• Announcements

Jason_dinAlt

Пользователи
 • Продажи

  6/5
 • Покупки

  10/5
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

Jason_dinAlt last won the day on December 27 2020

Jason_dinAlt had the most liked content!

Community Reputation

38 Нулевая

About Jason_dinAlt

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Язон
 1. Якщо Ви про кредити МВФ, то вони йдуть не на інвестування виробництв, а на реформи.
 2. Ось толкова інструкція від спеціаліста, який зграю собак з'їв на боротьбі з колекторами. Раджу знайти час і послухати
 3. Давайте номер пранкера Вольнова або Євпати кнура, вони р*зй**ують колекторів будь здоров, потім можна ті пранки навіть послухати 😄
 4. По госту пишуть має бути сталь 9ХФ. Якщо це дійсно так, а не 65Г, то супер!
 5. Типова поведінка розумних людей з "абізянами" - отримати щось цінне, що вона тримає в руці в обмін на банан. І пофіг що це може бути золотий самородок що вартістю в тисячі разів перевищує банан. А ділитися з мавпами ніхто не збирається. Вони тримають нас за "абізян", не більше. Тут як себе зарекомендуєш, так і будуть відноситись. Причини тут уже неодноразово озвучували - дика корупція, відсутність верховенства права, свавілля силових структур, і причина цього всього "мудрий" нарід, що обирає комуняк, зеків і клоунів замість патріотів-державників. У 2014-19 був період коли я гордився своєю країною, але тепер, на жаль, відчуваю лише смуток та іспанський сором. При теперішньому векторі руху нас чекає не конкуренція з Китаєм, а з рязанським лайн0колотильним заводом, після перетворення України в суцільне ОРДЛО. Якщо не здійснити різкий розворот нашого "човна" на 180 градусів. Звичайно, при цьому корабель черпне води, дехто полетить за борт, і потоне, особливо ті, хто вів корабель до прірви, їм можна і треба ще й допомогти, надавши прискорення веслом.
 6. Ми робили з транса мікрохвильовки, 1 виток дротом 50 мм^2 в гумовій обмотці. 0,5-1 мм зварює без проблем. Увімкнення-вимкнення розмиканням мережі 220 в. Обійшовся фактично в копійки.
 7. Так, ще є. Якщо не вистачатиме 5 кг, то можна взяти 10-20, не проблема Закуплятиму після свят, тему таки доведеться створити, але пізніше, на днях буду біля повноцінного лептопа і зроблю.
 8. Мені без різниці скільки відважувати, 50 чи 500 г
 9. Вирішив що після свят братиму. Поки що є 1 бажаючий на 1 кг. Відпишіться, скільки Вам потрібно. Можу відлити 0,02-2 кг
 10. Інструмент торохтітиме
 11. В залежності від розміру і відкритості пор, в діапазоні 15-40 кг/м^3 Ложементи я таким способом не робив, у мене переважно жорсткі піни. Але спосіб робочий, ми так запінювали дороге обладнання для відправки за кордон.
 12. Так, краще заливати у перевернуту форму, а потім вирізати деталі. Відкритість пор регулюють співвідношенням каталізаторів, хочете закриті пори - більше октоату олова, відкриті - аміну.
 13. Я це роблю періодично, інколи по кілька разів на дню Ось так приблизно це виглядає: Якщо потрібно пришвидшити ріст полімерного ланцюга - додають октоат олова (cosmos, раніше використовували дибутилдилаурат), якщо швидкість реакції з водою - ароматичні аміни, наприклад диметиламін. Але обережно, ці речовини дуже токсичні.
 14. За лічені секунди суміш спінюється і застигає у вигляді всім відомого матеріалу поролону. Деталі, як тут вже говорили, потрібно обгорнути стретч-плівкою, а зверху ту стретч-плівку обмажте силіконовим інакше вона намертво приклеїться до піни.