moonlight_diy

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  28/5
 • Публікації

  86
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

19 Нульова

Про moonlight_diy

 • Звання
  Майже постійний відвідувач
 • День народження

Персональна інформація

 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Женя
 1. Що смішно так те що в спідгласів є кнопка ввімкнення і вона також всередині. Маю 9100 і на початку забував її вмикати, а не включив - не затемнюється, дуже бісило.
 2. Для електродів дніпро-м вм48 беріть і працюйте.
 3. У мене на довбальній від 676 фрезера абсолютно сирі.
 4. Маю есаб а50 і спідглас 9100 і дніпро-м)) Спідглас була перша професійна маска після всяких дешевих. Основна причина до її покупки було те, що дуже стомлювалися очі після дня зварки. Купив вживану з Європи і повністю зрозумів чому вона так коштує. Втома і біль в очах зникли як і не було. Єдиним недоліком є те що її треба включати кнопкою, після масок «вдів і вари» були приколи коли забув включити і вона не затемнялась, але швидко виробив звичку вмикати. Однозначно рекомендую брати якщо зварювання багато і очі вам дорогі. Есаб купив в замін спідгласу бо він був куплений вживаним і ще до мене бачив життя. Працює добре з усіма видами зварювання без приколів. Здається що очі трохи втомлюються більше ніж після спідгласу, але це не точно. Трошки не зручно сенсорне керування - треба крагу знімати якшо щось налаштовати треба. В іншому без нарікань, коштує кожної гривні яку за неї просять. Днпро-м виключно для електродів або дати сусіду. З напівавтоматом працює більш менш, але бувають приколи то відкриється то не закриється. З аргоном пропускає момент запалювання дуги і також іноді відкривається сама собою. Також в користуванні довгий час була маска Патон зі склом дивної форми типу як у есаб а50, була Тесла і фубаг і купа ноунеймів які вже не згадаю, зазвичай в ціновому діапазоні 45-65$. Обʼєднувало їх всіх те що за день зварки в погоні очі не хотілось відкривати і жили вони в режимі постійної роботи в кращому випадку рік, рідко півтора.
 5. Точити самому, або замовляти. В мене так само була зламана гайка поперечної подачі, шукав, не знайшов, довелось погратись щоб на самому станку виточити нову.
 6. Я вибачаюсь! Звик до свого круглого і чомусь думав, що на квадратному коробка подач така сама. Помилочка вийшла.
 7. Сьогодні брав на металобазі 65х25 по 330грн за кіло, така не підійде?
 8. Тільки звернув увагу, а що це за дивна коробка подач у нього?
 9. Маю круглого тоса, станок просто офігенний. Якшо є можливість зняти шпиндель, подивитись як втулки поживають то треба дивитись. Я коли свого брав у нього були гайки, які втулки затягують відпущені, тому був люфт у шпинделі, затягнув прям на місці і виявилось не все так страшно)
 10. Ще про гарні шви і рівність металу того що є 🙈
 11. А ви були всередині? Там не шви, там мрак. І ніхто нічо не травив і не чистив. От з того що швидко знайшлося просто в тіктоці, особистих фото нажаль в мене не лишилось.
 12. Треба дуже постаратись зварити таку конструкцію щоб від неї щось відірвало. Зблизька не гарно, але підшліфують, полірнуть і буде воно стояти, а знизу фіг хто побачить що воно насрано.
 13. Ви б написали таки шо за мот і що за мотор. У сусіда voge 300, їздить на БРСМівському спирті вже тищ 6 мабуть і не париться взагалі. З магазину в глушнику були встановлені дуже дивні дбкіллери і мот працював нестабільно і їхав так собі, викинули і все пройшло.
 14. Приносили якусь оправку «від шаубліна», теж не витискалась гвинтом з бабки. Отвір був шось типу 10,6мм різав різьбу 7/16 40ниток, вкрутилось ідеально 🙂