IhorO

Пользователи
 • Публикации

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IhorO last won the day on 12 января

IhorO had the most liked content!

Репутация

30 Нулевая

О IhorO

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Що конкретно там було по іншому?
 2. А по сабжу - дуже добре, якби можна було своє перше повідомлення в своїй темі змінювати будь-коли. Тоді юзер матиме місце для створення і покращення свого статичного контенту. Перегукуватись з модераторами то не то.
 3. Так і до чого ви дійшли? Яка форма, кути, крок нарізки оптимальні? Бо на фотографіях схоже різні конуси. Один здається гостріший на початку, а потім кут більший йде. Дуже цікаво.
 4. це буде першим цвяхом в кришку гроба форума
 5. за всі шестерні чи за одну? цікавить які зараз ціни на зубонарізку
 6. Весь софт глючний (с) Як я втомився від цього... FreeCAD - Редагувати - Установки вікно не влазить в екран по висоті, зменшити висоту не можна.. куди не глянь - всюди криворукі писаки
 7. Маю на увазі, що оці два пристрої хочеться побачити вживу, в процесі (так як знято інші пристрої).
 8. Класні у вас дровоколи. Шкода немає живого відео із процесором і дровоколом для довгомірів.
 9. Порадьте безкоштовну софтинку для створення креслень деталей під токарку - фрезеровку. Дякую.
 10. Круть, не знав про цю фішку. Варто додати в підказку після пошуку. Щось типу "Не нашли то, что искали? Попробуйте поискать это: Фраза "метчик м12*"
 11. більше подобається маркер зі старої карти (прикріплено) в старій карті в таблиці даних були колонки (локація, роботи, контакти, ім'я), які виводились при кліку на маркер, навіть було зображення; імхо так зручніше; взагалі в ідеалі як джерело даних варто закласти гугель спредшіт (або таблицю в базі), в якому вести список; потім цей спредшіт заімбедити в стартпост, ну і дані для карти брати із нього (не знаю чи так можна, вроді в карту тільки імпорт, тобто копія, але хз) було би класно фільтрувати майстерні по атрибутам (напр. тіко токарка з РМЦ > 2000), ну але це мабуть на майбутнє, коли буде багато даних як вважаєте, чи коректно іншим людям додавати майстерні, без відома майстра?
  Все чудово.
  Все чудово.
  Все чудово.