
ОЛЕКСА
КористувачіТип публікації
Профілі
Форум
Файли
Статті
Галерея
Блоги
Календар
Оголошення
Усі публікації користувача ОЛЕКСА
-
Людина робила пробу з 7.62*39 плющилася напівкартеч в калібрі, потім в термоусадку. Автоматика працює штатно. Постріл з 30 метрів. То є найкращий результат. Наступні експерименти дали великий осип елементів, в мишень діаметром 50см влучало рідко, але навколо неї добре засівало, судячи по фонтанчикам у піщаному грунті.
-
Товариство, вітаю. Маю проблему з болгаркою Макіта (125мм. з регульованими обертами). Після того, як зжерло шестерні в редукторі і я їх замінив на нові, при ввімкненні відразу починав грітися ротор, навіть з відʼєднаним редуктором. Але, придбавши і встановивши новий ротор, проблема не зникла, новий ротор гріється аналогічно як і старий, за 20-30 секунд роботи вимикаю болгарку і розбираю, сильно нагрівається центральна вісь, потім тепло переходить на обмотку і залізо ротора. Підшипники працюють легенько (замінив) і не клинять. У чому криється проблема??? Будь ласка, підкажіть.
-
Завтра замовлю оригінальні мідно-графітні щітки, думаю, ще болгарочка трохи років попрацює.
-
Товариство, вітаю. Продовження теми по перегріву ротора болгарки. Перевірив статор і ротор на опір, він був в межах норми, на статорі однаковий на обох обмотках, на роторі однаковий на всіх ламелях. Запустив - гріється, щітки тягнуть іскру. Вийняв щітки, візуально вони зношені на 50-60%, купив нові дешеві на пробу, запустив, іскру майже не тягнуть, притерлися і ще менша іскра пішла. Прогнав на холостих декілька хвилин, то нагрівся лише колектор, ні і то охолов за пів хвилини. Редуктор майже не гріється. Ось і знайшлася причина, на яку я і не думав. Втратив купу часу і три тижні в сервісі, де мені пролюбили мізки, а причину так і не виявили. Дякую усім хто брав участь в обговоренні 🤝
-
Старий і новий ротор гріються однаково.
-
Дякую за поради, перевірю і відпишу. 🤝
-
Героям слава! Ротор до статора не тре, бо перевіряв синім маркером. Центр валу не гнутий, бо гріється на обох роторах - старому і новому.
-
Вітаю. Дайте свою оцінку таким набоям, бо мій друг також експериментував, але стабільності польоту такого павука не було.
-
Товариство, вітаю. Маю три чавунних плити 600*400. Дві нових, але з неправильного зберігання, були покриті іржею, на а третя зношена настільки, що після останньої шліфовки має товщину робочої поверхні 5мм. От і хочу поцікавитися, чи можна ці плити ремонтувати разом методом трьох плит?
-
Товариство, вітаю. Маю дві фрези діаметром 25мм, хвостовики треба шліфанути під КМ3, для подальшої запресовки у втулку КМ4/КМ3. Центра на фрезах є з двох сторін. Треба зробити гарно, скільки то буде коштувати і хто візьметься то зробити?
-
Дякую!!!! Ви зробили мені настрій і позбавили зайвих головняків. 🤓🤝😎
-
Дяк, зараз пошукаю. Буде добре тримати фрезу?
-
Ну а по ціні, скільки буде шліфанути хвостовики під КМ3 ?
-
Як варіант 🤝
-
Я планував зробити на фрезі бокову лиску, посверлити перехідну втулку і піджати фрезу гужонами, або зваркою прихопити через боковий отвір. А різба буде нарізана у самій перехідній втулці. Як гадаєте, то так буде працювати???
-
Вітаю. Точно вже не пам'ятаю, яку плиту купував, брав в магазині, що торгує камінами, мабуть магнезієву. Піч досі працює. пару разів розганяв до 1150, трохи довгенько нагрівається до високих температур, але і довго тримає тепло. З поломок - один раз перегорів датчик температури, але вдалося його зварити напівавтоматом, і один раз, нещодавно, міняв мідні дроти від контролера до тенів, бо обгоріли біля тенів. А взагалом працює, як тре, задоволений. І ще, плита мабуть має 30мм, якщо не помиляюся.
-
Товариство, вітаю. Скидаю паспорт на РКС-801, мож кому тре. У самого глюкнув цей блок, досить довго не міг знайти інформацію. 801 RKS.djvu
-
Вітаю. Зупинився на такій конструкції модератора. Чашки давляться в два захода, проточуються ззовні, торцуються. Набирається потрібна кількість на пруток з різбою М6, сварюються. В корпусі труби робимо внутрішню проточку на потрібну глибину. Вставляємо блок сепараторів та завальцьовуємо край. Від різбового з'єднання в цьому місці відмовився, виходить набагато швидше і легше по вазі. З сторони дульної різби, ставимо пропку на різбове з'єднання, сваркою точково фіксуємо. Після цього сверлимо пропку і нарізаємо різбу, дотримуємося габаритів посадки.
-
Друзі, вітаю. Підкажіть з чого можна зробити антирикошетне покриття зовнішньої сторони бронеплити? В ідеалі то був би кевларовий пакет, але. Бачив у продажі балістичний войлок товщиною 8мм, тільки не знаю, як він буде працювати. Знайомий казав, шо робили з декількох наклеїних шарів лент з ременів безпеки авто. Бачив також що роблять з гумової транспортерної ленти. Ось і вагаюсь над вибором. Плита з Hardox 600, товщиною 6мм. Будь ласка, підкажіть хто в темі.
-
Друзі, вітаю. Знайшов у мережі фото внутрянки "виробу", маю схожий, працює добре. Підкажіть, як саме виконано зварювання перегородок і трубки? Думаю, що контактрою зваркою, але щось беруть сумніви відносно зварювання цілим пакетом. Якщо хтось в темі, будь ласка підкажіть.
-
Так, але хочу реалізувати двохконтурну схему, а там саме звичайні тарілки. Ось фото вставки в глушник, зварювання півавтоматом.
-
Зробив приспособу для пресування лійок
-
Сьогодні пробував приварити лійки до трубки контактним зварюванням- голяк. Пробував на токарному, методом тертя, дуже схоже, що це саме той метод, але треба робити спецоснастку і встановлювати динамічний тормоз на токарний, складний це процес. Більш схиляюся до зварювання напівавтоматом на оправці, з подальшим проточуванням.