• Объявления

  • Одессит

   Благотворительность   16.07.2020

   Жизнь чудесна и прекрасна, но любит подкинуть проблем...
   Итак: у нашего форумчанина @Smmasterk больна мать.
   Тема по сбору средств здесь.
   Лоты для благотворительности здесь.
  • sadmin

   Внимание! Сбор средств на операцию!   06.08.2020

   Внимание! У нас происходит сбор средств на операцию маме Smmasterk. Там остается буквально чуть-чуть. Но сбор приостановился. Помогите пожалуйста. Ваша сотка-две могут помочь! Не будьте бессердечными и черствыми к чужой беде! Вы можете выставить, купить благотворительный лот, или помочь материально..   Тема по сбору средств - здесь. Благотворительные лоты - здесь.

iwobobul

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  4
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нулевая

О iwobobul

 • Звание
  Новичок
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 1. Прийшов мені OriginCal, і насадки. Сам циркуль прекрасний, дуже задоволений покупкою. Насадки просто ніякі – одягаються не щільно, багато руху, плюс в них немає паспорта, тобто якщо наприклад одягнути насадку для вимірювання канавок, потрібно міряти кінці другим циркулем, це буде нуль, і додавати те що зчитує основний циркуль. Від Мікротеха насадки мали бути з паспортом, але незрозуміло наскільки щільно вони там сиділи би і які були б допуски. Штангенциркуль можу рекомендувати, насадки ні, але за 15 доларів я не дуже розчарований.
 2. Замовив iGaging Absolute Origin на 15см і набір насадок до нього. Вийшло 60 доларів, доставка буде ще 10. Прийдуть – розповім як вони. Був ще варіант Smart – той же Absolute origin тільки з блютусом, та сама ціна, вирішив не брати бо батарейка не так довго живе, плюс фіча для мене особисто сумнівна.
 3. Ок, в мене задачі наступні – виміряти зовнішні діаметри циліндрів і їх висоту. Виміряти внутрішні діаметри канавок (канавки зазвичай до 2мм в глибину). Бюджет 5,000 грн. Варіанти – або купити два прилади, один зі звичайними губками, і другий для вимірювання внутрішніх канавок, або купити один прилад з насадкою. Варіант від мікротех – один прилад з насадкою.
 4. Перечитав всю тему, щойно майже купив Мікротех але тепер задумався. Можливо хтось зможе порекомендувати якесь рішення? Займаюсь оптикою, часто треба міряти корпуси об‘єктивів. Грубо кажучи форми завжди циліндричні, сходинками. Треба міряти зовнішні діаметри, внутрішні діаметри і висоту цих сходинок (картинку прикріпив – наприклад треба виміряти висоту конусної частини з червоними мітками, і також канавки всередині яких не видно). В ідеалі мені потрібен глибиномір, штанген і штанген для внутрішніх канавок. Я довго шукав універсальні інструменти і знайшов що в Мікротех є насадки на звичайний штанген. Виходить можна міряти зовнішні діаметри, одягнути насадки і виміряти внутрішні канавки. За штанген з точністю 0,005 і насадками – 4 тисячі гривень. Бачу на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) б.у мітутойо і інші бренди, бачу і IGaging, тільки питання про канавки у всіх цих випадках залишаєтсья відкрите. Можливо в когось будуть рекомендації?