`
gesichtslos останній раз здобув день на травня 9
gesichtslos має найбільш улюблений контент!
Про gesichtslos
-
Звання
Реєстрація
- День народження
Персональна інформація
-
Стать
Мужчина
- Країна
Налаштування Барахолки
-
Мінімальна сумма для пропозиції
0
-
З цими коливаннями дійсно біда. Таке хоть запропонуй для всіх встановити лічильники з лімітом води, скількись там кубів на місяць, а решту - під драконовську розцінку.. інакше не мають розуміння економії..потреб інших. Знаю таких, що утятам ввесь день воду ллють, а решті , хто далі і вище немає тиску. (Часто відро води набрать не можуть.)
-
Отут і не зрозуміло, куди планує під'єднати насос, до резервуарів чи магістралі.
-
Можна встановити нижню межу, включення, чуть вище ніж тиск повітря в баку (повітря 1,5 кгс, а автоматику на 0,3-0,5 кгс більше, щоб не спускало до повного спорожнення груші - там виникає найбільший скачок тиску). І невелику дельту, наприклад, верхню межу до 3кгс. А бак - так, бажано більший (літрів на 50), щоб не мучити двигун дуже частими вмиканнями.
-
До речі, чув такий міф, що в системі під тиском вода перебуває ніби в стані "невагомості" (так зрозумів, що при різних температурах має однакову щільність), і не може працювати по принципу гравітації, - лише під насос... Але фізика говорить інше, рідина не може стискатися, навіть будучи нагрітою (що має меншу питому вагу). (Це товариш десь ютуба надивився - і спробуй докази йому зворотнє..)
-
То стосується гравітаційної системи (природна циркуляція) - при ній котел ставиться в нижній частині системи, де обратка приходить по спуску в котел. Сучасні котли, з тих що я бачив, взагалі настінні ( монтуються , виходить, на середньому рівні системи (для одноповерхових будинків)). (Гравітаційна система вже при таких умовах не запрацює - нагріє лише ту воду, що вище нагрівача). В них вбудований насос. І вмикаються в роботу лише коли є тиск в системі, інакше його автоматика не дає. (Очевидно, це для гарантії наявності теплоносія в системі). Виходячи з цього, відкрита система (з відкритим розширюральним баком у верхній точці системи) може працювати і від звичайного котла, але з насосом. І не обов'язково встановлювати розширювальний бак ( як для систем під тиском, тобто з грушею, який популярний по причині можливості встановити його внизу системи). (А цей бак, щоб не сильно наростав тиск, коли в системі багато теплоносія, що розширюється, (це коли відкриту систему з великим перерізом труб переробляють на закриту з примусовою циркуляцією (по факту система з примусовою циркуляцією не потребує великого перерізу труб, а звідси її плюс - менші витрати на труби)) потребує досить великої місткості, а там же його значна ціна.)
-
... На квадратний метр при шарі цинку в 100мкм вага цинкового покриття буде близько 0,8кг (а фактична витрата дроту буде більше 1кг/м2.) Сам дріт (з того що поспіхом знайшов) ₴250 за кг. ЗІ. То ж, чи варте воно того? хз. Так, роздуми..
-
То вже краще електродугове напилення (після пісочки), і, можливо, з подальшою обробкою безхроматними пасиваторами. (Що гальваніка, що напилення уступають в довговічності гарячому цинкуванню.) Колись, вроді, "ростовські пачани" бавилися таким. Оцинковували автомобільні колеса. Їхнє відео, певно, знати не вийде. Їм було канал "знесли"
-
До того, що щоб привести його до ладу чужими руками, влетить воно в таку копійку, що ну його на.. Та й своїми, якось теж не тойво. Віддати такі гроші, і бачити не станок, який треба підремонтувати, а велику груду заготовок..
-
Чисто випадково попалось відео 3 річної давнини з цим.
-
Я не роблю їх, тому не можу сказати точно. Але думаю що піноль зі шліфованим 4м конусом та термообробкою могла б коштувавати $200-250
-
то звертайтеся до нього (ютуб "Сергей Осташов док"). ( Він надавав послуги по ремонту ТВшок (включно з фрезеровкою напрямних, та виготовленням нових підошв ЗБ). Колись був у нього, щупав, вроді непогано робить.
-
Які думки стосовно пісочки і фарбування ПФ-133 (типу вагонки)?
-
То вже зовсім інший клас верстата і зовсім інший розмір.. Найбільш мене забавляє бачити тотожні ціни на ЗБ ТВ-16, ТВ-4 і 1к62, SN-402.. (от тільки де ціни, а де хотєлки)