moonlight_diy

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    28/5
  • Публікації

    116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

26 Нульова

Про moonlight_diy

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження

Персональна інформація

  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    Женя
  1. Я шось не поняв в чому суть послідовного ввімкнення по керуванню? Паралельно ж треба
  2. Всім привіт. Маю станок під управлінням Linux cnc, хочу обробляти декілька заготовок послідовно, але щось не можу зрозуміти як це написати. Умовно кажучи маю троє лещат з упорами, обнуляюсь на них як g54,g55,g56 і хочу шоб станок послідовно обробляв кожною фрезою всі позиції. Типу одним інструментом всі три заготовки, потім зміна інструменту і знову три заготовки і так до кінця. Підкажіть як це реалізувати? Дякую!
  3. Різні пробував, раз через раз хибне спрацювання від вібрації. І чистив і пружину потужнішу ставив одна фігня. Просто іноді деру як останній раз 😅
  4. Реально! Це геніально! Дякую!
  5. Всім привіт. Маю портальник невеличкий, кнопка заміру довжини інструменту стоїть стаціонарно на столі станка. При великих зйомах, якшо виникає вібрація то випадає помилка типу ніби була натиснута кнопка. Підкажіть чи можна якось зробити щоб при виконанні програми кнопка не спрацьовувала? Дякую! П.С. Я в лінуксі взагалі тупий.
  6. 278, старший брат 2а78
  7. Якось дофіга кіловат на холостому, так бути не повинно. Можливо щось підключили невірно?
  8. От завжди було цікаво шо ж ви шукаєте в тих довідках? Яку інформацію?
  9. По Україні обдзвонював купу продавців, ніхто навіть не чув шо такі існують.
  10. Робив для 125мм санао рейки, тс фрезою фрезеруються нормально, різьби різав китайським спіральним мітчиком, на 6 різьб вбив 2 мітчика. Не було під рукою малої різьбофрези, наступного разу буду фрезерувать.
  11. Зазвичай там не використовують корпус, тільки залізо і ротор, тому не такий і важкий він буде як на свою потужність.
  12. Можна на вітрогенератор пустити.
  13. Нема жодної індивідуальності в шліфовці навправляючих, особливо розповсюджених станків. Ніхто там не рахує суму від соток зішліфованого і станкогодини з секундоміром не записують. Поясню чому я дивуюсь відсутності відкритого прайсу. От знайшов я станок умовно дешево і я не можу навіть умовно прикинути скільки мені обійдеться шліфовка того всього і чи має сенс його забирати бо треба написати трьом різним майстрам з питанням про роботу якої ще нема.