IhorO

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  91
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IhorO last won the day on 12 января

IhorO had the most liked content!

Репутация

49 Нулевая

О IhorO

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Ростіть поступово, візьміть поки що гараж.
 2. Бетон з грубою арматурою бачу стоїть окремо, як шредер із ним справиться?
 3. А навіщо ота лєнта впоперек крутиться над транспортером?
 4. Моя особиста впевненість (як і знання хтмл) є офтопом в даній гілці. Надалі на таке не відповідатиму.
 5. Українське законодавство не регулює інтернет, тому апелювати до нього недоречно. Доречно апелювати до міжнародних стандартів в даній сфері і вживати терміни в їх звичному значенні. Звичні значення термінів можна знайти в популярних словниках або вікіпедії. Між іншим ви також не навели посилання на закон, то чому це маю робити я?
 6. website - a set of related web pages located under a single domain name web page - a hypertext document connected to the World Wide Web
 7. Ось іще аргумент "частиною якого сайту являється відео". Якщо завтра впаде чіпмейкер, то відео залишиться на ютубі, його можна буде там переглянути, вбудувати в інші сайти і т.д. Якщо впаде ютуб, то вбудовано в чіпмейкер відео ви вже не подивитесь.
 8. Стоп, я мав на увазі не конфлікт з Русланом, а пункт правил "унижение пользователей или форума путем размещения информации на других ресурсах Интернета, нежели данный сайт - 4 балла". Оце неправильно - начисляти штрафні бали і карати за то що юзер десь там щось розмістив на інших площадках. Я програміст, як і ви, тому можете переходити зразу до суті того, що хотіли сказати.
 9. Ось дивіться уважно. Публікую відео: Що ми бачимо? - Ми бачимо відео з ютуба вбудоване в сторінку даного форуму. Воно залишається частиною ютуба, браузер тягне його з ютуба, на форум вставлено лише рядочок символів із тегами щоб вбудувати відео. А що таке ось це - https://www.youtube.com/watch?v=7qX93vBptIQ ? Це посилання на відео з ютуба.
 10. ай, не хочу залазити в цей конфлікт; там бачу вже багато особистого накипіло, сторони упереджені один до одного, у всіх бомбить і пригорає )) в будь-якому випадку банити юзера за якісь дії поза межами сайту неправильно; почати хоча б з того, що немає ніяких прямих підстав вважати юзера з ютуба тією самою особою що на форумі
 11. Коли я вставляю на чіпмейкер відео Руслана з ютуба, то це відео не стає частиною чіпмейкера. Воно залишається частиною ютуба. Так само картинки з інших сайтів будучи розміщені на форумі залишаються частиною своїх сайтів. Частиною форума стає лише посилання на відео чи фотку. Ні, це ваш обов'язок пояснити власне твердження.
 12. це була не аргументація, а емоційна реакція )) ви можете ввести будь-яке правило, але обмежувати свободу юзера поза межами даного сайту не сприяє прихильності до вас межі сайту це адреса http://chipmaker.com.ua всі сторінки, адреса яких починається з http://chipmaker.com.ua, знаходяться в "межах сайту" "с йотюпом разберитесь, гугломапсами, ссылками на продажи" - оце не зрозумів