vitalik

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  48/5
 • Content count

  772
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

vitalik last won the day on April 6 2018

vitalik had the most liked content!

Community Reputation

31 Нулевая

About vitalik

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 1. Вище в темі мені радили базальтову минвату , гугл показав що це звичайна будівельна вата , чи витримає вона такі температури ?
 2. Висипається він через щілини, якщо цю вату засунути по куску на задню і передню стінки щоб ізолювати засипку від металу то можливо не буде висипатись ?
 3. Попалась мені муфільна пічка ,на вигляд як пм-8, зверху вона в страшненькому стані . Так як пічка в мене перша і раніше з такими речами не стикався виникло в мене декілька запитань , буду дуже вдячний за допомогу і пораду : 1. Дріт (ніхром) обмазаний але є місця в яких він просвічується -це норм. чи потрібно поправити ? 2.витянув з неї всю засипку , чи є можливість її замінити на щось менш сипуче ? Декілька фото для прикладу
 4. Попробував я ще раз сьогодні свою фрезу про яку йшлося вище , побавився з швидкостями і подачами , попідтягував трохи клини , і хочу сказати що зовсім вона непогано працює.
 5. Додам ще , якась у вас довжина "каретки" не пропорційна , тобто вона мені показалась якоюсь квадратною , можливо на ваш розмір коліс потрібно було робити довшу пилу ?
 6. Сама "тумбочка" станина на якій стоїть пила , як на мене , за надто ніжна , профіль за тонкий, і стоїть на чотирьох опорах , того замало , потрібно кардинально переробляти конструкцію , на відео видно як профіль під тісками також вигинається
 7. Фото для прикладу , пятизуба буде 50 діаметр
 8. Що скажеье на рахунок такої фрези ?
 9. Вище описаний варіант для 2-перої , я власне і питаю чи фрезами 4-6 перовими працюють на таких станках , якщо можете то покажіть свої фрези , дякую.
 10. Брав 0.5 мм , подача мінімальна , оберти 400 ( пробував збільшувати , результат одинаковий ) таке враження що станок розсипеться . Шкодую що не зняв відео. От думаю чи потяне мій станок таку чотириперу ? Можливо вона буде мягше іти , а може такі фрези непризначені для таких станків як 675 , 676 ?
 11. Пробував користуватись такою фрезою , незнаю чому але вона в мене взагалі не працює
 12. Добрий день всім , хочу прикупити собі фрезу під змінні пластинки (типу китай) для мого 676 фрезера , хотів би почути пораду або відгук якщо хтось таким інструментом користується на малих станках
 13. Я користуюсь 10- кою , мені зручно , із заправкою проблем нема, постійно не варю а час від часу щось приварити вистачає
 14. Добрий день , скадіть як вона в роботі , чи маєте відео роботи даної фрези ?
 15. А попробуйте на початок різати монолітний кругляк а не трубу , і зробіть відео повної пили і з другої сторони,