• Announcements

куко

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  5/5
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Нулевая

About куко

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черновцы
 1. То olkogr прийняв уявне за дійсне.
 2. Пошпувати Ураганом і нічого рости не буде
 3. Прошу пардона,не топикстартера заЦитировал.Но все же....: Шліть траву,за нормальні бабки готов терти в руках,зубах ,...і всіх остальних частях тіла.А ще краще перечитайте пост коллеги вище.
 4. Просветите как сию приблуду загуглить что б купить, или может есть ссылка где то под руками?
 5. Тому що з дуру і "хобот" можна зламатиЗа своє життя я бачив дуже багато інструменту і памятаю ще ті часи коли зявились перші на на просторах батьківщини болгарки.І та цяця в мене відслужила років десять,бо користувався з розумом.Але коли в руки не так давно попала справжня Макіта то зрозумів що задоволення від роботи отримуеш саме працюючи з якісним інструментом який розрахований на наші іздевательства.А ліплення з гівна конфеток то таке,не на довго,чисто переждати гірші часи,сам тим страдав.Перебрав,попрацював...в непідходящий момент роботи щось і навернулось.Втрачаеш час,та і розчарування приходить.
 6. Тут за литий за свинец гутор ,в смысле заряда.Да (один листочек инжирового дерева) ето все.Тема ж называеться Лабороторний блок живлення на RD6012W,от слова ЛАБОРАТОРНЫЙ,посему никто не озвучивает о пульсациях на ХХ под нагрузкой,в режиме СС и CV а о том не будет ли пылать синем пламенем испытуемый светодиод при включении.
 7. Хулі гадати якщо нема приборів (определитель КЗ).Оглянув,прогарів нема,піднятих ламелів нема,Щітки нові,поміняні,підшипники і посадочні в нормі...все...викидуй нахір,бо новокуплене так же прослужить,т.е. не довго.Затяни поясок,потерпи і купи щось одне ,не дешеве,брендове і насолоджуйся.
 8. Поищи в барахолке продавца с ником кent.У него многое что заказывал.
 9. Не знал.В итоге задействовал, врезав в систему, водяной с небольшой его доработкой,о которой на ютюбе множество роликов.
 10. Пробовал я такой вариант ранее но что то не пошло,или емкостя у меня были меньше ваших или в системе было давление и двигло не мог стартануть,короче времени на осмыслование сего небыло и применил таймер.
 11. Сталкивался я с подобной ситуацией при запуске самодельного компрессора с однофазным мотором с пусковой обмоткой через пресостат.Выход из етой ситуации нашол ,применив реле времени на таймере NE555.Выставляя необходимое время ,добивался устойчивого запуска мотора.Если лень паять самому то в инетмагазинах уже есть все готовое ,тока блок питания нужно на 12Вольт. https://307wat.com/p1325601266-tajmer-zaderzhki-ne555.html?source=merchant_center&gclid=Cj0KCQjw3duCBhCAARIsAJeFyPUkquq6jhD3X3giCEkKCEnOpAuzlkihytRz5ZHqXYd7gSsfZkWXoHoaAljSEALw_wcB
 12. Розкажіть як плануєте кріпити липучку.Чого спитав?бо в самого на гріндері позносилась,треба міняти а де брати і на що упевнено ліпити,хрінь його знає...
 13. Я недавно сам виготовив таку державку під китайський розточний для своєї ТВ-шки.В хід пішов кругляк і обрізок якогось різця.Все було виставлено і проварено електродом.На все про все година-дві з урахуванням що я ще вчусь і зелений в металообробці.Ідею підглянув на ютюбі.