Васькин

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  82
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О Васькин

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Киев
 1. Можно повернуть пилу на угол и резать одним диском 45.
 2. Якщо не складно,то розкажіть трохи про виготовлення частотника:де купували деталі в Києві чи замовляли з Китаю,де програмували і на скільки складний виявився його запуск? Дякую.
 3. З наступаючим Новим Роком.Частотник ніби від восьмикрута? Цікавить як він в роботі і чи є сенс його робити?
 4. Если не работает вертикальная подача,то в первую очередь снимаете лимб и смотрите на наличие и целостность штифта который соединяет щлицевую муфту с валом.
 5. Для данных станков шд 1000 не нужна,достаточно шд 630,в принципе ремонт можно произвести по одной ут,т.к.все равно она нужна для ластохвостов.
 6. Это получается что-то типа цангового патрона,только с цилиндрическим хвостовиком?
 7. Стани.Є чугунна плита розміром приблизно 30*50 см,якими колись викладали низ в печах, товщина після обробки можливо вийде 8 мм,яка якість чугуна я не знаю але якщо зацікавило то домовимося.
 8. Из родной електрики оставляете только двигатель и кнопки,остальное на выброс.К частотнику подключаете провод на сеть 220в,двигатель и кнопки управления ( не обязательно,можно управлять с панели), все.Еще двигатель нужно переключить на 220в.
 9. Двигатель какой мощности удалось запустить?
 10. Цікавить гвинт поперечного подачі на 1а62,якщо не зігнутий.
 11. Шліфувати плоскі,за ластохвіст мало хто візьметься,він на верхній частині не паралельний і при будь якому вручанні в його геометрію тягне за собою новий клин.
 12. Прикладіть лінійку до верхньої частини,якщо вас влаштовує то шабріть по ній,якщо ні,то по мікрометру і лінійці можна трішки підшабрити.Я не знаю як кому,а мені щоб гарантовано зняти 1 сотку потрібно зробити чотири проходи хрест навхрест.
 13. Краще спершу відшабрити верх( по можливості шліфувати) зберігаючи паралельність,потім по ньому низ,зберігаючи паралельність до станини,потім ластохвіст низ, перпендикулярно поздовжньому переміщенню,потім ластохвіст верх по низу,потім клин і гайка.
 14. Може краще почати з літератури?
 15. Померял на 1а62 размеры,неподвижный люнет вроде подходит,а на подвижном расстояние между отверстиями нужно около 380 мм.