Humanoid

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Нулевая

About Humanoid

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 1. Ну то для тих хто в цьому розуміється, а для повторити то, як на мене, саме те. Вихожене й вивірине. Що стосується старенького смартфона пробував на самих різних, всюди апп стає легко. Підключу китайські шиангени.
 2. Ну по перше, без зайвих проводів до індикаторів. По друге, не думаю, що за цих часів не знайдеться в когось (чи в родичів) старенького смартфона на викинуть. А його цілком достатньо
 3. Ну ось це на дунькі проект такий самий Можна на НАНО і навіть на ATMega168. http://rysium.com/projects/197-arduino-dro-q І тут хлопець дуже вилизав код, під різні лінійки, під тахометри, під щуп купа налаштувань... Ну в мене платка MSP430,тому й цікавився саме за цей проект.
 4. Це з якого перепуга? Ну і смартфон ніхто не відміняв. Зручна річ
 5. Хтось заморачувався цим девайсом? DRO в якості екрана плпншет, або смартфон... https://www.yuriystoys.com/p/msp430-launchpad-basic-dro-controller.html
 6. Цитувати з моїми картинками то зайв ))0 Ну так порахуйте 2 доллари 5 плат І доставка 7-8 Всьогоо 10. Ділемо на 5. Виходить одна 2 долори. Як я і написав. По суті на 3-4 вісі потрібно 3-4 плати. То одна дві зайві. Ну то не вилика втрата )))
 7. Так. Я давно перестав травити, та фрезерувати плати. Простіше заплатити 10 баксів та отримати 5 нормальних плат з металізацією, з маскою паяльною та шовкографією
 8. До верстата поки ще далеченько, а ціна. Ну десь так. 1 плата заводського виготовлення -2 доллари 2-МК -5 долларів 3-Польовики та розсипуха практично уся із закромів. Хоча, он де глянув в інтернеті, є і по 12 гривень такі тут Так що виходить не більше 10-15 долларів. )))
 9. Прибули плати від китайців та мікропроцесори. Як і обіцяв, докладую. Спаяв, залив прошиву, завів якийсь ПІД. Усе стало в утримання. Пробував на манюнькому двигунці, і на нормальному. Тобто усе працює.без проблем. Подальші дії вже на верстатах.
 10. CH8501 Т.е. контроллер к нему токо родной? Кароч я так понимаю - геморой?
 11. Ще одне питання. Потрапив до мене отакий енкодер. Поліз в інтернет... Не можу знайти на нього даташита. Може в кого є, чи може хтось знає посилання де можна взяти. Дякую.
 12. Тут не зовсім зрозуміл. Наскільки розумію підлеглість вісі, то налаштування самого МАЧА. А він вже, в залежності від призначених пінів видає імпульси. То яка різниця платі як вона отримає ті імпульси, з яких пінів? Так, є таке рішення, я його використовував на лазерному верстаті. там стояли крокові двигуни. Але тут в мене серви і як вони відреагують... Хоча можна поставити маленьку плату яка буде приймати імпульси і розпріділяти на дві вісі.... Дякую щиро за відповіді.
 13. Ще одне питання, може роз'ясните. В мене верстат з двома двигунами на вісь. Як він сприймає налаштування вісь В як підлеглої вісі для Х? Щось у коментах у продавців на ці плати це питання піднімає народ. Наче це не працює... Якщо справді то проблема, то мені така плата не підійде нажаль.