gesichtslos

Користувачі
  • Продажи

    15/5
  • Покупки

    1177/5
  • Публікації

    1 932
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    10
`

gesichtslos останній раз здобув день на травня 9

gesichtslos має найбільш улюблений контент!

Репутація

617 Відмінна

Найдено Клонов

1

Список клонов

Про gesichtslos

  • Звання
    Реєстрація
  • День народження

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Країна

Налаштування Барахолки

  • Мінімальна сумма для пропозиції
    0
  1. таке собі фрізбі по-русскі
  2. Пермь фєстіваль
  3. З цими коливаннями дійсно біда. Таке хоть запропонуй для всіх встановити лічильники з лімітом води, скількись там кубів на місяць, а решту - під драконовську розцінку.. інакше не мають розуміння економії..потреб інших. Знаю таких, що утятам ввесь день воду ллють, а решті , хто далі і вище немає тиску. (Часто відро води набрать не можуть.)
  4. Отут і не зрозуміло, куди планує під'єднати насос, до резервуарів чи магістралі.
  5. Можна встановити нижню межу, включення, чуть вище ніж тиск повітря в баку (повітря 1,5 кгс, а автоматику на 0,3-0,5 кгс більше, щоб не спускало до повного спорожнення груші - там виникає найбільший скачок тиску). І невелику дельту, наприклад, верхню межу до 3кгс. А бак - так, бажано більший (літрів на 50), щоб не мучити двигун дуже частими вмиканнями.
  6. До речі, чув такий міф, що в системі під тиском вода перебуває ніби в стані "невагомості" (так зрозумів, що при різних температурах має однакову щільність), і не може працювати по принципу гравітації, - лише під насос... Але фізика говорить інше, рідина не може стискатися, навіть будучи нагрітою (що має меншу питому вагу). (Це товариш десь ютуба надивився - і спробуй докази йому зворотнє..)
  7. То стосується гравітаційної системи (природна циркуляція) - при ній котел ставиться в нижній частині системи, де обратка приходить по спуску в котел. Сучасні котли, з тих що я бачив, взагалі настінні ( монтуються , виходить, на середньому рівні системи (для одноповерхових будинків)). (Гравітаційна система вже при таких умовах не запрацює - нагріє лише ту воду, що вище нагрівача). В них вбудований насос. І вмикаються в роботу лише коли є тиск в системі, інакше його автоматика не дає. (Очевидно, це для гарантії наявності теплоносія в системі). Виходячи з цього, відкрита система (з відкритим розширюральним баком у верхній точці системи) може працювати і від звичайного котла, але з насосом. І не обов'язково встановлювати розширювальний бак ( як для систем під тиском, тобто з грушею, який популярний по причині можливості встановити його внизу системи). (А цей бак, щоб не сильно наростав тиск, коли в системі багато теплоносія, що розширюється, (це коли відкриту систему з великим перерізом труб переробляють на закриту з примусовою циркуляцією (по факту система з примусовою циркуляцією не потребує великого перерізу труб, а звідси її плюс - менші витрати на труби)) потребує досить великої місткості, а там же його значна ціна.)
  8. ... На квадратний метр при шарі цинку в 100мкм вага цинкового покриття буде близько 0,8кг (а фактична витрата дроту буде більше 1кг/м2.) Сам дріт (з того що поспіхом знайшов) ₴250 за кг. ЗІ. То ж, чи варте воно того? хз. Так, роздуми..
  9. То вже краще електродугове напилення (після пісочки), і, можливо, з подальшою обробкою безхроматними пасиваторами. (Що гальваніка, що напилення уступають в довговічності гарячому цинкуванню.) Колись, вроді, "ростовські пачани" бавилися таким. Оцинковували автомобільні колеса. Їхнє відео, певно, знати не вийде. Їм було канал "знесли"
  10. До того, що щоб привести його до ладу чужими руками, влетить воно в таку копійку, що ну його на.. Та й своїми, якось теж не тойво. Віддати такі гроші, і бачити не станок, який треба підремонтувати, а велику груду заготовок..
  11. Чисто випадково попалось відео 3 річної давнини з цим.
  12. Я не роблю їх, тому не можу сказати точно. Але думаю що піноль зі шліфованим 4м конусом та термообробкою могла б коштувавати $200-250
  13. то звертайтеся до нього (ютуб "Сергей Осташов док"). ( Він надавав послуги по ремонту ТВшок (включно з фрезеровкою напрямних, та виготовленням нових підошв ЗБ). Колись був у нього, щупав, вроді непогано робить.
  14. Які думки стосовно пісочки і фарбування ПФ-133 (типу вагонки)?
  15. То вже зовсім інший клас верстата і зовсім інший розмір.. Найбільш мене забавляє бачити тотожні ціни на ЗБ ТВ-16, ТВ-4 і 1к62, SN-402.. (от тільки де ціни, а де хотєлки)