IhorO

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IhorO last won the day on 12 января 2017

IhorO had the most liked content!

Репутация

58 Хорошая

О IhorO

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Проколоти голкою латунну фольгу, вирізати навколо стрілку, замалювати маркером, насадити на вісь, капнути суперклею. Але краще до годинникового майстра.
 2. Продаєте? Десь можна глянути?
 3. Можна також спитати у ветеринара, який по селам займається штучним заплідненням.
 4. Ще така ідея: клієнт хоче придбати станок і готовий заплатити комусь, хто знайде хороший варіант. От є агенти по нерухомості, а це був би "агент по станкам". Це має бути людина з репутацією - якщо вже рекомендує, то станок можна спокійно брати знаючи всі плюси і мінуси і підводні камені. Не перекуп, якому лиш би напарити хлам, а далі трава не рости. І це має економічний сенс - пошук станка професіонал виконає швидше і краще, ніж новачок, який в тому не розуміється. То краще заплатити йому, а самому за виграний час заробити на чомусь іншому. Ціна питання... ну скажімо 5-10% вартості. Як гадаєте, знайдуться бажаючі заплатити і бажаючі заробити?
 5. Якщо робити добре, то завдяки інтернету можна без посередників зайняти нішу для людей яким це потрібно (як контртренд сучасного "робіть погано"). Як приклад - шрабкугелі ДМ або кутники Євдокімова. Ану розпишіть хтось вартість виготовлення тисків поетапно.
 6. Ростіть поступово, візьміть поки що гараж.
 7. Бетон з грубою арматурою бачу стоїть окремо, як шредер із ним справиться?
 8. А навіщо ота лєнта впоперек крутиться над транспортером?
 9. Моя особиста впевненість (як і знання хтмл) є офтопом в даній гілці. Надалі на таке не відповідатиму.
 10. Українське законодавство не регулює інтернет, тому апелювати до нього недоречно. Доречно апелювати до міжнародних стандартів в даній сфері і вживати терміни в їх звичному значенні. Звичні значення термінів можна знайти в популярних словниках або вікіпедії. Між іншим ви також не навели посилання на закон, то чому це маю робити я?
 11. website - a set of related web pages located under a single domain name web page - a hypertext document connected to the World Wide Web
 12. Ось іще аргумент "частиною якого сайту являється відео". Якщо завтра впаде чіпмейкер, то відео залишиться на ютубі, його можна буде там переглянути, вбудувати в інші сайти і т.д. Якщо впаде ютуб, то вбудовано в чіпмейкер відео ви вже не подивитесь.