DimonDSS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  368
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

60 Хорошая

О DimonDSS

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 15.10.1982

Персональная информация

 • Skype
  dmitrijdss
 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Ивано-Франковск
 • Имя Пользователя
  Дмитрий

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. ОТ чего голова на фото? У меня такая стоит на самодельном ЧПУ, интересно от какого она станка и до скольки можно крутить шпиндель.
 2. Якщо працювати то я б не радив купляти ТВ..... Краще купити верстат промислового класу, 16Б05П, 1А616, иж і т д. Бо ТВ це макет верстата для навчання. Робота - ну в гаражах, на СТО швидко можна знайти клієнтів, але бажано спочатку добре нацикатись, щоб робити гарно. У мене знайомий токар з заводу звільнився, купив собі 16К20, поставив у сарайчику. Недалеко СТО, замовлення були постійно. Зараз у нього уже 3 токарних (малий для точних робіт, 16К20 і діп300), а також невеликий фрезер, під це він зняв бокс прямо поряд з тим СТО. Але він дуже хороший токар. Ми йому дали замовлення на специфічні болти, які нам обіцяли зробити на чпу, але зробили хрень - де важливий посадочний розмір гуляв +/- 0,1мм. Він зробив свою партію в допуску 2 сотки і ще й по термінах швидше ніж ті горе-чпушники.
  Припой получил, паяет, все соответствует описанию.
 3. Мені ще треба буде його знайти. як знайду то відпишу в приват.
 4. Маяк 10 ватні У мене десь має бути усілок я колись робив для домашнього кінотеатру. 4 канали по 10 ват і 25 на саб. Також є можливість зробити, точніше доробити усь на 70 вт для саба (не стає трансформатора, плата готова)
 5. До речі, на другому фото у вас є випрямляч, тобто блок живлення. Він може бути від того приймача що у вас в сусідній темі. Модель на фото не видно, але там подібна штука в комплекті мала йти.
 6. Які підсилювачі крім радіотехніки у-101 (на фото не розібрати моделі)? На що обмін?
 7. Прикольний артефакт. Ламповий, ловить від 20 до 100 Мгц. Судячи по вигляду він не юзаний практично.
 8. По ідеї у скалярному режимі мали б робити. Головне вектор не включити, там частотник точно з розуму зійде.
 9. Да, можно. Обратитесь к Одессит, у него установка уже собрана. По сути нужна катушка и батарея мощных конденсаторов, ну и ключ, способный этот ток в катушку передать (например мощный тиристор от сварочника, ампер на 300-500).
 10. НЕ, ну то звичайно буде той самий китай, але по перше як не як а відправити глючний шпіндель по Україні чи назад у Китай то є різні речі. Я для себе зробив певні висновки по аліекспресу. І дорогі і відповідальні речі я там не купую. 1. Купив простенькі лінійки (цифрову індикацію) на фрезерок. У ніби то продавця з хорошим рейтингом. Спочатку працювали, потім почали скакати покази. Перебрав, підігнавши зазор між датчиком і лінійкою - поки що працює, 2. Купляв транзистори для одного серійного виробу. Ну типу купив партію, все нормально, купив другу у того ж продавця - прийшов якись лівак. Схема на них ловить дивні глюки. Після заміни на куплені в місцевому магазині все знову працює. 3. Купив декілька блоків живлення - ніяк не дойдуть. Чи трек фейковий китаєць дав чи що, Відслідкувався до "прибуло в країну призначення" і усе... А так ну що я можу сказати - багато у кого такі шпінделі працюють нормально. З цих двох - перший, у нього заявлена точність цангового патрону краща, для дрібних фрез це важливо, особливо якщо по алюмінію хочете працювати.
 11. Чесно кажучи, я б шукав в Україні. Щоб принаймні було до кого претензії виставляти якщо прийде кривий. Просто мені попався маленький шпіндельок китайський, у якого биття цангового парона не вкладається ні в які допуски. Наприклад такі шпінделі мали б бути на cnc.prom.ua Ціна правда буде побільше ніж у китаї, але з цим комплектом Ви і так попадете на розтаможку.
 12. Под настроение: Pink Floyd, Riverside Manowar, Sabaton, Metallica NIghtwish, Epica, Blackmore`s night Иногда МДМ типа Arch Enemy, Made of hate Итальянский андеграунд/неофолк Egida Aurea, Ianva Из классики - Вивальди Из русского рока - Кино, ну и некоторые песни других исполнителей Из украинской музыки - Фліт, старый Океан Ельзи, Мандри, ВВ, Vivienne Mort, Лама. Также попадается интересная электронщина.
 13. Ну що я можу сказати.... Або конструктор або при виготовленні прес форми промахали, і ланки не складаються в лінію. А нову прес форму робити ДОРОГО :-) Давайте продавати таке як є. Не раз з таким зустрічався у наших виробників :-)