praktik64

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    1/5
  • Публікації

    229
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

43 Нульова

Найдено Клонов

1

Список клонов

Про praktik64

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження

Персональна інформація

  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    praktik64
  1. є гарний 1а616 + гарний 1и611п. як що цікаво можемо поспілкуватися.
  2. де це токаря з голоду дохнуть? їх більше 30 років не навчають. харків здорове індустріальне місто було. роботи там достатньо.
  3. на тих корчах за 20к робити ніхто не захоче. гривень 250 за годину можливо хтось знайдеться, але навряд.
  4. питання поставлене не коректно. який кулемет? ДШК ,КОРД, БРАУНІНГ? в них різні принципи роботи. від цього потрібно відштовхуватися, бо так не про що.
  5. євгеній дуже має рацію. згрібати нема сенсу. маю багато гарних верстатів але мало їх використовую. все більш приходить думка що я їх й не використаю. мабуть прийшов час їм знайти нового власника. укомплектовані конкретно. верстати всі ,,ліквідні,,
  6. на плоскошліф .торець на пластинах шліфувати. але вони дуже примітивні. також шліфувати нажі на гільйотину.
  7. як що на стендовій стрільбі попадають в тарілочку на швидості то є здорова доля вірогідості що в дрон теж влучить. до волі дешево.
  8. ти це кацапам розкажи. мусора зараз теж розуміють що сильний виїбон їм боком вилізе.
  9. ще була така ,,фігня,, -утятниця. заряджалася 100-200 грам пороху та 0.5-1 кг дробу. накривла від 4мкв за один постріл. як що брати ці данні то щось може вийти до волі ефективно. головне шмальнути в ту сторону.
  10. все це фігня прони мілких дронів. мені здається що мисливські дробовики будуть мати більшу користь. як що розжитися АА12 реально повинно бути ефективно.
  11. жорсткість можна досягти як що зібрати на базі автомобільних ступиць. одна по горизонталі інша по вертикалі. жорсткості там аж занадто. та й дешево
  12. маю пару електроприводів від старих совітських телекамер нагляду. можливо підійдуть