`
gesichtslos last won the day on October 9 2020
gesichtslos had the most liked content!
About gesichtslos
-
Rank
Прописка
- Birthday
Персональная информация
-
Пол
Мужчина
-
Страна
Украина
Настройки Барахолки
-
Минимальная сумма для предложений
0
-
Десь чув, чи у ДМаксима, чи то у Матвєєва, що там якесь спец покриття.
-
ок!)) 1a616.pdf
-
1a616.djvu Программа читать "WinDjView", если шо
-
до всього звикаєш. В деяких радянських аналогічно, але на ластохвості. такі ( вони на поворотній основі).
-
там еще на допуски посмотреть... На бумаге и в реальности совершенно разные станки. То он учебный или производственный?
-
-
дивлюсь на то, і в мене око тіпає.. І сенс його шліфувать коли воно "сире"? зі Знайомий дід токар з нуля виготовив обертовий центр КМ5 на токарному так, як то заводський. Вісь не укорочена (проходить через хвостовик) Цей же перехідник - деталь куди простіша.
-
старих зразків відноситься до РучноїДуговоїСварки (як казав Матвєєв - "електродной"), ініяку протягу до нього так просто не причепиш в виду крутопадаючої ВАХ. Для того були ВипрямлячіДуговіУніверсальні. зовсім іншого конструктиву. инверторні - ВД-306И, ВДИ-250P, ВД-221 ключове "випрямлений постійний струм" Безглуздо показувати з себе Дартаньяна, виставляючи інших дурнями.
-
@ОЛЕКСА , такі були б кращі. Після проточки на оправці таких заготовок, іх можна збирати без зварки, - легкість чистки, менше поводок корпуса, а значить можна робити з уменшеним каналом. але в міру, щоб не зменшити кучність. якщо таки деяка несоосність лишиться. ( але старатися, шоб зазор між перегородкою і кулею був максимально симетричним)
-
@IMP "(якщо однофазний інвертор) максимум - ВД на чесних 200-250А" Тобто, ми не можемо називати "ВД" нічого іншого окрім тих старих важких апаратів? А інвертор який видає випрямлений постійний струм повинен називатися строго ММА? Якщо придиратися, то там крім ВД ще якісь букви були. - апарати, в основному, на тиристорному регулюванні, з дроселями і реакторами... то добре, коли умови праці дозволяють.
-
А сучасні зварювальні інвертори являються чимось іншим? Чи так до ММА звикли ? @Корс десь так відбирається тепло із зони зварювання . То не в стик з фасками, де корневим проходом метал дещо підігріється.. Колись працював у комунальному підриємстві, то були там отвали для очистки доріг від снігу (на авто), польського виробництва, то слабкими місцями там були шви ПА. які за метал 4мм тримались, а з іншої від 6 мм (таврове) повідвалювалось 80%. Бо 6ка при зварці не проплавилать - но неї просто прилили метал. - місцями було видно під швом окалину... зи нема грошей, грайся електродом, там як не зплавиться, то хоть помітно буде.
-
то далеко не кожен китаєць видасть хоть з написами 295..350. А з іншої сторони то 5кВт+ на фазу. то не все ж в стик вариться. А з тавровим як бути? Часто менше нервів, ніж при роботі на слабкій лінії. для того потрібен промисловий апарат, ампер так на 400-500. на ті гроші, (якщо однофазний інвертор) максимум - ВД на чесних 200-250А.
-
Можна 10ку варити 0.8ю проволокою, але з добрим підігрівом. Щоб з'єднання було міцним, метал має бути прогрітим