під змащування: Злизана різьба:
 9. Тавотниці. Ще не переробляв, станок напів розібраний стоїть.
 10. Згоден за функціонал, захотілось естетики просто)) якого року станок?
 11. Ну від приміщення також залежить. Кришка знизу зліва на корпусі станка стоїть? Та що кабеля закриває
 12. Взагалі тему перенести походу вже треба у профільний розділ 😁
 13. Я собі гофри замовляв по розмірах своїх, буду в п'ятницю біля станків то сфоткаю
 14. Ви самі звідки? Шумні вони всі. В мене в самого 6Т12-1 та 6Т82Г-1. Є деякі міркування як зменшити шум, але не дійшли ще руки... станцію змащування окрему треба пробувати ставити і маслоканали поіншому розводити + робити більше точок змащування.
 15. До боли знакомые пейзажи завода)) Сильмаш бывший во Львове?