Uleg

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О Uleg

 • Звание
  Новичок
 • День рождения
 1. Який у шланга умовний прохідний діаметр? (Діаметр отвору штуцера, по якому тече масло).
  Все зроблено на відмінно. Дякую. Приємно мати справу.
 2. Сьогодні придбав цей штангель. Задоволений і якістю виготовлення, і точністю вимірів. Приїхав особисто, щоб потримати в руках і виміряти на кінцевих мірах. На всіх розмірах (вимірював до 100 мм) точність вкладається у 2 сотки (плюс, мінус одна сотка), повтори робив по 5-7 разів. Повторюваність результата і на стисканні (зовнішній розмір) і на розжим (внутрішній розмір). Дуже приємно працює колесико руху. Дуже точно пришліфоване тіло. Рух губки завжди рівномірний. На диво, швидке і точне відображення значень. Що буде в подальшому, побачимо. На зараз, мені дуже подобається. Володимире, дякую за класну річ. З повагою, Олег.
 3. А, чи регулюється, якимось чином, швидкість реакції на включення і виключення затемнення. І чи встановлено на масці елементи живлення. Створюю імпульсну аргонно-дугову зварювальну систему де будуть окремі короткі імпульси.
 4. Поміряв діаметри. Отвір штуцеру діаметр 7,8мм а діаметр мідної трубки 10мм зовнішній. Вибачте, що потурбував. Можливо щось маєте таке, то повідомте. Дякую за відповіді.
 5. Дякую за оперативну відповідь. Нажаль, для моїх потреб необхідні такі штуцера, але з діаметром 10 мм. Завтра подивлюся в машині, який там діаметр точно. Хотів забронювати, але буде не зручно відмовлятися, якщо не підійде. Я вам ще відповім завтра.
 6. Добрий вечір. Який діаметр у мідних трубок? І який з цих двох розподільників залишився?