nero

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  4/5
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Нулевая

About nero

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 1. Пропустив відповіді в темі... Стосовно Джасіка срач не через власне сам апарат, а через одного індивідуума, який маркетингові вигадані свистєлки-пердєлки намагається нам ретранслювати як фактаж. Таке можна зробити з людьми далекими від техніки, але не з тими, хто цю техніку перелопачує щоденно. Приклад банальний, от просто до ідіотизму банальний, дивимось відео розпаковки Джасіка, який нібито сертифікований по європейських стандартах, на відміну від решки китайських "сундуків": Десь там з шостої хвилини приблизно... У мене до спільности одне єдине запитання - а де можна купити сертифіковану(!) розетку під звичайну побутову двохконтактну вилку на 220В із допустимим струмом вище 16 ампер? Киньте в мене посиланням, бо хочу купити і знайти не можу... Всі ж в курсі скільки струму такий апарат хоче по первичці?)) А заміна штатної вилки це вважай втрата гарантії(якщо вилка нерозбірна як в цих всіх апаратах), то от нахіба подібний брєд ретранслювати? Якби воно було стандартизоване, то вилки б там банально не було, я не один такий апарат бачив, коли покупець сам вирішує на свій розсуд як її підключати, в залежності від того які в нього силові розетки, точніше навіть не так, покупець має звернутись до кваліфікованого електрика, щоб той встановив на апарат відповідну вилку що придатна для таких струмів і сертифікована в регіоні де він живе.
 2. Якщо ви використовуєте циліндричну ємність горизонтально, то вона повинна обертатись, якщо вертикально і нерухомо то вісь ємності і вісь вібратора мають знаходитись в одній площині, решта від лукавого
 3. Для малого фрезера чи оснастки з пазами можна на алі взяти це: https://www.aliexpress.com/item/1005003598777581.html або це: https://www.aliexpress.com/item/32920780334.html Нажаль вище 50-ої серії і відповідно більше 10мм ширини я не зустрічав цих затичок, хоча може варто продаванів попитати...
 4. Невже так важко навіть в лампах замість "закорочувати", впаяти "стовбчик" з трьох смд-діодів з падінням на кожному в 0,6В(підібрати замірами мультиметром)? Що за любов до халтури?
 5. Заморочитись воно звісно цікаво, але тільки коли або часу вільного купа, або реально планується дофіга шабровки, коли той затрачений час окупиться, у мене ж ні того ні іншого, просто попався на очі цікавий варіант із серії "дешево і просто - чому б не спробувати". Воно ще те лайно, більше того з українським корінням, кажу ж - яничар... Та болгарка без варіантів, якщо з розумом то вона чудово вчорнову шабрить, цей шабер чисто на рутинну доводку і розбивку під масло великих площ, якщо такі попадуться звичайно ж.
 6. Діма йде слідом за своїм маскальським кораблем, я йому перегляди накручувати не буду... Яничар є яничар, туди йому й дорога Розібрати мало, потім то десь зібрати треба, у лобзика проблема в габаритах, щоб нормально шабрити треба сильно видовжувати тримач для шаберної пластини. Ну і різницю в ціні не забуваємо) З обертами то ясно, по довжині ходу загалом теж, хоча з варіантом реалізації ще не визначився, але вони в голові крутяться. Мене більше живучість конкретно цих китайських подєлок цікавить, наскільки воно витривале.
 7. Хтось розбирав таку штуку? https://m.aliexpress.ru/item/1005003203706709.html?sku_id=12000024645311133 Зрозуміло, що корпус напевно доведеться міняти, а от сам механізм... Хтось брав, дивився? Ну і зрозуміло що мова не про проф інструмент, ніхто таким мехшабером гроші заробляти не збирається, виключно для власних не частих потреб. Що всередині - я в курсі, а от якої воно якості, чи надовго вистачить механізму?
 8. Зніміть відео що відбувається при натисканні кожної з кнопок, бо ми так той частотник до другого пришестя запускатимемо...
 9. Для чого? Я б ще зрозумів натискання однієї кнопки, але дві... А я вам вище що писав робити?
 10. Вмикається кнопкою "ON/OFF". Судячи з цієї теми: http://monitor.espec.ws/section9/topic227342.html я б для запуску замикав виводи "10" та "11"; "S1" та "S2" можливо для тумблера переключення прямі оберти/реверс, хоча хз, дистанційно важко відповідати... Та і я не спец по частотниках, Одесита треба питати, він їхню топологію на порядок краще знає.
 11. Втикніть змінний резистор 10-50кОм крайніми виводами між "14" та "15" і середнім до "16", спробуйте його покрутити чи регулюється швидкість без допналаштувань.
 12. 12/2? Там точно трьохтисячник? раз: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektrodvigatel-aol-12-2800-ob-min-IDLWGkl.html?sd=1#58289384bc два: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dvigatel-asinhronnyy-ave-072-4u4-aol-12-2-IDIaDFF.html?sd=1#a742e4011c А за ті гроші готову помпу можна тут на барахолці купити, ще й на доставку залишиться і на таксі щоб з НП додому приїхати.
 13. В ПА-22 здається йшли движки АОЛ-11(12), шильдика нема? Як на мене якщо шильд є, то таки краще взяти донора і поженити деталі в один двигун, ніж кардинальною переробкою займатись, ціна в 300+грн. це нормальний варіант щоб ризикнути. В себе до речі теж ліпив з двох, на статор поставив кришки з ротором від згорілої маслостанції, так роботи було менше.