vadimmart

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

vadimmart last won the day on 16 августа 2017

vadimmart had the most liked content!

Репутация

32 Нулевая

1 подписчик

О vadimmart

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Вадим

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  30

Посетители профиля

444 просмотра профиля
 1. Скотчбрайт - це полімер із додаванням зерен абразивів: оксиду алюмінію та діоксиду титану. Якщо чистити чавун, зерна абразиву нашаржуються в м'який чавун і вічно "гризтимуть" поверхню тертя.
 2. Спробуйте стальною ватою, вона є чотирьох розмірів (1, 0, 00, 000). Вона не абразивна, що повністю виключає можливість шаржування чавуну абразивними зернами. Різні розміри дозволяють підібрати необхідний ступінь очищення та досягнути якісної фінішної поверхні. Я собі купував на лохоіксі для чищення чавунних повірочних лінійок, мені сподобалося. По швидкості та ступеню очистки схоже до скотчбрайту, але скотчбрайтом чи кухонними губками не раджу, в них є зерна абразивів - оксиду алюмінію та діоксиду титану, нашаржуєте станину!
 3. Пане авторе, а яка мета Вашої задумки? Отримати косарку для газону шириною 1 м через відсутність таких на ринку? А може є сенс подивитися в бік звичайних ротаційних косарок? Чи Ви хочете отримати саме високоякісний результат зрізу трави для професійної гри в гольф чи футбол? Наскільки мені відомо, барабанні косарки на ринку України є, але ціна кусається, але їх "для дому" і не використовують. Щодо матеріалів та конструкції, то сталь там "не наша", нашого аналогу може і не бути, але явно, що високоякісна легована із вмістом вуглецю не менше 0,5%, щось типу 50С. Барабан може бути зварений із сталі у відпущеному стані, проведений відпуск, а потім гартування СВЧ лише ріжучих кромок. Полоса для ножа, більш за все, має бути калібрована або й шліфована, щоб отримати якісну ріжучу кромку після загострення.
  Все добре. Рекомендую.
 4. Це лещата із оснастки універсально-заточного 3Б642 чи 3В642. Кріпляться до основи чи поворотного кутника.
 5. Богдане, як вірно зазначив Олександр, Вам для гідроізоляції підвалу гідрофоб дійсно не підійде. Адже гідрофоб - це рідка масляниста суміш на основі силіконів, вона проникає в пори бетону на 4-5 мм від поверхні та залишається в них, цим самим перешкоджаючи волозі проникати в бетон, але, якщо мова йде про велику кількість води, то це не врятує і, з часом, вона все ж потрапить в пори бетону. Якщо серйозно підходити до цього питання, то потрібно робити як на малюнку Це, звичайно, ідеальний варіант, хоча його можна спростити, залежно від умов, наскільки у Вас багато води проникає до фундаменту чи стін підвалу, можливо, звичайної зовнішньої ізоляції бітумною мастикою буде достатньо.
 6. я б на Вашому місці так впевнено не стверджував
 7. Щоб бетон не руйнувався на поверхні взимку, коли волога проникає в пори ззовні та замерзає, його потрібно гідроізолювати. Для цього є спеціальні силіконові розчини - гідрофобні покриття. Цим розчином обробляють свіжий бетон через декілька годин після заливки, гідрофоб проникає у верхній шар на кілька мм і залишається там, захищаючи бетон від проникання вологи.
 8. Зазвичай, якщо бетон залитий згідно технології, то його термін служби не менше 15-20 років. Південні штати Америки традиційно використовують бетон замість асфальтових покриттів через високу середню температуру повітря і бетон витримує значно довше 8 років. Якщо немає "дренажу" під бетоном, вода збиратиметься під ним, замерзатиме взимку, і руйнуватиме бетон, тому він і горбатий, і потрісканий. Якість бетонної суміші також дуже важлива, бетон від "дяді Васі", нехай, навіть, з міксера, не підходить. Цемент я б порадив - Кам'янець-Подільського заводу, сам використовував, хороший, але лише в 50 кг мішках, в малих - 25 кг - часто підробка.
 9. Ось гарне відео Адама про заливку бетону -
 10. Вам для ВРХ і 6-8 см товщини бетону "із головою" вистачить. Щоб не тріскався, потрібно його армувати, арматури Ф10 мм із кроком 50 см має бути достатньо. Якщо основа - грунт, його можна втрумбувати або засипати відсівом чи щебенем, можна піском. Бетон краще використовувати середньої міцності М250 чи М350, якщо готуватимете розчин самостійно, то співвідношення 1 частина якісного цементу, 3-4 частини просіяного піску та 5-7 частин щебеню фракції 20-25 мм. Вкладати бетон дійсно зручніше квадратами, розмір можна вибрати 1,5-2 метри. Як на мене, то скло в стик між плитами не варто ставити, можна заливати встик, а потім прорізати на глибину 3-4 см "болгаркою" кругом для бетону, на всю глибину різати не обов'язково, він трісне сам по прорізу пізніше. Прорізи заповнити поліуретановим герметиком. Для зручності, перед заливкою, краще поставити візіри, можна забити т-подібні арматури, на які перед заливкою класти прямокутну профільну трубу, дві таких і зручно стягувати рейкою, після вирівнювання - труби прибрати. Коли підстигне, 1-2 години, можна затерти, щоб поверхня рівніша була, або зробити боріздки в одному напрямку, якщо потрібно гарне зчеплення з поверхнею, заїзд для авто, наприклад.
 11. Так, він знімається в бік від патрона.
 12. Зазор між станиною і ПБ - це неприємність, його там не повинно бути. Краще не притягуйте зазор болтами, одразу. Коли вже зберете ПБ, візьміть скалку КМ5, і перевірте паралельність осі шпинделя до направляючих станини, тоді й будете вирівнювати, а якщо потрібно, й шабрити ноги ПБ, щоб шпиндель був паралельний +/- 0,02 мм на 300 мм. А положення шестерні - питання риторичне, принципово, різниці яким вона боком стоїть, немає. Головне, щоб на третьому діапазоні швидкостей (710, 900, 1250, 2000 об/хв), строєна рухома шестерня верхнього вала попадала на відповідну шестерню нижнього вала.
 13. вже точно не скажу з якого матеріалу робив, але можна використати , навіть, сталь 45, краще, сталь 40х, та підгартувати до 30 одиниць, плунжер так само. Допуски "на око", звичайно, якщо у Вас є змога поміряти, то зробіть 2-4 сотки зазору.
 14. Я собі замовляв ось тут - https://laserart.ua/contacts, Харків. На рахунок інертного газу не скажу, але мої вимоги по точності +/- 0,1 мм на нержавійці 0,5 мм, вони задовольнили.