Sold_Pice

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    75/4,97
  • Публікації

    15
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

10 Нульова

Про Sold_Pice

  • Звання
    Учасник
  • День народження 08.08.84

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    Олександр

Налаштування Барахолки

  • Мінімальна сумма для пропозиції
    0
  1. Елементарно може відрізнятися кількість гвинтів, якими ця планка притискається. Оскільки планки ці як правило «не ідеальні», то п'ятьма гужонами їх вдасться відрегулювати точніше, ніж трьома гвинтами під шестигранник, які стирчать як хто його зна що, упираючись у сусідні вузли. Але, як я помітив, ця відмінність може бути навіть у межах однієї моделі. Знову ж таки, треба враховувати бюджет, у межах якого відбувається вибір, і дивитися, що купуєш. Повертаючись знову до планок, хоч це стосується суто якості виконання, у когось вони (ті, що притискають супорт) прилягають так, як треба, а в когось на тій самій моделі спираються на ребро (важко пояснити — це треба бачити). Я хоч і зовсім не адепт «нового китаю», але мені вже важко зрозуміти, чому ми, купуючи наприклад ручний інструмент для побуту, а не професії, вибираємо китайські бренди (у межах певного бюджету), і навіть не замислюємося над пошуками радянських «могутніх і вічних» інструментів. А коли справа заходить про хобійні верстати, то дивимося в бік кривих ТВ і некомплектних та куцих у своїх можливостях НГФ. Аби побільше заліза притягти в майстерню? Таке…
  2. Модель мого — CJ0618. Але тут дуже уважним треба бути, бо в оглядах на ютубі, наприклад, часто таке криве лайно цієї ж моделі, що не ліпше за совкові витвори промисловості. Теоретично це простіша експлуатація. Досконаліша конструкція — менше геморою з притискними планками, наприклад. Також менші люфти в парах «гвинт-гайка» за рахунок того, що їх можна вибрати. У моєму ці вузли недосконалі, так би мовити. Ще — індикація обертів, бо конкретно в мого її не було (хоча це залежить від комплектації та бренду, під яким продається конкретний екземпляр). Наскільки пам'ятаю, у того FDB, що ви згадали, ще є вища й нижча передачі. Імовірно, шпіндель на конічних підшипниках, але це лише моя здогадка. Загалом, тюнінгувати ви все одно захочете, але там де виріб досконаліший і водночас якісніший, тюнінгу буде менше. Мав на увазі, що ані цей, ані жоден інший навчальний верстат серії ТВ не варто купувати за ті неадекватні гроші, які за них хочуть. Та й узагалі не варто брати те, що не працює сходу (якщо, звісно, конкретний виріб не є вашою заповітною мрією). Це все Ваш час і Ваші гроші, які вам не повернуться. До речі, не забудьте про транспортні витрати на пошуки й перевезення цього ТВ. Також і про підключення варто пам'ятати. Якщо у вас немає трьох фаз, то або конденсаторів вагон, або частотник, який теж коштує трохи. Хімія для «помити-пофарбувати», підшипники замінити. Нормальний кнопковий пост зробити замість того непорозуміння. Бо якщо вашу руку накрутить на патрон «важкого й жорсткого» верстата, то ви довго будете дригатися, намагаючись влучити вільною рукою в ті заглиблені кнопки. Подивіться, скільки коштує піноль задньої бабки й поцікавтеся вартістю робіт. А нормальний патрон (хоча б щось на кшталт SANOU) замість отого чавунного одоробла? Можна продовжувати безкінечно. Поки оце все писав, то в голові з'явилися цікава аналогія: Який би ви автомобіль вибрали? Новий китайський чи старий радянський? Для себе я би розписав автопріоритети так: 1. Новий американський або німецький бренд 2. Новий корейський або японський 3. Вживаний обох категорій вище 4. Китай 5. Таксі/автобус/нижні кінцівки
  3. Дозвольте поділитися власною думкою. Свій дійсно новий ТВ-6М я продав, не виточивши на ньому нічого путнього за два роки. Він був комплектним, але його габарити та всі ті проблеми, які описав автор теми (які були й у моєму екземплярі), просто генерували головний біль. Я вже мовчу про марнування часу з незрозумілою метою (Ми ж говоримо про хобі металообробки, а не відновлення кривих верстатів?). А ще, персонально для мене виїзд у майстерню проблематичний через низку причин, і кататися для ремонту мертвонародженої залізяки… Ну, таке. Тому за що купив, за те й продав, і не шкодував ні миті. А ось мій китаєць із коробки (один із найпростіших, що їх за 20 000-22 000 продають у нас) стоїть удома в куточку кімнати, завжди готовий до роботи. Точить тихо (кольорові, сталь, нержавійку зі скрипом) й не потребує вдосконалень, якщо оператор лише починає знайомство з цим типом верстатів. Щоправда, я купив його з рук, але практично новим і без тюнінгу за 15 000. До речі, згаданий FDB має досконалішу конструкцію вузлів і на це теж треба зважати. Не повторюйте помилки багатьох інших. Якщо ТВ-6 і йому подібні не за ціною металобрухту, то це тупо металобрухт без перспектив на сучасному ринку.
  4. Доброго дня. Пружина до 1 МИГ у вас є? Чи може порадите майстра, який здатен виготовити й замінити пружину? Наперед дякую.
  5. Квінтесенція майстерності й стилю в одному виробі:
  6. Та сама ситуація. Навіть у ЧЗТВ поліз дивитися з переляку.