IhorO

Пользователи
 • Публикации

  71
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IhorO last won the day on 12 января

IhorO had the most liked content!

Репутация

38 Нулевая

О IhorO

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Конституція - це Основний Закон України. Значить заборонено її порушувати в першу чергу.
 2. Паралельно можна піти і від зворотнього - визначити що не влаштовувало на рускому чіпі, щоб не повторити помилок.
 3. Можливо всі правила варто розділити на 3 частини - окремі для барахолки, окремі для форуму і загальні. І напр. порушення правил форуму не повинно мати наслідком покарання на барахолці. Аналогічно репутація - окремо як продавця-покупця, і окремо як дописувача форуму.
 4. Особисто я написав в гілку, яку відкрив адмін. Модератори мені відповіли ("Не смотря на то, что не модератор пишет правила, а админ"), щось запитали. Не відповісти було б нечемно. Чи пропонуєте ігнорувати модераторів в цій гілці?
 5. Вже є тема. Оця. І ніякого градусу немає, навпаки спокійне обговорення.
 6. Хочу знати чи є смисл його вирівняти і використовувати. Рівняв ним карбокорунд, то камінь ніби стійкий. Та й стояв купу років на ручному наждаку ще від діда.
 7. На олх немає репутації користувачів, як напр. на eBay. Тобто торгівельна площадка не заохочує чесні торгівельні відносини. Як наслідок купа сміття із шахрайських оголошень. Значить варто шукати іншу.
 8. які F, J, S?
 9. Це часом не цей Анрі? https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2064949
 10. Уточню, це висота від підлоги, чи від поверхні на якій ви стоїте (напр. дерев'яний щит)?
 11. Тема про ергономіку. Зауважив, що при зрості 182 при роботі на шкількому токарному твш доводиться нахилятись і болить спина. Вичитав в інтернеті, що школьніки проектувались під зріст школяра (не знаю який конкретно), а промислові станки - під зріст робочого 168. Короче таке саме як з "кухонним стандартом під ріст середнього пересічного 50 років тому" - висота столешні 80, глибина 60. А насправді стандарт застарілий, бо люди стали вищі, і взагалі по ергономіці треба виставляти під свій ріст. Власне питання - на якій висоті відносно токаря оптимально розмістити токарний, від чого відштовхуватись? Можливо хтось має зріст близький до 168 і промисловий токарний в наявності, то міг би поміряти чи оцінити розміщення органів управління відносно себе.
 12. сам осьо не можу знайти тут тему "де купити", там був список сайтів
 13. от цікаво, чи були вже звернення до майстрів завдяки карті? (перепрошую за офтоп) чи є вже практична користь від усієї цієї затії?