IhorO

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  74
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IhorO last won the day on 12 января

IhorO had the most liked content!

Репутация

40 Нулевая

О IhorO

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Можливо всі правила варто розділити на 3 частини - окремі для барахолки, окремі для форуму і загальні. І напр. порушення правил форуму не повинно мати наслідком покарання на барахолці. Аналогічно репутація - окремо як продавця-покупця, і окремо як дописувача форуму.
 2. Хочу знати чи є смисл його вирівняти і використовувати. Рівняв ним карбокорунд, то камінь ніби стійкий. Та й стояв купу років на ручному наждаку ще від діда.
 3. На олх немає репутації користувачів, як напр. на eBay. Тобто торгівельна площадка не заохочує чесні торгівельні відносини. Як наслідок купа сміття із шахрайських оголошень. Значить варто шукати іншу.
 4. Паралельно можна піти і від зворотнього - визначити що не влаштовувало на рускому чіпі, щоб не повторити помилок.
 5. Конституція - це Основний Закон України. Значить заборонено її порушувати в першу чергу.
 6. сам осьо не можу знайти тут тему "де купити", там був список сайтів
 7. от цікаво, чи були вже звернення до майстрів завдяки карті? (перепрошую за офтоп) чи є вже практична користь від усієї цієї затії?
 8. Мда, для зварювальника у вас є роботи "трохи" Цікаво, як зварюєте такі товсті листи, щоб міцність шва була не менше міцності листа.
 9. Це часом не цей Анрі? https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2064949
 10. які F, J, S?
 11. Тема про ергономіку. Зауважив, що при зрості 182 при роботі на шкількому токарному твш доводиться нахилятись і болить спина. Вичитав в інтернеті, що школьніки проектувались під зріст школяра (не знаю який конкретно), а промислові станки - під зріст робочого 168. Короче таке саме як з "кухонним стандартом під ріст середнього пересічного 50 років тому" - висота столешні 80, глибина 60. А насправді стандарт застарілий, бо люди стали вищі, і взагалі по ергономіці треба виставляти під свій ріст. Власне питання - на якій висоті відносно токаря оптимально розмістити токарний, від чого відштовхуватись? Можливо хтось має зріст близький до 168 і промисловий токарний в наявності, то міг би поміряти чи оцінити розміщення органів управління відносно себе.
 12. Уточню, це висота від підлоги, чи від поверхні на якій ви стоїте (напр. дерев'яний щит)?