verres

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  5/5
 • Публикации

  56
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О verres

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 1. А повітряний фільтр в цієї машини є, і якщо є то в якому він стані, двигун має дихать)
 2. Напишіть мені мобільний в особисті, я завтра наберу, бо друкувать довго.
 3. Фотографія станка, що продається? Стружка з 90-х не потемніла навіть.
 4. "На НАШИХ жутко официальных сервисах работают чем попало,что дешевле,топтулом,ято и т.д.где телега с ними стоит тысячу баксов,шесть полных ящиков по 2-3 бакса за единицу.На нормальных сервисах за границей работают совершенно другим инструментом.И там каждый мастер имеет свой собственный.за свои купленный инструмент.По его наличию и качеству принимается решение о приеме на работу." І про те, що трішки залишило осад і теми не стосується: контора до офіційного статусу йшла років 15, з 1992 чи 93, виросла з гаража в ангарі, і в піковий момент розвитку обслуговувала автомобілі одного із президентів, не беручи до уваги людей "простіше". Отримать дилерсво-це не з печі впасти. Дякую за увагу.
 5. І пожиттева гарантія в них теж, АЛЕ, мабуть, не на все, я не розбирався.
 6. Якщо інструмент працює 12 годин на день , 7 днів на тиждень, і так далі, то як його назвать. А про MILWAUKEE і FEIN теж мало хто чув, а в порівнянні з ними Bosch, Makita,Hitachi - ширпотреб. Я про те що завжди є щось краще, або скоро з'явиться. За те що я рекомендую, мені стидно не буде, а автор теми людина вільна-розбереться.
 7. Я працював на офіційній дилерській станції, де весь інструмен був цієї марки. І хоча я працював комірником, але в постійному контакті з механіками. Сто спеціалізувалось на люксових англійських позашляховиках, ключі могли дозволить собі будь-які.
 8. Якщо інструмент хороший, то чому його не рекомендувать?
 9. https://andrmax.ua/ , професійний, з мінусів тільки ціна, з гарантією, яка працює.
 10. Шановні фахівці, тема якраз "втему", хто знає, конструкційно маточна гайка, втулки шпинделя, гвинт поперечки, зубчата рейка відрізняються у R i RA ? Дякую.
 11. i

 12. Шукаю зубчату рейку, або спеціалістів, що виготовлять.
 13. Цікавлюсь чотирикулачковим патроном до TOSа (рідним) + зубчата рейка.
  Тільки позитивні емоції від співпраці, дякую.
 14. Те що ціну потрібно аргументовано знижувать до мінімальної -- це факт, а аргументів там вистачає, станок у минулому промисловий, не ТВ-шка, ТВ автор теж купить не новий, а якщо це буде продукт дубнянського станкопрому, то при всій повазі до власників -- доводить його потрібно ще нового з коробки, тільки де такий взять. У мене є у вільному доступі ТВ-6М, дубнянський, тесть з магазину купляв, центра не співпадають в мм,не десятках , все бовтається, як у старшої дружки, відлитий краще ніж каналізаційний люк, це конкретно мій варіант. Щодо ДМ, до його рівня потрібо дійти, просто купить станок , навіть новий , нічого не дасть, а от "зварка-болгарка--наші ключі", я думаю, він проходив. В Києві я звонив на "Станкін" перед Новим роком -- 1К62, 1К625 $10 тис. після капіталки, 2 TOSи було 90 і 120 тис. відповідно,після ревізії, якщо взять половину від цих цифр, чи є така сума одночасно на хобі, яке крім задоволення не відразу щось принесе. І тут з однієї сторони промисловий станок поламаний, а з іншої ТВ не з коробки, який промисловим ніколи не буде, ціна ремонту різна,але й на виході різний результат, фінанси можна вливать поступово, по мірі сил, а продавать як донор почати в будь-який момент. На істину не претендую, бачу це так, забрать по ціні металу + % мінімальний зверху, якщо зможте довести ціну продавцеві, і не такий страшний чорт,як його малюють, добре все зважте і головне не спішіть "на мисливця й дичина", Ваш станок чекає саме на Вас.