hebb123

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

1 подписчик

О hebb123

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Белая Церковь
 • Имя Пользователя
  Владимир
 1. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Станок токарный чпу. Нормальное рабочее состояние. Подключен можно проверить в роботе. Более подробную информацию можно получить по телефону 068 463 80 18

  145,000.00 UAH

 2. Уточнення, у вас розмір пливе по Xчи поZ чи можливо по кроку різьби. Якщо по кроку дивіться який енкодер стоїть на шпінделі(знаходиться під заднім підшипником) він може бути або 1000, або1200 імпульсів. Якщо у вас стоїть 1200 він буде на 20% менший крок. Лікуеться параметрами. Привод у вас размер у нього два режима або працює або ні. Якщо він увімкнувся то він не буде глючити, це не болгар де можуть плавати розміри куди хоче.
 3. З приводу надійності роботи я працю конкретно з данним станком 3 роки. На початку було проведенно пуско наладку після того вилетіли пару раз ключі(висохли конденсатори. Перепаяв на всіх і вже більше 2 років ніяких нарікань) заміну чпу хочу провести по тій причині що на даний момент нц 31 не повністю задовільняє мої потреби
 4. На приводі z шестерень немає. Люфт на швп регулюється дуже добре і легко. Я вивів люфт механічно по x до 0.01 і по z до 0.007. Парметрами довів до 0.002 по x. Z не трогав взагалі. З приводу стружки в швп достатньо поміняти манжети. І у мене стояло питання про сумісність аналогового привода з системами linux та match. Будь ласка читайте уввжно тему
 5. А не хочу ставити крокові двигуни. В мене 16к20т1 вже з асінхронними двигунами і чпу нц31. Я хочу поміняти самі мозги
 6. Я взагалі токар. В електроніці розумію дуже слабо. Але на скільки я розумію енкодери в мене стоять. Мене цікавить сам факт це можливо чи ні. Томущо деякі громадяни мені пояснюють що поставити можна тільки на цифрові привода Чи не могли б ви поділитися ссилками.
 7. він писав що ламає, а от який діаметр не писав. якщо там 2 або 3,15 буде ломати, Пятьорку не зломить. В мене на чпу зміщення резцедржки по центрам було 1,5 мм центрувало аж бігом.
 8. Панове, питання на засипку. А ч и можна на аналоговий привод типу размер поставити чкісь мозги на базі mach, linux. Можливо в когось є досвід схрещення жаби з гадюкою))
 9. Не знаю у нас метало бази торгуть можна сказати від нуля треба 100мм продадуть 100мм, а якщо приїдеш і забереш обрізками по 20-50мм то щей скинуть. На початку своеї комерційної діяльності теж ходив по базару(хотів зекономити) на сьогоднішній день тіко база, а ще ліпше замовника відправляеш і хай шукае матеріал сам.
 10. Спочатку центруйте центровкой Ф5мм на макс глибину. Потім свердліть подовженим свердлом (довжина 70-100мм) воно найде центр. Якщо немає довгого свердла тоді тільки з двох сторін. Це так щоб не трогати задню бабку. А взагалі потрібно визначити куди вона ціляє(є три варіанти 1 поперечно до вісі станка, 2 вище або нижче і 3 це по обом вісям) Щоб визначити на око. Перше зторцюйте будь яку деталь не доходячи до центру близько 0,5мм. Друге в задню бабку вставте центер з гострим кінцем. Підведіть задню бабку до вашого пупа на деталі не зажимаючи задню бабку, подивіться куди воно пуляє)). потім повторіть туж процедуру із зажатою бабкою. Опісля усього напишете тут результат, Якщо хочете швидше достаєете телефон і набираєте 068 463 8018 і я вам розкажу що робити далі, якщо є вайбер щей покажу))
 11. Купил у продавца аналогичный штанген. Пользуюсь неделю (занимаюсь производством прессформ под резиновое литье) вещь отличная, размер в пределах +/-0,01мм.
 12. Була схожа проблема. Плив розмір по z. При профілактиці ШВП не затягнув муфту вінт-двигун. А взагалі привода размер доволі точний привод. Він або працює нормально або взагалі не працює.
 13. А вы перед сверлом центровкой центруете?