disop

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  6/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  423
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

61 Хорошая

1 подписчик

О disop

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 25.11.1980

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Винница
 • Имя Пользователя
  Юрий

Посетители профиля

815 просмотров профиля
 1. Я би не прив'язувався до двигуна. В усіх шліфувальних верстатах камінь встановлюється на окремий шпіндель, навіть в маленьких, але точних заточних верстатах (той же Deckel SO) - теж. А якщо з двигуном щось станеться - знов повторювати роботи по переборці, балансуванню тощо? Тому я за окремий шпіндель.
 2. Лот окончился

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: БУ

  Комплект - фрезерная приставка плюс столик. Все в очень хорошем состоянии - ржавчины нет, точечные потемнения и сколы краски от хранения, не влияющие на геометрию. Возможно, фрезерная приставка новая - по крайней мере ее предыдущий хозяин утверждал, что купил ее в состоянии "новая с хранения" и не использовал, я не использовал тоже. Следов от установки на станок я не обнаружил, единственный след на приставке - от крепления столика. Но на всякий случай ставлю "б/у". Все вращается и движется.

  4,500.00 UAH

 3. Я бы выставил - выкладка на барахолке ведь ничего не стоит, а вдруг кому-то нужна именно эта продольная подача. В конце концов, есть самодельщики, которые подыскивают себе подходящие узлы для реализации своих идей.
 4. А відстань між отворами на колоні заміряли? Раптом там як раз із кроком УСП збігається.
 5. Як варіант - повірочна плита, є разних типорозмірів та відповідно ваги. Проте переваги УСП в тому, що там є не лише площина, але й перпендикулярна сітка пазів, отвори та можливість стикувати інші елементи з точністю, значно вищою, ніж можна досягти дома "дрелькою та болгаркою". Ну і найголовніше - якщо щось не вийшло або треба переробити/змінити, можна все розібрати без будь-яких пошкоджень та перебрати наново. Такий собі конструктор. На початку свого проекту я розглядав різні варіанти, але зупинився-таки на УСП.
 6. http://uspto.ru/usp8.html - тут пишуть: "В компоновках УСП-8 можно устанавливать обрабатываемые детали с максимальными габаритами: ширина 120, длина 200, высота 100 мм. Максимальная масса обрабатываемых деталей 5 кг." http://uspto.ru/usp12.html - "В компоновках УСП-12 можно устанавливать обрабатываемые детали с максимальными габаритами: ширина - 700 мм, длина - 800 мм, высота - 400 мм. Максимальная масса обрабатываемых деталей 60 кг." Звичайно, це "радянські" кілограми, а не "китайські", с суттєвим запасом по міцності. Проте - при вазі решти 25+ кг я все ж-таки за УСП12.
 7. Також прислухайтесь до поради @-Pj- щодо плит УСП-8 замість УСП-12. Можливо, для Ваших умов це буде кращий варіант.
 8. Мої враження - площі станіни має вистачити на те, щоб встановити на неї координатний стіл, тобто його привалочна площина повністю, без "звисів" контактувала зі станиною. Знову ж-таки, суто мої емпіричні відчуття - пластини 30мм товщиною для Ваших задач буде достатньо. Але є одне але - 60мм плити можна зрощувати одна з одною бічними площинами, там є пази під шпонки та шпильки. В 30мм пластинах такого немає - Вам відразу доведеться шукати цільну 30мм плиту підходящих габаритів.
 9. Варіант з чіп(сокращенное обозначение местоположения повышенной концентрации людей с особенностями развития не позволяющими им смотреть на оранжевый цвет) щодо винесення двигуна за межі головки: https://www.chipmaker.ru/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1129722
 10. Так, але це якщо мова іде про різьбові отвори. Для стягування двох плит я використовую їхні бічні пази, в які дуже добре вміщується та сама базарна шпилька.
 11. Періодично зустрічав пораду про використання в таких задачах бесколекторного серводвигуна від швейних машинок. 500 Вт, адекватні розміри, регулювання швидкості та інше, але десь в межах $100. Якщо задорого - шукайте або болгарина, або щось з авіації на 27В. Ось на барахолці непоганий варіант, здається, і за ціною теж -
 12. Абсолютно вірно. Якщо розмірів однієї не вистачає - можна зістикувати дві через відповідні шпонки і стягнути та хоч базарними шпильками на М12.
 13. Також подивіться на мій напівзакинутий проект:
 14. Досить популярне рішення в таких габаритах - передня бабка від 1Д601 та подібних. Чавуну там вистачає, переробляється під ВФГ достатньо просто. Будете мати КМ2 всередині.