• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Fusion

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  65
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Fusion last won the day on 3 декабря 2018

Fusion had the most liked content!

Репутация

23 Нулевая

О Fusion

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 15.01.1981

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Васильков
 • Имя Пользователя
  Михаил
 1. Двигун з моментом 18кг/см. Швидкість можна задати у КАМ програмі. Спробую зменшити її, але тоді ця програма буде дійсно дуже повільно виконуватись... Я програму робив у DeskProto, можливо порадите якусь іншу КАМ систему для подібних задач? Це фрезерування СТЛ на поворотній осі (3д барельєф). Для інших задач я використовую Fusion 360, але там немає такої функції
 2. Не думаю, що із цим проблема. Все ж інше працює нормально.
 3. У мене офіційна версія МАЧ3 Ось сама програма Bust_1#1_Геометр. операция.tap
 4. Редукція 1:144 (1:72 - сам столик, 1:2 на ремні привід столика). На драйвері мікрокрок 1:8 Решта осей їздить чудово, проблеми тільки із даною віссю і ТІЛЬКИ при використанні команди G93. Kernel Speed: 25000Hz
 5. Усім доброго дня. Допоможіть правильно налаштувати четверту вісь в MACH3. Саму вісь підключив, все працює нормально, але є "АЛЕ". При виконанні переміщень після команди G93 (коли вказується час на виконання переміщення, а не швидкість), вісь інколи "клинить". Я так гадаю, що мач пробує використати прискорення/швидкість більшу, ніж може виконати сама вісь (у мене максимальна швидкість четвертої вісі 1500 гр/хв). Як це побороти? Заздалегідь дякую!
 6. Скільки обертів на виході?
 7. Яка довжна робочої частини?
 8. Виліт міряю по пластині скриптом (до дотику). Але суть питання не уцьому. Суть питання як автоматично зберігати у файл поточні значення Offtsets.
 9. Усім доброго дня. Хочу якось реалізувати автоматичне зберігання Offsets у MACH3. На випадок якого збою. Зараз я просто фотографую екран на телефон.... Але це не технологічно Хочу, щоб мач сам зберігав ці налаштування, коли натискається кнопка CYCLE START (це як приклад). Хтось знає як це реалізувати? Є якісь ідеї?
 10. Розібрався, підключив. Можливо зроблю відос. Якщо коротко, то тепер у мене МАЧ3 по rs485 повністю керує частотником: задає частоту, вмикає/вимикає шпіндель, а також має зворотній зв'язок та читає реальні оберти та виводить їх у МАЧ3.
 11. Секрет Але в принципі готовий зробити теж саме за 7000грн за обидві деталі
 12. Зробив все що зміг :). Ось результат
 13. На этой детали есть какой-то фиксатор от самопроизвольного поворота?
 14. Є у наявності чпу фрезер і як раз зараз закінчую 4-ту вісь для нього. Якщо модель можна обробити на 4-х осьовому, готовий спробувати.
 15. А можна уточнити, які наші реалії? Це якийсь конкретний коефіцієнт? Чи ще щось? Дякую за відповідь.