IGon

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя IGon

 1. Добрый день. Можете ли проверить показания по плиткам?
 2. Здравстуйте коллеги. Предстоит изучить работу на стойке Heidenhain TNC 426. Кто что может посоветовать из литературы? Нашел вот такие:
 3. Паз -8 чи 12? Та як йдуть пази ортогонально чи радіально?
 4. теперь буду знать. "не все йогурты одинаково полезны"
 5. Цікаво-цікаво! Одна "рацуха": може варто зробити роліки, що будуть притискати ремінь до шкивів, щоб більше "облягав " шківи?
 6. цікаве малогабаритне рішення барабану інструментів на верстаті аналогічного призначення:
 7. Яка точність позиціонування на периферії від ШВП по "Х" планується? Чи не варто на протилежному боці від ШВП по "Х" збільшити базу опори на рельсу за рахунок рознесення кареток (наприклад)?
 8. зачем на рабочем конусе вообще хромирование? не могу назвать себя специалистом по гальванике, но на какую поверхность наносят хром, мне известно бампера на этой модельке (1/43) латунные хромированные. штамповал и полировал чтобы хром хорошо лег.
 9. краса неземна! Скажете, як себе зарекомендують оті патрони і в кого брали. та чи роблять вони ісо 10 - 15?
 10. вобщем кто как хочет, так и вертит единственное, что должно сохраняться - єто взаимное расположение и направление осей.
 11. Не згоден! Це стосується лише поворотних осей: А - навколо Х, В - навколо У, С - навколо Зет. А ось Х та У - вже інша ситуація. Х - зліва направо, У - від нас, до нас. Ну і той самий МоріСейкі
 12. так, вже побачив, як в Вас на малюнках розташовані вісі координат. В принципі це залежить від розташування верстата відносно оператора. В мене навпаки, вісь Х - верхня.
 13. Дуже цікава ідея, при цьому маркетингова також. Як на мене, є величезний попит на маленьки верстати з великими можливостями: моделізм, ювелірна справа і таке інше. щодо конструкціі, я б на вісь Y всеж поставив дві каретки.
 14. і ще, ШВП по Z в мене буде одна. З протилежного боку збираюсь поставити пневмоамортизатор, може навіть прийдеться ставити 2 в коліно щоб забезпечити довжину ходу в 180мм.
 15. В принципі можна і так. Але хочу в перспективі позаду розмістити барабан автозміни. Хібащо вузол нахилу стола робити тільки з одного (лівого) боку. Хоча я примірявся з приводу кріплення деталей - ніби нормально. Ну і максимальний хід по Z в мене буде 1/2 довжини самого корпуса шпіделя. але це в крайніх випадках (максимум)
 16. тож в цьому Вашому проекті така сама схема. Єдине що рельси не беспосередньо на корпусі шпінделя, а на "пінолі"
 17. він буде клеїтись на УСП-шні призми - тому шабрити можна окремо, не збіраючи вузол, тобто не в середині. шабрити, сам по собі, зедекс - не проблема
 18. Олег, я з цього верстата і здер цю ідею. а ще з Hermle деяки моменти
 19. Сразу скажу, что это только наброски. Балки по "Х" между собой, естественно, будут связаны. Ну и всякие косынки там тоже будут присутствовать. Для открытия собственной ветки проекта, думаю, еще рановато.
 20. Ви про підошви, по яких це "чудо" буде їздити? Там планую накладки з зедексу. Проще и точнее - да. Но мне надо место єкономить. Если делать цилиндрический, то его внешний диаметр будет описывать восьмигранник и габарит будет больше. Соответственно сокращается ход по "Х". Шпиндель будет ходить межу стенками портала, между которыми 360 мм. Но вообще надо все хорошенько просчитать. Я потому и оцениваю возможные варианты. Пока примерно так:
 21. запитутвав тому, що є ідея зробити шпиндель такий, щоб в нього корпус мав вид вісьмигранника і ці грані використовувати як направляючі.