• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.
  • sadmin

   Новые опции доставки лотов   11/24/21

   Уважаемые продавцы! Обратите внимание пожалуйста! В список опций по доставке лотов отдельными пунктами добавлены "Meest" и "JustIn".

ОЛЕКСА

Пользователи
 • Продажи

  13/5
 • Покупки

  19/5
 • Content count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ОЛЕКСА

 1. "ржавий лак" плануєте робити???
 2. Вітаю. Сам нещодавно перебирав цього фрезера, тільки він у мене під маркуванням ВМ-130Н. Питайте, ще навіть залишилося трохи світлин на телефоні.
 3. Найкраща література, то ютуб. Бербраер, Дядько Максим, Лєонтьев.
 4. Друзі, вітаю. Планую виставити у барахолку дві фрези, привезені від німців. Юзав їх на токарному, при фрезеруванні на приставці. На твердосплаві підсіла торцова кромка, а на швидкорізі торцева і трохи бокова, біля самої вершини. Діаметр обох фрез 25мм. Прошу підказати по приблизній ціні на них.
 5. Time Left: 23 days and 2 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Цанга під 14мм. Скоріш за все не використовувалася, ставлю б.у.

  70.00 UAH

 6. Time Left: 23 days and 2 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Цанговий патрон ісо40 з цангою 18мм. Не використовувався, є сліди неправильного зберігання на зовнішньому конусі.

  450.00 UAH

 7. Time Left: 23 days and 2 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Фрезерна приставка до токарного 1е61м (можна пристосувати і до інших моделей). При першій установці треба обкатати по індикатору. Достатньо жорстка конструкція. Лещата: губки ширина 130, розкриття - 100 (термооброблені). В комплекті додам два установочних болта (м10). Продаю у зв'язку із покупкою фрезерного.

  3,400.00 UAH

 8. Ось, щойно доробив. Коли дороблю решту, спробую зробити ТВЧ на різьбах. На втулках також нарізав різбу, більшу за різбу на фрезах під них, буде можливість, за потреби, використовувати втулки також і під КМ з лапкою.
 9. А біля упорної шайби не повинен бути квадрат під ключ? Бо я також саме зараз роблю і собі шомпола, але планую видавлювати зйомником. Шомпола будуть двосторонні
 10. Time Left: 16 days and 11 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - требует наладки

  Блок перемикання важилем, використовувався в енергетиці. Управління на 24В. Є можливість ручного обертання винта (воротком з розрізом). Може бути використаний при побудові верстату або як "донор". Вага десь 20+кг

  2,000.00 UAH

 11. Вітаю. Підкажіть, будь-ласка, по верстату. Ніби є комплектним. Але з нету прочитав, що на ньому використовували дві голови, свердлильно-фрезерну і фрезерно-розточну. Зробив тільки фото передньої частини ☹️. Голова більш схожа на розточну, а якщо то вона і є, чи можна такою повноцінно виконувати фрезерні роботи??? Та і по ціні також підкажіть. Дякую.
 12. Друзі, вітаю. Нарешті доробив і встановив нового друга. Залишилося відремонтувати гофрозахист і укомплектувати оснасткою. Коробки працюють як годинник, все на верстаті вмикається і перемикається чотко. Зараз переглядаю ютуб, по фрезеруванню, є пару толкових майстрів, багато інфи зловив, залишається практика.
 13. Може давить на шток плунжерного насоса? 🤔
 14. Микита, 125мм з регулюванням обертів. Щоденно, біля п'яти років, одна заміна щіток і кабеля. Треба раз в рік змащувати редуктор, бо я три роки тому заклав нове мастило і забув, а тиждень тому міняв кабель і перевірив планетарку, суха і під'їджена була. Підшипники, правда, мають вже люфти, але думаю ще пару років походять.
 15. Що там вони втерають про заповнення пустот у пакуванні. Прислали з Харкова реставрований "отражатєль" для фари авто, так він літав по коробці без жодного наповнювача, коробка була значно більша за виріб, а покували її рукожопи новопошти.
 16. Вітаю. Вони стануть на фрезу 100*0022?
 17. Чувак мабуть маляром на заводі BMW працював 😂😂😂
 18. Наприклад, як у камрада.
 19. Магнітну, гадаю не варто. Частини металу сідають на дно, їх звідти не підняти, а ті що у масляній плівці, піднімуться разом із мастилом. Бачив у продажі тонкий приводний ремінь (ленту), здається використовують на шліфовках, світло-коричньового кольору, можливо вона підійде.
 20. Вітаю. Терміново шукаю два підшипника 36207 Е (436207 Е) , радянського виробництва, клас 5, 4 або 2. такі як на фото
 21. Цей підшипник іде комплектом 2шт. спарений.
 22. Дякую, замовив дуплекс, отримаю відпишу. 🍻🍻
 23. Дякую за адресу. По якості, то як вам, оригінал?